SG.hu·

Battlefield 2 részletek és új videó

A svéd Digital Illusions és az Electronic Arts 2005 tavaszára ígéri a modern háborús FPS-ének, a Battlefield 2-nek a megjelenését. Ebben az évben még semmi újat nem hallhattunk a játékról, de most napvilágot látott egy új videó.

A Digital Illusions 2002 szeptemberére készítette el a Battlefield 2 elődjét, a Battlefield 1942-t, amely a II. Világháború viszontagságaiba repített minket. A játék új színt hozott az FPS-ek világába, ugyanis nagyon jól meg lett oldva a gépesített háború. Lehetőség volt járművekkel (terepjáró, repülő, hadihajó) is felvenni a harcot. Persze nem kell múlt időben beszélni a játékról, ugyanis még jelenleg is nagy rajongótábora van.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

A folytatás fejlesztését az első rész megjelenése után nem sokkal már el is kezdték. Az első videó a 2004-es E3-on került elő, érdemes még most is megnézni ha valaki akkor elkerülte volna, nagyon ütős. Már akkor látni lehetett, hogy a koncepció maradt, de a játékot mozgató motor több szinten is előremozdult. A játékosok mozgása, a helikopter rotorja keltette légörvény rám igen nagy hatással volt.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

Ugyanilyen nagy élményt nyújt a most megjelent vadonatúj videó is, ami egy vízi üldözés részleteit mutatja be. Két helikopter próbál meg legyalulni egy motorcsónakot, de szerencsétlenségükre egy légvédelmi egység is ott van a közelben. Akcióban nincs hiány, és a helikopter ízekre esése nagyon élethű. Valószínűsíthető egy újabb videó érkezése is, ugyanis a végén az olvasható, hogy "Folytatjuk..."

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

A játék 2. része teljesen új grafikai motort kap, ami a fejlesztők szerint egyszerűen lenyűgöző lesz, közlésük szerint harctér még sosem volt ennyire látványos, mint itt. Érdemes a képekre pislantani. Az ígéretek szerint dinamikus fényeffektek, ultra magas felbontású textúrák, kidolgozottabb fizikai modell, rongybaba effektus jellemzi a látványt. Persze a külcsín mellett a hangrendszer is megkapta a "magáét": teljesen élethűek lesznek az effektek. Amikor például egy tűzharcba keveredünk, az érzés olyan lesz mintha igazából is lőnek ránk. A játék megjelenése remélhetőleg pár hónapon belül megtörténik.

Battlefield 2 bemutató videó

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© zeus2005. 03. 21.. 23:45||#26
Meg hát ne felejtsük el a BF:Vietnámhoz készült POE v3-as modifikációt se!!!

...persze meg sem közelíti a BF2 elõadás képeit, de hangulatban bixtosan közelel van!!!

BFV-POE ra fel mindenki :)<#violent>
© Amon Serrano2005. 03. 19.. 10:54||#25
Nem, nem azt fejlesztgetik! Ez egy teljesen új motor lesz! A desertcombatban nekem nagyon nem tetszik a helik irányítása!
Egyébként meg gyertek, próbáljátok ki a Battlefield: Vietnam-ot! Szerintem nagyon jó! Helik, tankok, vadászgépek... mi kell még?
© KurtVampire2005. 03. 01.. 17:57||#24
Ki tudja mikor fog kijönni? Én õszintén már nagyon várom, sztem ez lesz a legjobb FPS!!
Én Army rajongo vagyok, de ez még azon is túltesz, legalábbis amit eddig láttam belõle...
Tud valaki valamit??
© klezzz2005. 01. 31.. 20:51||#23
Most is van hasonló játék és jó is neten: DESERTCOMBAT
Sztem azt fejlesztgetik erre meg uj motort raknak alá.
© Diego022005. 01. 21.. 21:23||#22
Ja és azt tudja valaki mikor fog megjelenni magyarországon?<#fejvakaras>
© Diego022005. 01. 21.. 21:07||#21
Én tuti végignyomom.Mellesleg tök jó ,hogy lesz végre egy jó 20.századi játék.<#email>
© OliApa2005. 01. 13.. 16:41||#20

<#vigyor1>
© device2005. 01. 12.. 13:32||#19
En ha hazaerek angliabol ami 2 honap mulva varhato , ha addigra megjelenik be sem lepek a hazba bf2 nelkul. arra varok milyen hardver kell majd neki addig nem is veszek semmit.es igen, istencsaszar game lesz.es ponthogy nem az a lenyeg hogy lojj mint egy vadbarom. de jo jatek lesz ebben egyetertunk
© Tetsuo2005. 01. 12.. 01:54||#18
A játék lexarabb pontja az mikor meghalsz, nembaj! A lényeg az hogy lõjjél mint egy vadbarom..
© Sauron2005. 01. 11.. 15:38||#17
Szerintem Zsír lesz a játék<#taps><#worship>! Battlefield 2 Rules<#violent>!