SG.hu·

Olasz-német internetes pedofil hálózatot számoltak fel

Ötvenhárom személyt helyeztek vád alá Olaszországban egy Németországból irányított internetes pedofil hálózat felszámolása során - közölte ma az olasz rendőrség.

Az ügy kapcsán 31 városban hajtottak végre házkutatásokat, elsősorban Szicíliában, miután a német rendőrség nemzetközi nyomozást indított a "Max" címen futó német internetes portál leleplezése után. Ezen egy videó-felvétel egy kislány megerőszakolását mutatta be, más felvételeken különböző országokból származó, 7-10 éves gyermekek voltak láthatók. Az olaszországi vizsgálatot Catania ügyész-helyettese vezeti a római rendőrséggel és az Interpollal karöltve.

A La Repubblica című római napilap internetes kiadása megírta, hogy honlapot még 2006-ban fedezte fel Fortunato di Noto atya Meter nevű, a pedofília ellen küzdő szervezete. "A pedofília súlyos bűntett a gyermekek és az egész emberiség ellen. Súlyosan veszélyezteti számos gyermek jövőjét és életét, nem engedhetjük meg, hogy figyelmünk lankadjon e veszéllyel szemben" - jelentette ki az olasz katolikus pap.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Divergencia2007. 05. 13.. 18:35||#2
"hogy honlapot még 2006-ban fedezte fel Fortunato di Noto atya Meter nevû, a pedofília ellen küzdõ szervezete."
aha aha persze 😄
© saco2007. 05. 09.. 15:13||#1
á csak hatalmi harcok vannak a papok között 😉