SG.hu·

Bombasiker lesz az Odüsszeia

Bombasiker lesz az Odüsszeia
Mindenki látni akarja az új Nolan-filmet.

Amerikában külön szervezetek foglalkoznak azzal, hogy több hónappal, pár héttel, illetve pár nappal megbecslik kutatások és felmérések révén, hogy egyes filmek milyen nyitóbevételt érhetnek el premierhétvégéjükön, ami nagy segítséget jelenthet a stúdióknak reklámkampányuk alakításában, illetve az újságíróknak, valamint a box office-adatok iránt nem közömbös rajongókkal, hogy jól elcsámcsogjanak ezen előrejelzéseken - nem csak előzetesen, hanem utólag is, ha esetleg nem válnának be.

A tracking cégek előrejelzései az új Christopher Nolan-film esetében eléggé szórnak, de abban megegyeznek, hogy gigasiker várható, vagyis ismét egy nem túl nézőbarát műfajt eladott a rendező neve, mint az Oppenheimer esetében. Jelen állás szerint a film csak Amerikában 80-100 milliós nyitányt produkálhat, de ha azt nézzük, hogy az Oppenheimer esetében 40-50 milliós előrejelzések után nyitott a film 82 millió dollárral, akkor az is lehet, hogy a moziba menési hajlandóság még bőven nőni fog.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nem érkezett még hozzászólás. Legyél Te az első!