Mu Legend online
  • Lancus
    #114
    Teljes verzió megy elvileg, rengetegen játszák. Ingyenesen is játszható. Amit problémának látok, hogy erőltetve van a csoportozás. Vannak pályák ahová napokig nem lehet bejutni e miatt. Vannak klánok, van aukciós ház ahol meg lehet venni is a tárgyakat amit mások eladnak, és eladni is lehet ( már ha esik amit el tudsz adni...) A játékban a normális tárgyak dobási arányát szerintem a 0-24-ig futó botprogramokra optimalizálták, mert Mythic kategóriájú dolgot hetek alatt sem sikerült találnom egyetlen darabot sem. Sőt az ismerősöm ismerőse sem talált egyet sem. Működő Magyar klánt nem találtam ahol ne lenne kötelező ilyen olyan beszélgető mizériák feltelepítése, lehetőleg a komplikáltabbakból TS, Discord stb. ( skype-ot valszeg nem ismerik mert az ugye alapból van mindenkinek :D ), amin aztán soha nincs egy aktív tag se. A korrekt rendszerről annyit hogy rengeteg botos, csaló és egyéb van, ezek közös chaten és privát levélben árulják a játék beli fizető eszközt. Megy a tömeges banolgatás e miatt, soha senki nincs biztonságban. Egy barátom pl. tévedésből IP-bant kapott, ( még a játékot is csak pár napja kezdte eszében nem volt csalni ) és mivel a supportjukon is teljes a káosz, hosszas levelezés után sem sikerült vissza szereznie a kariját. Maga a játék felépítményét tekintve jó lenne amúgy, ezek a hibák amiket írtam. Grafika, hang, küldetés, pvp rendszer ilyesmi rendben van. Kipróbálni érdemes, előfizetni csak ha nagyon tetszik és jó lenne a drop. Az alap lvl65 pár nap alatt össze jön, utána a fejlődés siralmas drop hiányában. Zen nevű fizető eszközt kell heteken át farmolni és amit mások találtak ( vagy kibotoltak ) adogatnak el, abból kell felöltözködni nincs más. Klánnak egy értelme van, kapsz valamennyi bónuszt bizonyos dolgokra. Alapítani nem szabad mert őrült drága és egyedül nem tudod elérni a bónuszokat csak sok aktív taggal, úgy van megcsinálva.