• SirBubu
    #32
    hát például én. mert miért is?

    elmentem moziba a "Fury"-ra, aztán úgy megbántam, hogy moziban néztem meg, mint a kutya, amelyik 12-t kölykezett, mert szerintem akkora szar film

    "A Wall Street farkasai": na erre nem mentem el, de jobb is , mert nekem kegyetlenül nem jött be. a büdös életben többet nem nézem meg, semmilyen minőségben

    "Dumb és Dumber kettyó": fönn volt kamerásban (meg gondolom van is még), elkezdtem nézni, aztán 15-20 percnél rájöttem, hogy ez engem durvára nem érdekel. azóta se fejeztem be, és amikor elkezdtem, az karácsonykor volt

    "Amerikai mesterlövész": ez asszem nem is kamerás verzió volt, hanem valami promo-verzió másolata (szal a képminőség elfogadható volt). ez a film például tetszett. még így is. mármint hogy még angolul se találtam hozzá megfelelő minőségű feliratot, magyarul meg főleg, de a képminőség elég volt, az angoltudásom meg elég volt a film számomra évezhető megnézéséhez

    "A holnap határa": hát ezt bizony durván kamerásban néztem meg, és szar is volt így. de miután megnéztem, már késő volt. azért így is élvezhető volt, főleg, mert tetszett maga a film

    de például:
    - nem néztem meg még mindig a "The Expendables" uccsó részét, mert olyan rossz a véleményem a szériáról, hogy nem pazarlom rá az időt
    - nem bírtam még magam rávenni, hogy végignézzem a Riddick mittudoménmit. elkezdtem, hónapokkal ezelőtt, de úgy befárasztott az a tömény baromság, ami fél órán keresztül zajlott benne (ilyen szar kis állattal ökörködött V.D.), hogy ki is kapcsoltam

    de még sorolhatnám