• Vamp17
    #16
    nyilvan ez relativ, mert sokan rajtam kivul, szinten nem bantak meg :) Eleg ha csak a magyar forumot olvassuk :)

    1. A SIM foglalattal nem volt gondom, igaz nem hasznaltam tul sokat, SIM be es kb ki sem lesz veve a kov. telefonomig :) Nyilvan ha cserelgetem naponta, elobb-utobb kikopik, de szerintem ez mas telefonnal is igy van...

    2. A kepminoseg sztm szuper, idaig aki meglatta, csak annyit mondott, h "huhaa!!". Mar eleve felfoliazva kertem, szoval a karcoktol annyira nem felek, nem szandekszom egy percig sem folia nelkul hasznalni.

    3. az usb portal nem volt gondom, veszi a toltest, meg lehet rajta adatot masolni. Ennyi nekem eleg is :)

    4. nem volt sem tulmelegedes, sem baj a tarcsazoval, vagy a kontaktokkal, a kapcsolatot sem dobja el soha (wifi, 3G)...

    Jegyzem meg, az itt felsorolt szoftveres hibak valami "fura veletlen" folytan egybe esnek a MIUI V6 bug listajaval... (A V6 a keszulo uj verzioju ROM a MI3-ra es az egyeb Xiaomi telefonokra. Erosen beta allapotu, meg nincs belole stabil kiadas)