status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #121080
    A CP nekem megjelenéskor is év játéka volt. Mondjuk pc-n. Aki régi gen konzolon próbálta, annak ma is sz.r, de már next genen is játszható volt az első egy-két patch után. A sz.r játék azért sz.r, mert a világon nincs olyan és annyi peccs, ami meg tudná javítani. A skyrim szinte játszhatatlan volt ps3-on megjelenéskor és még elég sokáig, mégsem volt szr a játék. Ellentétben egy ME: Andromedával, ami nem volt bugos megjelenéskor,. mégis hulladék volt az egész. Mert a történetet, a játékmenetet, a karaktereket nem tudod patch-elni. A rossz frame rate-et, a lebegő karaktereket a törött küldetéseket igen, de ha a játék koncepciója maga borzalmas, azon semmi sem fog segíteni. A Gollum ilyen volt, a CP 2077-nél csak a hiszti volt nagy. Aki nem xbox one-on vagy ps4-en akart vele játszani, annak a játék rendben volt és játszható volt lényegében már megjelenéskor.

    Nincs nagyon még egy olyan játék, mint a CP2077. Open world, de nem generic egyáltalán, a világ kisebb, egy város az egész, de a város nagyon részletes, ezerszer részletesebb, mint akár a GTA városai is. Főleg a mai állapotban, amikor van már működő metró, rendes police system, autós harc stb. Nyilván sokat segít, ha valaki ismeri a source materialt, a CP rpg-ket, ahogy pl BG3-nál se ártott, ha valaki látott már DnD-t közelről, pláne ha a FR világot is ismeri valamennyire. Nyilván ízlések és pofonok, de nekem nem a grafika az első, ami lejön a játékból, hanem a jó küldetések és az emlékezetes karakterek.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2024.04.01. 15:23:14