• psishock
    #25
    "Én továbbra is azt látom, hogy nagyon lassan halad a fejlesztés, inkább csak foltozgatás történik."
    jól látod a második részét, de erről beszéltem, a foxnak pont arra volt szüksége hogy végre ráncba szedjék a foltozás kérdést és meg is tették. Nézd meg, a firefox 3-nál is, és a későbbi verzióknál csak sorra hozták a rakat "látványos" vizuális újításokat amik vagy működtek, vagy nem, vagy félkészek voltak, nem beszélve a regiment motor alatti bugról. Annak volt értelme hogy hű de innovatívnak mondják magukat? Nézd meg Operánál is mi ment, sorra hozta ki az instabilabbnál instabilabb verziókat mostanában. Mellesleg a nagy innovációk jó hányada sok esetben csak zsákutca, nem jön be a népnek, ha belegondolsz nincs is szükségünk ebben a pillanatban semmi "forradalmira" hogy teljesen korrektül és kényelmesen tudj webezni. Arra viszont mindenképpen, hogy egy stabil, sebes és formálható böngésző legyen a kezed alatt. A foxét behúzták a kéziféket az "innovációkkal", és csak akkor adnak ki egy-egy ötletet ha átment egy rakat előtesztelésen, mellette ráfeküdtek jobban a belsők feltupírozásában. Én úgy látom helyes úton haladnak, erre van szükségünk ebben a pillanatban, nincs gondom a döntésükkel.