• RUSSIANBOY
    #32
    Hát én nagyon kiváncsi leszek rá.Remélem a gépigény nem lesz húzós és optimalizálják XP-re is.
    Én nekem nagyon bejött a játék tulajdonképpen ez adott egy olyasféle löketet hogy "csernobil mániás" lettem ami azt hivatott jelenteni hogy probálok minél többet megtudni a dologrol a balesetről.2008-ban szerepeltem az egyik csatonra műsorán mániámmal és stalkeres-csernobilos történetek irásával is foglalkozom.Létre is hoztam nekik egy weboldalt ahol már mások irományai és megtalálhatók.Idáig HÉT történetet irtam és megprobáltam bemutatni minden lehetséges szemszögből.Akit esetleg érdekel: www.stalker-story.hupont.hu
    A weboldalamon vannak képek is a "Magyar Pripyat"-rol ugyanis 2009ben Stalker fanok társaságában eljutottam kis hazánkban Szentkirályszabadja településre ahol van egy elhagyatott katonai laktanya szerű rész és vannak 4emeletes panelházak is.Rám mondjuk nagy hatással volt az egész ehly - főleg a panelek - mert mai napig is olyanban lakok.A fanokkal csak egyszer jártam ott de összeszámolva már négyszer voltam azon a helyen.Remekül visszaadja azt az érzést ami Pripyat adhat - mivel még nem voltam de szeretnék eljutni oda megnézni - és a fő erénye hogy nincs sugárzás.