• Ulkesh
    #309
    "Ennyi idő alatt talán én is megszoknám az X sajátos mouse ballistics-ét"

    SteerMouse-t használok, semmivel sem különbözik az egér mozgása a Windows-os megoldáshoz képest.

    "Kísérleteztem én is, de mivel melózom a gépen, azt sem igazán tolerálom, ha mondjuk 160h/hiba arányt prrodukálna a túlhajtás."

    Én is munkára használom és a beállítás óta egyetlen hiba nem fordult elő (lassan 5 hónapja).

    "Másrészt ez felveti azt is, hogy esetleg custom kernel + kext-ek miatt "csal" az MB timer."

    Az lehet, de a kezemben tartott stopperórára nincs hatása :D
    Már írtam, hogy több tesztet végeztem és ezek zömét kézzel mértem, mert egy videókonvertálás, fájlok tömörítése stb. esetén nincs más lehetőség.

    "Mióta másodszorra raktam fel a SnowLeo-t borzasztó instabil lett: a Safari is képes kernel-halált előidézni. És nem emlékszem először mit hack-eltem, hogy stabil legyen. Gyári 10.6.0 DVD-ről raktam fel. Te milyen distrib.-et használsz? Van már nem hivatalos?"

    Safarinál nekem semmit nem kellett hackelnem…

    Az én rendszerem nem lett telepítve :D
    Egyszerűen kivettem a Mac Pro rendszerlemezét, beraktam egy firewire rack-be és egy Hackintos-os MSI Wind alól bemásoltam az akkor aktuális kext-eket és telepítettem a Chameleon-t. Aztán beraktam a gépbe és bebootoltam.
    Elsőre ment minden tovább, ahogy a Mac Pro-n abbahagytam. Azóta ezt a rendszert frissítgetem.

    Egyébként csináltam egy backup rendszert egy külső vinyóra azt ezzel a megoldással készítettem:
    http://www.insanelymac.com/forum/index.php?s=2a11c158c005bc75b2c04e6a5e721b65&showtopic=185097

    Nem hivatalos distrib biztos, hogy van, mert a Wind-hez töltöttem le (SnowyWind), gondolom egyéb nem hardverhez kötődő megoldások is készültek már.