• Caliph
    #12380
    na most a sori a fallout 4 után játszódik 10 évvel nem? már a négyben is léghajóval és vertibirdel mentek mindenhova :D fallout 2 után majd 60 évvel vagyunk. én még csak a 4.sori résznél vagyok mondjuk :p

    az istitute a fallout 4ben opcionálisan ,valszeg ezt a történet szálat vették fel,bár ugye már készül a második évad hivatalosan is,szal még lehet ellövik

    a feka színész sztem sem ügyes,bár szerintem a karaktere a hibás,elég lapos is,nem tud jobbat kihozni belőle.

    amúgy régen én is ilyen voltam,hogy felbaszott a legkisebb eltérés is egy könyvhöz vagy játékhoz képest,ha filmet/sorit csináltak belőle,de nem szabad így lereagálni.
    engedd el,élvezd a showt,nekem eddig simán bejön. még hátra van a fele,de éjfélkor ki kellett lőni mert munka van ma :D

    3 test probléma is pont ilyen,vannak eltérések a könyvtől,de teljesen élvezhető volt,gördülékeny,a trilógia első könyvét bele is zsúfolták egy évadba.Várom a második évadot .

    van kínai sori változat is,már van magyar felirat is,hamaronsan azt is megnézem,30 rész ,állítólag pontosabban követi a könyvet ezért kicsit lassabb is a történetvezetés,de 30 rész bakker,nem 8 meg 10 mint nyugaton manapság divat



    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.15. 07:46:37