• Che
    #16
    redfish tény nem vagyok család apa...de amikor nekem anno gondom volt a tanárral általános iskolában akkor anyám betrappolt és leosztotta a tanárt, ha jogos volt.És soha semmi gondom nem volt, öcsémmel ugyan ez a szitu.Amúgy meg ezt, hogy magyaróra helyett a Gőzekét nézik lehet jelenteni az igazgatónál és megvan oldva.Most az, hogy 10évesen nem kell horrort nézni abban egyet értek, de idősebben már nyugodtan lehet engedni, mertha nem kretén a gyerek akkor felfogja, hogy az nem valóság.Mint én vagy ezer más társam.Öcsém 11 éves és az új Rambo nézésénél kizavatam mert nagyon szaftosak voltak a robbanásos jelenetek és megértette miután elmagyaráztam neki hogy nem ezt kell megtanulni 1-2év múlva már megnézheti.Viszont a ".VH-ról lassan többet tud mint én és ezeket a tv miatt tudja.Nem csak szenny megy a TV-ben ez attól függ mit néz az ember.Nyílván vannak határk amit egy kisgyereknél nem szabad átlépni(10évesen énse nézhettem meg az Alient pedig akartam) d ha túlzottan lekorlátozzák szerencsétlen gyereket akkor ő lesz a legnagyobb parti arc aki minden balhéba benne van mert "fuck muter,fater ezt azért mert tiltottatok" és ez így van mert sok ilyen "kis gyereket" ismerek sajnos.