• _Atti_
    #70
    nekem a photon öves dolog jutott eszembe erről..2012 december asszem 23 án beér a föld valami foton öv nevezetű jelenségbe és csak az erős öntudattal rendelkezők maradnak életben meg mittudomén mi minden megy végbe,a fanatikusabbak ilyeneket mondanak hogy nagyon világos lesz, visszatérnek a mitikusnak hitt dolgok ,és egyéb fantáziadus dolgok:)

    amugy egy ronga gondolatsor, meglehetősen OFF és fáraszto lesz:
    hisztek a végtelenben? akkor akár végtelenszer is pontosan ottlehet minden egyes molekula ahol:)(hogy ezt leírom végtelenszer megtörténhet végtelenül sok helyen) mindez mintha valami állandóságot sugározna.. szerintem a végtelen ad lehetőséget arra hogy olyan értelmetlen dolgok létezhessenek mint az élet és ez az állandó jellege hogy megélhetjük..nem gondoltátok még amikor pl majdnem elütött titeket egy kamion hogy lehet hogy meg is történt csak mivel nemélhetted meg ezért életed onnan éled tovább ahonnan lehetséges?:) ezzel csak az a bökkenő hogy a végtelen elvileg lehetőséget kinál a végtelen életre is..akárhogyis ezt csak akkor tudjuk meg ha megéljük ugye és nem lehet rá magyarázat mások esete fenti miatt és nem tudjuk közölni mással fenti miatt ,őket ugyanis elüti a kamion a mi életünk szerint:P ja nem vagyok fanatista meg ennek semmiféle hive sem csak pont manapság gondoltam ebbe bele és erre jutottam:)