• Landren
    #57
    Kicsit zavaros a mondandód eleje, legalábbis nekem nem sikerült teljesen összeraknom.:)
    Mivel én írtam olyat feltételezés gyanánt, hogy akár egyedül is lehetünk, ezért reagálok az írásodra...

    Egyáltalán nem nehéz belegondolni, hogy rendgeteg civilizáció is lehet, (mert tényleg lehet) de mivel ez csak feltételezés, ezért semmit nem bizonyít, ebből kifolyólag semmivel sem lendít előrébb abba az irányba, hogy ezt el is higgyem.

    "hiszen pár biztos, ugyanúgy kinyírta magát, ahogy mi fogjuk"
    Ez miért lenne biztos? Ez megint feltételezés olyan cslekvésről, aminek még az elkövetője sem biztos, hogy létezett.

    "nem beszélve a barlangrajzokról"
    A Deniken féle magyarázatokra gondolsz?
    Sajnos az is csak max. arra elég, hogy a elgondolkozzon az ember, de bizonyítéknak azért kevés.

    Én nem tartom magam "nagytudásúnak" és nem is gondolom, hogy aki azt állítja, hogy egyedül vagyunk az "nagytudású" lenne, mindösszesen csak kikezdhetetlen bizonyíték híján jelenleg nem hisz a létezésükben. Ezért viszont nehogy azt gondolg, bármivel is kevesebbek azoknál akik az ellenkezőjét állítják. Ezek egyéni vélemények, fogadd el, nem egyformán gondolkoznak az emberek. Az iskolpadban meg nem tanítanak olyat, ami változtatna ezen... :)