Gyorséttermek
  • kulabácsi
    #66
    nah akkor mesélek kicsit!! a hús reggel amikor még nem nagyon volt használva a grill kajak olyan véres h én ki akartam dobni, de megmértük a hőfok jó volt szal mehet a vendégnek!! de szó szerint a vért elötte le kellett róla csöpögtetni, gusztustalan volt, sztem ott mindenkinek fosása volt!! és ez minden reggel + ami a földön van az még jó:D az h a srác köpködi a grillt, nem igazán zavart rajtam kívűl senkit, én azért lemosattam vele...szerintem a dolgozók még szarás után sem mosnak ott kezet, nem h szabályszerűen 30percenként!! a saláta ha lejár, az még jó, csak át kell cimkézni:D néha dobálóznak az emberek az étellel, de jóízüen eszi a vendék (néha olyan jó látvány volt h nézed h ott kajálja jóízüen, és csak mi tudjuk h mi történt elötte a szendóval:D) szal történnek dolgok, de ezek persze nem csak a mekiben fordúlnak elő!! az uccsó meg az h aki gondolkozott nyári melón a mekiben, az azonnal felejtse el, mert rabszolgamunka, és baszogatják az embert, én bírtam 8 hónapig, de az is csak azért volt, mert volt még pár spanom akikkel ökörködtünk a konyhán...szal jó étvágyat mindenkinek!! szia, mit parancsolsz?:D