• Calver
    #1103
    na, már végigtoltam pár napja, gondoltam írok róla pár sort.
    röviden és tömören: 8/10, roppantul élvezetes ha az ember szeret PUSZTÍTANI.

    akár 8.5 is lehetett volna, ha nem lett volna két elképesztően idegesítő küldetés - egyik a Doom Patrol, ahol a Cacharro de Muerte-vel kellett körbemenni, és többek között egy roppantul morcos, instakill tankot túlélni (persze checkpoint nélkül), másik pedig első Solano kergetős küldetés (Get Solano), ahol ha meghaltál, utána nem lehetett semmiféle dropot kérni helikopterrel. ezen kívül szinte minden küldetés jópofa, legjobbat talán a Pirates frakció egyik csempészős mókáján röhögtem - "They are pirates, smuggling parrots... Are you serious?" járművek nagy része móka, bár én egy idő után nagyon az épp kiirtásra váró frakció (hogy ne szedjen le légvédelem) helikopterein kívül mást nem is használtam, viszont azoknak az irányítása nagyon kézreálló, ami öröm a köbön. mit hagytam ki? irányítás jó, bár quick time event-ek szívatósak tudnak lenni - viszont nem idegesítőek, lévén elég szépen beleilleszkednek a játékba és lehet rájuk számítani, hangok és szinkron abszolút de korrektek - főleg Fiona volt nagyon eltalált, tetszett h végre nem akarom kibelezni azt aki épp a fülembe suttog, karakterek dettó, bár elfogadtam volna még egyet valami szép járműhasználattal kapcsolatos képességgel (gyorsabban repül, esetleg szép lassan "gyógyul" a járműve). grafika nekem tökéletesen megfelelt - közel sem vagyok grafikabuzi - viszont azzal h a 16:10-es felbontások használhatatlanok, na az elég égő és kellemetlen hiba.
    szóval summázva: nagyon szórakoztató sandbox móka, még egy kis csiszolással szinte tökéletes is lehetett volna, de így is szvsz a műfaj egy kiemelkedő darabja