Ellopták...
  • OrioN the S
    #135
    Azt a rohadt kurva tevenyereggyártó geci dzsipó annyukat!!!! Sok köcsög tevehajcsár!!! Spanomnak a JOG-ja fél millába volt már és kilopták a garázsból! Az mekkora suck! Meg nálunk volt a spanom és bemászott egy forma hogy majd elviszi a motort! Aha! Van egy tacskó-roti keverék kutyink és az morgott meg ugázott de hát nem naon tudott semmit tenni oszt apám kinézett hogy mi a fasz erre látja hogy a betörő fűrészeli a zárat és közbe magyaráz a kutyának :D Fater boxerban kiszaladt egy cipőskanállal és szaladt a forma után én meg arra ébredek hogy v.ki (apám) ordít hogy a ku*va anyádat te szemét ge*i! Sztem azt má nem jön vissza! kopp kopp kopp

    Ja a másik story meg hogy muter b.nőjéhez betörtek de úgy hogy otthon aludtak és kajakra még az éjjeliszekrényből is kilopták a cuccot ami ott volt az ágy mellett :O Mekkora lol mik ezek nyinnyák?

    ui: suxx ha nekem ellopnák az NRG-met akkor tuti megölnék minden rétinégert 10 km-es körzetben!!!! részvétem az a moci sztem má vödörbe van darabokban!