IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • repvez
    #91153
    akkor én vagyok a tobbség, nekem a lényeg ,hogy offline minden jol mukodjon , kis gépigény mellett az AI val is lehessen élvezetes csatákat vivni és a wingman se legyen segghulye.
    És remélem, hogy a következő javitásoknál a fizikára még jobban rémennek, bár a WW2es gépeknél azért nem szokott olyan nagy probléma lenni.
    Csak olyan dolgokat szivesen néznék még amirol már régebben is beszéltunk, hogy nem HP alapján sérulne a gép, hanem hogy kontkétan mi sérul a találattol. a folyadékok is hasonloan kifogyásig lennének láthatoak és ha a gravitácio engedi, hogy ki is jöjjön.
    Persze ezek nem mind a Clod hibák, de álltalánosségban ezeket lehet a legtöbször észrevenni .