11588
  • 2XP
    #194
    Háát, én leszedtem, de nagyon rossz a minőség :( És még felirat sincs hozzá, úgyhoyg, inkább várok még egy jobb verzióra.
  • Braveheart
    #193
    na látta már vki a Nemesist?
  • Braveheart
    #192
    nekem is kéne
  • Mike
    #191
    Megvan vkinek a teljes Voyager divx-ben?
    tuti kéne
  • 2XP
    #190
    Persze hogy megnézem, már régóta vártam rá. Remélem nemsokára lesz hozzá felirat is.
  • Braveheart
    #189
    Most mégis megnézed a filmet? Remélem lesz a V3-on Voyager vagy deep space 9 ismétlése...
  • Guest
    #188
    Nah megnéztem, az NFOrce a következő Nemesiseket ismeri:

    2003-02-10 VCD Star Trek: Nemesis (2002) *SCREENER* 95x15 MB VERITY
    2003-01-05 VCD Star-Trek Nemesis *UNSUBBED* *READNFO* *TS* 75x15 MB XV
    2002-12-14 VCD Star Trek: Nemesis (2002) *TS* 78x15 MB FTF

    A VERITY-féle nuke-olva van (Not VCD compliant, bad quality), szóval van is screener, meg nincs is... Az FTF-féléről az hallottam, hogy nem jó minőség, az XV-féléről semmit nem tudok.
  • 2XP
    #187
    Hát leszedtem egy kamerásat, de az ment is a szemétbe. Most töltök egy másikat, ami még mindig kamerás, de elvileg már tűrhető, csak az a gond, h egy tetűlassú dsl-en van :(
  • Guest
    #186
    Asszem' még csak kamerás verzió van, és a nagy "siker" miatt valószínüleg nem lesz screener, szóval vagy szutyok minőség, vagy várakozás a DVD-Ripre...
  • Braveheart
    #185
    de kritikus vagy
  • Guest
    #184
    A TOS-filmek nekem se jönnek be, de a TNG-filmek közül a Generations és a First Contact jó. Az Insurrection viszont már szintén nem az igazi, és a tendenciát nézve a Nemesisről is simán el tudom ezt képzelni...
  • Braveheart
    #183
    a haverom azt mondta, hogy az egyik angol lapon olvasta hogy nem is volt olyan rossz,sőt
  • 2XP
    #182
    Hogy a **************

    Na mindegy, majd letöltöm dc-ről.
  • see.aakogh
    #181
    Hát ha jó effektekkel meg jó kidolgozással lesz, akkor én is megnézem, de a régi részek pocsékok voltak
  • Guest
    #180
    Jelen állás szerint tényleg nem volt siker, és nem lesz nálunk moziban...
  • Braveheart
    #179
    Tényleg nem fogják adni Magyarországon a Star Trek: Nemesis-t? Valahol azt olvastam nem volt siker, igaz ez?
  • RelakS
    #178
    Adhatnák az origi sorozatot is :)
  • 2XP
    #177
    Reméljük az Enterprise, ahogy a v3 megígérte ;)
  • Guest
    #176
    :)))

    Hát, a Voyagert már ismételték, a DS9 ismétléséből meg csak pár rész van hátra. Persze ha az végetér, akkor nem tudom, hogy mi lesz a helyén.
  • [HUN]PAStheLoD
    #175
    valamikor biztos :)
  • Braveheart
    #174
    Ugy meg fogják ismételni a Voyagert meg a Deep Space Ninet valamikor?
  • 2XP
    #173
    Nem voltak ezek olyan messze ;)
  • 2XP
    #172
    #164
  • 2XP
    #171
    #138; #141
  • Braveheart
    #170
    és van valamilyen Star Trekes magyar weblap?
  • Braveheart
    #169
    Star Trek sorozat
  • Braveheart
    #168
    Mostanában nem megy vmi starterek sorozat? Én is néztem régen a voyagert, onnantól, hogy átkerültek a delta kvadránsba,egészen a végéig...
    Lesz még vmi sorozat? Vagy ismételnek addig legalább?
  • 2XP
    #167
    #118
  • RelakS
    #166
    Tudomisén. Valami kéttörzsű. Nézd meg a www.startrek.com-on
  • [HUN]PAStheLoD
    #165
    na bazz igen tényleg. kirk előtt ?? milyen hajóval ?
  • RelakS
    #164
    Vigyázz! Az Enterprise sorozat az most van készülőben, és még Kirk-ék előtt játszódik, A V3-mon meg a TNG megy
  • 2XP
    #163
    És mikor? 2 év múlva? ;) Gyorsan megnézem a műsort... Háát, a port szerint még mindig a tng-t adják, bár jobb is így, nem szeretném ha nem adnák le végig.
  • [HUN]PAStheLoD
    #162
    a v3-on hétköznap 18:05-kor enterprise jó szinkronnal!

    ma reggel néztem meg a filmet , és hogy mondjátok már tudom mi volt olyan furcsa benne a szar szinkron! mert már láttam eredeti videjókazettán 1/2 éve.
  • 2XP
    #161
    :) Én ugyan nem láttam végig, csak az elejét, de felvettem videora, és semmi többet nem tudok elmondani ;)

    Most márc 3. van, de az enterprise-t még mindig nem látom a v3 műsorán, de ez nem meglepő.
  • RelakS
    #160
    Ugyan nem Voyager, de a tegnap esti StarTrek film szinkronja valami hihetetlen volt.

    Kezdődött a borgok tüdőbajos hangja helyetti nyálas, "éneklő" pofával, már vártam, hogy az ellenállás haszontalan szöveget mondja :)
    A másik meg, hogy a borgok át TRANSZPONÁLTAK az enterprisera. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

    Naszal, lehet, hogy törlés lesz, mert megvan origi hanggal...
  • 2XP
    #159
    Grrrr, a v3 már megint átvágott minket. Néztem a tv újságot, de sehol nem látom az enterprise-t :((
  • RelakS
    #158
    FiberNet: ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD-ANYÁD

  • [HUN]PAStheLoD
    #157
    nekünk teljesen jól műkyik a TV. Ugye a városban ált. van kábel TV itt van és a kép is jó (máramennyire egy TVnek jó képe lehet) és tegnap vettem fel a TNG ismétlését úgyhogy nekem minden OK.
  • RelakS
    #156
    Hétfő óta nincs v3-munk. Másnál is így van, vagy a helyi szolgáltatóhoz mennyek merényelni?

  • 2XP
    #155
    Hát igen. Gondolom te is láttad azt a dok filmet a v3-on :D

    Én úgy emlékezetem, h a tanút hívták worfnak, de valszeg neked van igazad, elég fáradt voltam már pénteken este.