11588
  • Mike
    #238
    az lesz majd húzoas amikor a szemetek kiadják a ST Voyager összes szezonját DVD-n, lesz majd 7 kupac lemez, szezonja 30-50e ay összesen 200-350e forint. Ááááááááááááááá
  • Mike
    #237
    nem tudom, lehet, hogy csak engem zavar, de Picard kapitány magyarhangja olyan mint egy robotemberé, robotember hang, semmi érzelem, kopasz fej, data arcán több érzelem van.
    Nem is nagyon szeretem ez a sorozatot
  • Tovi
    #236
    A tegnapi részben is volt egy logikai hiba. Bashir bemutatkozott mint a DS9 orvosi főtisztje, Worf meg az Enterprise parancsnokhelyettese volt.
    Ha jól emlékszek a DS9-re, akkor majdnem egyszerre érkeztek
  • Cat #235
    bazzeg, tényleg :D
  • Eye-scream
    #234
    A Nemezishez talált vki magyar feliratot? Ha igen akkor legyen olyan jó mondja meg, hogy hol...
  • 2XP
    #233
    Jövő héttől 22-23h-től lesz a tng :((((
  • KG21
    #231
    Utánanéztem és jövő héten lesz megint:)))
  • Eye-scream
    #230
    Egyébként a vicclap.hun lévő bizarr hírek között a: "Rendőrnőt tapizott, rács mögé került" nevű hírhez betett kép sztem Janewayt és Chackotayt ábrázolja:)))
  • Eye-scream
    #229
    Ja, de most már 2 hete nem volt:(
    Remélem csak az ünnepek miatt.
  • KG21
    #227
    A TNG-nél már csak az eredeti Star trek van lentebb. Azokban Kirk mindig vmi hupilila, vagy neonzöld, esetleg diszkólámpakék bőrszínezetű nővel kéjeleg.
  • RelakS
    #226
    :)
  • Zepp papa
    #225
    Azok tényleg igen unalmasak mostanság sehol egy kocka sehol egy warbird sehol egy hadüzen egy másik fajtól. Csak annyi hogy picardnak fáj a feje ezért riker lesz a kapitány troj elveszti képességeit a doki nem tud senkin segíteni mert más dimenzióban van geordinak nincs más dolga mint megakadájozni a maghsadást.
  • KG21
    #224
    Kazaa-n fenn van egy pár verzió, csak vigyázz mert sok a fake.
    Szerintem a film maga elég fos... pedig nekem általában minden tetszik ami startrek, de újabban a TNG részeket is kezdem unalmasnak találni.
  • Eye-scream
    #223
    A történetét meg ezeket naggyából tudom. Arra lennék kíváncsi, hogy itt látta-e valaki és neki hogy tetszett. Nameg hogy honnan lehet leszedni.:)
    Egyébként startrek filmekben eddig sztem a First Contact a legjobb.
  • Laalee
    #222
    magyarorszagra meg be sem hozzak...
  • Laalee
    #221
    ez is tng film es kulfoldon lehuztak nagyon
  • Eye-scream
    #220
    Láttamár vki az új startrek filmet (a Nemezist)? Milyen és honnan lehet leszedni? Én könyvben láttam de úgy nem veszem meg max ha nagyonjó a film akkor...
  • RelakSfromhome
    #219
    HÁÁÁHÁÁÁ!!

    A pénteki TNG-ben ott volt Scotty, aki azzal jött, hogyaszongya magukat biztos Kirk küldte!
    Nabazze, a Generationsban ott volt, amikor Kirk eltünt!

    Tévedések RULLÁK!!
  • Tikal #218
    Hát erre: cpt. jim kirk
  • Xboxman
    #217
    Le szeretném tölteni a régi ST trilógiát amibe még Jim Kirk volt az Enterprise kapitánya csak nemtom ,milyen címre keressek rá?!
  • 2XP
    #216
    Ehh, nekem meg nincs sat1, a hülye kábel szolg levette és betett helyette mindenféle hülye kölyökadót meg romaintikát :((
  • Eye-scream
    #215
    Amúgy néztétek tegnap az Enterprise-t? Sztem elég nagy hülyeség a holofedélzet az idegen hajón. Ha a flotta már ilyen korán találkozott vele, akkor miért nem fejlesztették ki előbb ők is?
  • Eye-scream
    #214
    Nem arról a részről volt szó, a Generations filmben az elején a hajón ami találkozott a nexussal ott van Tuvok mint ember. De egyébként élhetett volna akkor.
  • KG21
    #213
    Nade itt lejjebb meg arról vitáztak, hogy élt-e már akkor.
  • Eye-scream
    #212
    Nem azért de sztem ez nem olyan nagy felfedezés. Abban a részben volt mikor Tuvoknak vami emlékvírusa volt. És agyegyesítést csinált a kapitánnyal, hogy megkeressék a problémát. Nekem nem nagyon tetszett...:((mármint a rész)
  • KG21
    #211
    Na mivan? senkit nem érdekel eme felfedezésem?
  • KG21
    #210
    Tuvok egyébként szolgált a USS Excelsioron, ahol Sulu volt a parancsnok...nézzétek meg:season 3-Flashback
  • Pupcika
    #209
    ok
  • RelakSfromhome
    #208
    Mint EMMBER!!! Megnéztem a fülét direkt, mert nem hittem a szememnek, de ott akkor is egy ember a sok közül.
  • Pupcika
    #207
    mint Vulkáni, nem?
    és vmelyik részben volt is utalás arra hogy Tuvok ismerte Mr. Spock-ot, vagy nem? és én ismeretanyagom hiányos?
    lehet megnézem újra az adatbázist :))))
  • Pupcika
    #206
    stimmel is az év.
    mert Tuvok nem olan fiatal már a Voyageren (asszem 112)
  • KG21
    #205
    Ja!Max 5-ös fokozat,fézer nuku...de azér' Kirk gépénél jobban néz ki.
  • [HUN]PAStheLoD
    #204
    na és milyen ?? ócskavassal mennek ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #203
    nagy szimat volt! nekem elsőre feltűnt :)
  • Eye-scream
    #202
    Ja tökjó volt a tegnapi rész. Egyébként nekem az új főcím is nagyon tetszik, ez az eddigi legjobb sztem (mármint főcím).
    Elég jól van érzékeltetve az is, hogy a föderáció csak nemrég alakult meg. Csak a későbbi részekkel el ne rontsák...
  • RelakSfromhome
    #200
    Kicsit szimatoltam.
    Tom Paris, Nicholas Locarno = Robert Duncan McNeill
  • RelakSfromhome
    #199
    Ja, mint ember.
  • 2XP
    #197
    jaja, tesóm is észrevettem, először nem hittem neki, de jobban megnézve tényleg ő volt :D
  • RelakSfromhome
    #196
    Hehhe, a startrek rendezősége gyakran ugyanazokat az embereket használja:) Ma este Tom Peris, mint Nick Locarno tűnt fel :)
  • Guest
    #195
    Nem, és valószínűleg nem is fogom, amíg nem lesz normális rip.