33474
12316971501353788406.png
  • Laalee
    #134
    lehet viszont sok az igazsagtartalma...
  • Lteebee
    #133
    Ez egy kicsit erős volt, ezt azért nem kellett volna.
  • Laalee
    #132
    igyvan szedjed azt a parszaz darabos napozin kurat azt ha megvered anyadat, mert szol hogy kesz a kaja tudjad mitol lettel ingerlekeny... :)
  • Zocsi
    #129
    Miért mondod ezt. Mindnki azt mondja, hogy jól használható cucc. Nameg csak jó az is valamire. Azért érdekel, mert nyáron én ki szeretnép próbálni. Érdemes?
  • Dikkma
    #128
    Én nem. De, ha Creatine, akkor hülyeség, és felesleges vele foglalkozni. Nem használ az semmit.
    Napo rulez.
  • Zocsi
    #126
    Ezaz srácok!!! Fő az intellaktualitás!!!
    Lteebee: Okos vagy, mert te még tucc emlékezni!!! :)
    W: Mit tucc mondani nekünk?
  • Lteebee
    #125
    :)
  • Lteebee
    #123
    Ez egy buzi!
  • JakuZa
    #122
    Értelmes mi?
  • Lteebee
    #121
    Hát még?
  • Laalee
    #119
    azert nemszabad meggatolni a kibontakozasban hatha 1* sikerul valami jot is mondania...
  • Lteebee
    #118
    Elég gyenge volt.
  • Dikkma
    #116
    Nem, de még élhet.

    :)
  • Lteebee
    #115
    Itt ezt nem szeretik. Ez tapasztalat.
  • Dikkma
    #113
    Jaja de hát hol kell gyúrni?
  • Zocsi
    #112
    :)))
    Egzotikusság rulez... Persze, hogy elég, de nincs mindenkinek otthon scott pad, csak a konditeremben...
  • Dikkma
    #111
    Én nem szeretem az ilyen "egzotikus" gyakorlatokat, a sima kétkezes súlyzózás, az egykezes koncentrált és a scott-pados edzés elég kell, hogy legyen.
  • Zocsi
    #110
    Bicepszre tudtok valami jó formázó gyakorlatot?
    És a két szék közötti szűktámaszu fekvőtámasz, mennyire hetásos?
  • Dikkma
    #109
    Az hogyan lehet, hogy valakinek nem hat a Napo. Ilyen szerintem nincs.
    Márpedig velem ez a helyzet... :(((
  • Dikkma
    #108
    És a fehérje is.. Zsír= szénhidrát + víz, az egyenlőségjel helytálló, nem egyirányú. Pl. futás után nem kell inni, és akkor nem tud a visszaalakított szénhidrát újra zsírá alakulni.
  • Laalee
    #106
    mar nemazert de a gyümolcscukrok nem alakulnak at zsirra ha joltudom epp ezert eszik a sportolok is.
  • Zocsi
    #103
    Ha tömegnövelőtt szedtek, mennyi ideig szeditek, és a feltöltés hány nap?
  • Dikkma
    #99
    Én szőlőcukrot eszem hozzá, mert az segíti a felszívódást, lásd még Createc Gold.
  • frey
    #97
    jihaaaaj!!!
  • Dikkma
    #96
    Hefe: tejben szoktad a kreatint? Most nem tudom, mi legyen, mert a Scitec régen aztat mondták, hogy a fehérje és a zsír gátolja a felszívódást. Ezért nem kellene előtte 3 órával és utána 20 percig enni. Aztán meg kihozzák a MyoMax-ot meg egyéb kutyulmányokat, 7.5 gramm kreatin, 50 gramm fehérjekutyulmány... akkor most mi van?
  • Zocsi
    #95
    Nem érdekel a véleményed, csak megsúgom, hogy a Topicot én nyitottam, és szeretném ha rendeltetésszerűen használnák a témáját az emberek. PL.:Mint az első néhány hozzászólás.

    Esetleg, ha nem tudsz hozzászólni, mert nem értesz hozzá, vagy nem érdekel, akkor ne is szólj hozzá. Töltelékszavaknak itt hasznát nem látjuk...
  • Assassin
    #94
    :)
  • Lteebee
    #93
    Kérdezd meg, érdekel-e a véleményed!
  • Zocsi
    #92
    Ez CHAT amit ti csináltok, és nem eszmecsere. CHAT-elni tudtok máshol is! :(
  • Lteebee
    #91
    A munkát természetesen én végeztem, de ő a művezető.
  • frey
    #90
    uyes, ugyes..
  • Lteebee
    #89
    Vagy legalábbis kezdi látni a többhónapos munka eredményét.
  • frey
    #88
    aha. Keszen a nagy mu, az Alkoto pihen...
  • Lteebee
    #87
    Ellenkezőleg.
    A barátnőm megdícsérte a minap és már értem, mi volt az az elégedettség az arcán.
  • frey
    #86
    hogy a tied miert olyan lottyedt?:)
  • Lteebee
    #85
    Akkor értem már...
  • Laalee
    #84
    :)))
  • frey
    #83
    A szex egy csomo kaloriat eleget, a baratnod biztosan jol formazza a seggedet...
  • Arnie
    #82
    Zocsi!

    Ez a fórum zsákutca.
    Az igazság odaát van:


    Először olvasgasd el a dolgokat, aztán irány a fórum. Ott vannak értelmesek, akik segítenek is.
  • Lteebee
    #81
    Azért írnak ide keveset, mert a gyúrósok nagy része be se tud kapcsolni egy pc-t.
    Akik mégis írnak ide, ne vegyék magukra!