1997
1644257819.png





  • Daermon
    #1797
    Semmi még.
  • Prof William
    #1796
    Van már valami hír a harmadok részről? Elég nagy a csend.
  • Madi92
    #1795
    Akkor nyomj egy file ellenőrzést steamen, ha ez sem, akkor meg töröld le aztán játssz a második résszel.
  • Peet81
    #1794
    nem
  • Madi92
    #1793
    Modokat használsz?
  • Peet81
    #1792
    De ha új játékot kezdek akkor is azt csinálja, hogy kilép teljesen a játékból
  • Madi92
    #1791
    Mivel azóta biztos jött ki hozzá új patch, ezért a régi mentés kuka.
  • Peet81
    #1790
    Sziasztok! Letöltöttem újra az első részt és folytatni akartam a mentésem, elkezdi betölteni de után kilép a játékból! megpróbáltam új játék indítással is akkor is ugyanezt csinálja! mi lehet az oka és mi lehet rá a megoldás? előre is köszi a válaszokat
  • Although
    #1789
    Hardon, elviselhető. Igen lényegesen gyorsabban fejlődnek. De így van az, hogy gondolkodni is kell. Most sokadik próbálkozásra már több rám törő ellenfelet is visszavertem és veszem szépen el a területüket :)
  • Terawatt
    #1788
    Amikor az egy városos mocsadék 2 full sereget tart fenn, te meg örülsz ha nem hal éhen a hátország :D
  • MasterMason
    #1787
    Milyen nehézségi szinten tolod? Legendary-n elég pofátlanul csal a gép...
  • Although
    #1786
    Nem tudom ki próbálta mostanában az ünnepek alatt játszottam vele. És meglepően nehéz az alap is megfelelő szinten.
    Komolyan olyan taktikákat nyom az AI, csak nézek.
    Pedig jobb volt a seregem de lovasaival sakkban tartott míg felfejlődött a nagylétszámú gyalogsága íjász fedezett alatt.
    Minden ütközet azonos erőviszonyok mellett élvezet. Kétségtelen az egyik legjobb TW.
  • Daermon
    #1785
    Készül, majd jövőre lesz több infó róla, meg a Troyról is.
  • Prof William
    #1784
    Elég nagy a csend mostanában. Lesz még Total War Warhammer 3? Van valami hír róla?
  • Daermon
    #1783
    Total War Troy topic :)
  • Daermon
    #1782
    Holnap 14:00 Troy (elvileg 100%) - Total War Saga leleplezés.
  • MarkBlade
    #1781
    A legjobb sorozat warhammer világában. Nagyon jó író és végigvisz az összes fajon szinte nagyon jó story -val.
  • Prof William
    #1780
    Egyfajta útikönyvnek is beillenének, mert bemutatják az egész Öregvilágot + a fajokat ahogy hőseink bejárják. A könyvek minősége váltakozó de a legtöbb szerintem jó színvonalat képvisel.
  • Daermon
    #1779
    Azok jók? Ránézésre olyan kis gagyinak tűntek és nem vettem meg. :D
  • Prof William
    #1778
    Te jó ég ők is jönnek? A könyveiket imádtam!
  • Lacc 88
    #1777
    Várjátok már?
  • Daermon
    #1776
  • Voronyezs
    #1775
    Remélem a skill pontok ugranak a karakterektől, mint amikor javasolva volt hogy a pirate cove-os bug miatt rakjuk fel a coast_beta verziót :D
  • Madi92
    #1774
    Nagyon valószínű hogy a beta miatt.
  • Voronyezs
    #1773
    Jól megszívtam gyerekek :D 326 körben akármit csinálok(Karl Franz), egyszerűen kifagy a játék az end turn megnyomása után. A hiba valahol Lothern környékén kell, hogy legyen, szerintem nem tudja kezelni a játék a frakció lépéseit... (még a coast_beta van aktiválva mondjuk, lehet itt a gond??) Már mindent megpróbáltam, leghűbb szövetségesemnek üzentem hadat/kapcsoltam ki a kamerakövetést náluk, töltöttem vissza 10 körrel korábbi mentést, de mindig kivág az asztalra... ötlet? :D
    Utoljára szerkesztette: Voronyezs, 2019.08.02. 15:52:04
  • Daermon
    #1772
    Még 3 ingyenes kis DLC jön a 2-höz :)
    Link
  • MasterMason
    #1771
    Én is azt várom már, azért raktam félre a játékot, hogy megvárjam a harmadik részt, és teljes térképen pörgethessek majd ki minden fajt. Remélhetőleg lesznek tengeri csaták is.

    Amúgy pont itt egy három napos cikk, elvileg egy jó nagy terület jön megint és persze ez a cikk sem tartalmaz többet mint amire az eddigi spekulációk alapján számítunk:

    What will we see in Total War Warhammer 3?
  • Lacc 88
    #1770
    Nem tudom volt-e róla szó, de meglepne ha ennél jobban kidolgoznák a tengeri csatákat. Én nem is bánnám ha ennél jobban nem nyúlnának bele. Szigorúan saját vélemény, de a kalóz frakció vagy egyeduralkodó lenne sötét elfekkel együtt, vagy mindenki egyenrangú. De akkor az egésznek meg semmi értelme, több bosszúság lenne, mint élvezet részemről.

    A harmadik rész a Káoszra fog koncentrálni. Gondolom szétszedik a négy Káosz isten frakciót, ami baromi jó lesz. Mellé akikre nagyobb összeget fel mernék tenni az a Káosz törpék, Ogre Kingdom, Dogs of War, Kislev. Egy Nagash megjelenés is erősen benne van a pakliban.
  • Prof William
    #1769
    Remélem abban már ki lesz dolgozva tengeri csata. + vajon milyen frakciók jöhetnek még? Úgy rémlik már mindenki benne van.

    Káosz Törpék?
    Ogre Kingdom?
    Cathay?
    Nippon?

    Jó lenne egy kis kínai-japán vonal de ha jól rémlik Cathay-Nippon nincs annyira kidolgozva az eredeti WH-ban se. Bár ennyi év alatt ki lehet találni hozzá valamit...
  • Daermon
    #1768
    Elvileg jövőre. A 2-höz már nem lesz DLC, és a Three Kingdom is kint van. Úgyhogy elvileg a WH3 jön, meg egy Saga részt csinálnak mellette.
  • Prof William
    #1767
    A Total War Warhammer 3-ról van már valami hír? Az 1-2 viszonylag gyorsan kijött deharmadik még várat magára. Kíváncsi leszek mi lesz benne...
  • Lacc 88
    #1766
    Én sok modot használok de plusz frakciókat még nem adtam hozzá. Elvileg csak fel kell iratkozni a megfelelőre és kész. Viszont a legtöbb mod már a teljes játékhoz íródik a második résszel együtt. Így nem árt ha megy az angol és van időd is kibogarászni melyik az, ami az csak az első részhez íródott. Próbálj kulcsszavakkal keresni. Amit találtál lehet azért nem működik, mert már a teljes játékhoz lett írva.
  • atibacsi1977
    #1765
    Nekem middenland és társai kellenek...
  • Daermon
    #1764
    Vedd meg a 2-t, akkor mind a két rész frakcióival játszhatsz.
  • atibacsi1977
    #1763
    Sziasztok!

    Van az a mod amivel ujabb frakciókat tudok hozzáadni a játszható népek közé, fel is iratkoztam rá, de nem tudom kiválasztani egyiket sem. Hogyan kell modolni a játékot? Az első rész van meg nekem.

    Üdv.
  • Daermon
    #1762
    Masszív patch :)
  • Darkman86
    #1761
    The Doomsayer Update Patch Notes
  • Darkman86
    #1760
  • Daermon
    #1759
    Azt hiszem lassan ideje lesz Wulfrikkal megnéznem, hogy megy a patkány és gyík írtás :)
  • Darkman86
    #1758