844
Mi az élet értelme? Kik vagyunk? Miért vagyunk itt?
  • Katalizátor
    #804
    Dehogy pazarlom én rád az időmet!!!!!
  • mikike
    #803
    pfff... nagyon gáz vagy... :x
    szerinted a tudomány hogyan tévedhet, ha sziklaszilárd bizonyítékokon alapul?
    és ha téved, miért magoltatják a tévedéseit állami intézményekben, és miért köpködik a felsőbbrendű értelmiségiek a fórumokon azokat, akik kételkedni merészelnek a tévedéseiben?
    és végül...
    ha tévedhet... felsorolnád azokat a tudományos téziseket, amik szerinted tévedések?
    köszi... :x
  • Katalizátor
    #802
    Én már rájöttem! Mikike be akar kerülni a történelemkönyvbe! Mint az ember, akinek a legtöbbször lett elmagyarázva a "tudomány" definíciója!
    Én már nem is próbálkozom...
    Annyiszor láttam, annyiszor próbáltam én is személyesen! Sajnos lehetetlen! Ez tudományos tény! Mikike kórosan ragaszkodik a személyes kis definíciójához, aminek persze semmi értelme. "A tévedhetetlen tudomány"!!!
    Pedig hányszor leírtuk neki, hogy csak a tudomány az, ami képes a tévedésre, ezáltal javítva önmagát. De neki valami tökéletes cucc kell.
    De nyugi Mikikém, nem kell pánikolni! Én tudok valami tökéleteset számodra! Úgy hívják: ISTEN!
  • mikike
    #801
    pfff....
    gondolkozz már...
    ha a szent tudomány bizonyítékokon alapszik, és lényege a TUDÁS!!! akkor miért ne lenne képes bármely időpontra ellenőrizhető jóslatot adni

    persze hogy képes, hisz a nevében is benne van, hogy ő TUD!!!
  • Piszke01
    #800
    "ezért is képes a tévedhetetlen tudomány bármely időpontra jóslatot adni"

    Valóban képes? Komolytalankodsz, vagy ironizálsz?
  • mikike
    #799
    pfff....
    szabad akarat nem létezik, hiszen mindent a fizika törvényei irányítanak, ezért is képes a tévedhetetlen tudomány bármely időpontra jóslatot adni...

    mi lesz itt, legközelebb a láthatatlan szeretetről, vagy istenről prédikálsz? :(
  • Piszke01
    #798
    Csak nyugodtan hidd, mert ez a valóság. De persze tiéd a szabad akartak, hát élj vele!
  • mikike
    #797
    nem hiszem :(
    minden felsőbbrendű értelmiségi demokrata tuggya, hogy amit nem lehet látni az nem létezik!!!4
    a tudományban pedig csak a hülyék kételkednek!!!2
    hajrá dopeman!
  • Piszke01
    #796
    Nem láttam a láthatatlan robottervezőt, de beszéltem vele. Azt mondta, hogy ő maga tervezte saját magát egy időhurokban. Meg azt is mondta, hogy őt nem így hívják. Azt tanácsolta, szólítsd őt csak nyugodtan Kí-nek. Hall téged. A gondolataidat is hallja. Szóval vigyázz mit mondasz neki.
  • immovable
    #795
    De hát elmondtam. Nem érted? :D
  • mikike
    #794
    amit nem lehet látni az nem létezik!!
    tudomány alapfokon **

    és... láttál te már robottervezőt?
    no ugye!
    de ha létezik is.... a robottervezőt ki tervezte???
  • mikike
    #793
    tehát nem tudod elmagyarázni :(
    persze sok hívő nem érti azt a vallást, amiben oly vakon hisz **
  • Piszke01
    #792
    Láthatatlan robottervező? Ez nagyon jó!
  • immovable
    #791
    A párolgás és a forrás között 1 pikowmiki különbség van. :D
  • BladeW
    #790
    wmiki - a tudományos ignorancia mértékegysége. Mivel az 1 wmiki túl nagy egység, ezért általában a piko- fempto- és attowmiki formát használjuk.

    Óriási :D
  • mikike
    #789
    akkor magyarázd el bölcs mindet-tudó **
  • immovable
    #788
    Neked tuti valami szent dolog. Aki nem tudja mi a különbség a párolgás és a forrás között. :D

    Link
  • Piszke01
    #787
    A soha meg a semmikor semmit nem jelent.
  • mikike
    #786
    ^^
    így alakultak ki a robotok
    véletlen evolúció...
    sokkal logikusabb, mint egy láthatatlan robottervező
  • mikike
    #785
    :x
    a tudomány soha nem téved, mert bizonyítékokon alapul!!!4
  • Piszke01
    #784
    Dalolászok nektek:)

    http://www.youtube.com/watch?v=vLKLsvGqEQo
  • precision
    #783
  • Piszke01
    #782
    Tudományos értekezés helyett, felmerült bennem a gondolat, a mi jelenünk idővel, a jövőnk múltja lesz.

    Vízió...

    50000év múlva....



    Kutatók érkeznek a Földre, a régészek feltárnak egy régi temetőt.

    Miért ne? A régészek most is bekukkantunk a sírokba, mitől lenne ez másként 50000 év múlva?

    A kutatók nézik a csontokat, a mell magasban elhelyezkedő szilikon domborulatokat,

    néhány segg magasságában megbújó szilikon implantátumot és vádlit feszesítő szilikon darabot találnak.

    Arra következtetésre jutnak, hogy:

    - Lám-lám a szénalapu élet már XXI. század derekán kezdet átalakulni.

    - Egyértelmű jelei vannak a változásnak. - summázta a látottakat a vezető régész.

    - A szilikon alapú változás jól látható, ...és néhány hányaveti módon gazdival együtt eltemetett implantátumot begyömöszöl a hord-táskájába.



    - Ez egy igazi galaktikus felfedezés!

    - Heuréka!

    - Fosszíliát találtam.



    - Heuréka, gondosan kezébe vesz egy 300 köbcentis szilikon példányt... Jó nagy duda lehetett...kicsit mosoly suhant át halovány orcáján.


    - Fijjam, értesz te egyáltalán a nőkhöz? :DD
  • Piszke01
    #781
    A valóság független a hiedelmeidtől. - S.K.
  • Piszke01
    #780
    wérmiki (:viccelsz :) wérnyúl
  • Saintgerman
    #779
  • hihy
    #778
    Persze!
  • mikike
    #777
    szerintem ő wérmiki, az eretnek toll, aki kételkedni merészel a szent tudomány tanaiban :(

    erre ugyanannyi bizonyíték van, mint az evolúció elméletre, vagy az ősrobbanásra, vagyis cáfolhatatlan tény
  • Piszke01
    #776
    Tessék mondani az számít, hogy ki vagyok? :)
  • hihy
    #775
    "Kik vagyunk? Jelentkezzen aki érti miről beszélek."

    Először is tisztázzuk te ki vagy??:)
  • Piszke01
    #774
    "Mi az élet értelme? Kik vagyunk? Miért vagyunk itt?"

    Ez itt a pokol. De egy elég jó változat. Most még. Mert ez még csak az 1.0-ás változat. Hamarosan frissül. :)))

    De tréfát félretéve azért, hogy kijárjuk az iskolát. Megszületünk, de az még nem a bűnbeesés. Majd talán a döntéseink teszik azzá. De akkor megbuktunk és újra meg kell majd születnünk. Jelentkezzen aki érti miről beszélek.
  • precision
    #773
    na, Zéró gyereket végre a moderátorok is megunták? halleluja..
  • Zero 7th
    #772
    Ne már ezen rugózzunk, ez már tényleg EGY kurva keresés kéne, hogy legyen internettel a seggetek alatt. Igen, létezik, egészen gyakori idős szülők gyermekénél, és például az egyik unokatestvérem így született, többször kellett műteni.

    Egyébként a magyarázatom nem feltétlen igaz, mert maga a fejdeformáló eljárás is lehet oka a varrat korai eltűnésének. Ha eredetileg lágy volt a koponya, de változatlanul csontosodott meg, akkor a varrat nagyon nehezen észrevehető, illetve a másik, hogy a torzítás hatására elmászhatnak a varratok a helyükről, ezért tűnhet úgy, hogy hiányzik, de közben nem.
  • Piszke01
    #771
    Sokféle születési rendellenesség létezik, csak vagy tudunk róla vagy nem.
  • precision
    #770
    :D

    nem sokkolt le :) mint mondtam, nyitott vagyok, még akkor is ha te ezt hülyeségnek nevezed

    adtál egy elfogadható magyarázatot, amire nyilván nincs egyértelmű bizonyítékod... akár egy jó megoldás is lehet, persze... biztosan nem tudjuk
    most lusta vagyok utánanézni, hogy valóban létezik e olyan születési rendellenesség, hogy az egyik koponyavarrat hiányzik, de nyilván nem hihetetlen

    csak te pörögsz annyira ezen a témán :) én csak gondolkodom rajta... egyáltalán nem izgat annyira mint téged :P
  • Zero 7th
    #769
    Na mi van, így lesokkolt, hogy adtam egy egyszerű megoldást a hatalmas rejtélyedre?
  • Zero 7th
    #768
    Akkor adok neked egy jó okot, rágódj rajta:

    Jónéhány megnyújtott paracasi koponyán nincsen középső koponyavarrat.
    Ebből látszik, hogy a paracasi népeknél elterjedt volt ez a születési rendellenesség, gyerekek halálát okozva. De rájöttek, hogy a koponya formálható, meg tudták növelni a koponyaméretet, életeket mentve a módszerrel.

    Tessék, itt egy magyarázat, ami végtelenszer megalapozottabb, mint az élienek.
  • precision
    #767
    már megint olyat adtok a számba amit nem mondtam
    nem csodálkozom rá, csak leírtam, hogy senki sem tudja miért csinálták
    szerintem a fülbevaló és koponya eltorzítása nem ugyanaz a kategória

    unalmasak vagytok már...
  • BladeW
    #766
    Nem érted... A UFÓ-kra akartak hasonlítani.
  • Zero 7th
    #765
    A fülbevaló és a faszpiercing esetében is így rácsodálkozol a testmódosításra?