411



Lost Planet 2
  • DarkSector
    #251
    amit allul írtál hogy ut3 és botok ellen, nekemis elsőnek full ez jutott eszembe mint az ut3 egy szigoruan online multi és mellé egy kampány rész, ami ugyanúgy multi csak éppen botok ellen, arena-kra osztva.

    jó lett ez a rész csak most a multisoknak kedvez, szingle rész az vaóban kb olyan mint egy hosszabb játékdemo.
  • Maxtreme
    #250
    Addig is még pár kép :D





















    Amúgy elég gázos egy valami lett ez sajnos. Az előd sem a bonyolultságáról volt híres, de ettől függetlenül kategóriájában (szerintem) nagyon is tűrhető alkotás volt.
    Ezzel ellentétben. Sajna az sp rész kb olyan mint ha ut3-ban botok ellen játszanék. Érdektelen, monoton fos.
    Nagyot csalódtam a capcomban.
  • DarkSector
    #249
    ez emlékeztet a mostani szélesvásznú filmekre.
    veszik a szélesvásznú tv-ket, hogy a 4:3-asakon allul meg fellül ne legyen fekete csík, most 16:9-es tv-k vannak mégis ugyanugy van allul fellül csik a filmeknél.

    én ettöl a falra tudok mászni. Közvetlen nem tartozik ide csak most eszembejutott.
  • DarkSector
    #248
    köszönöm. rendes tőled :)
  • Csavez
    #247

  • Attelee
    #246
    Valaki találkozott már hozzám hasonlóan csonttá fagyott játékkal?
    Második pályán vagyok,és olyan szinten fagy le h csak reset segit!
    Olyat már láttam h tulmelegszik a VGA,de ez most nem az mert olyankor elkezd ugrálni a kép!Most egyszerűen megáll,jobbik esetben ujraindul!
    De kékhalál nincs!?
  • Solid Snake
    #245
    Felhívjuk kedves nézőink figyelmét hogy a következő filmet vékony fekete csík formájában láthatják
  • Csavez
    #244
  • Maxtreme
    #243
    okés majd meglátom mit tehetek :)

    #241:
    jah. 1gb-s gtx460oc
  • grebber
    #242
    GTX 460!
  • The Protector
    #241
    Milyen karival tolod dx 11 ben?
  • DarkSector
    #240
    THX hát igen valami hasonlonak kellene lenni, de ha később tudsz felvenni vidit megnézném mozgás közben is. ha tudsz akkor majd a vizilóról csinálj...:)

    amúgy már eleve a nagy csápos szörny bőre az egyik képen sötétebb nálam meg fakó, és matt szürkés...és azért fura, nemkis eltérés van. :)

    ezt nézd meg kb így nézhet ki gondolom dx11-ben: eredeti változat
  • Maxtreme
    #239
    Én max dx11-es képekkel tudok szolgálni :)
    (ami észrevehető h a víz szebb..)









  • DarkSector
    #238
    No feldobtam a lenti képhez egy gamplay-t: gameplay a lenti beállítással (uccsó kb 1 percben a hyperaktív fűkinövést csak erős idegzettel!)

    Ha valaki rendelkezik egy brutál dx11 konfiggal, akkor ha van kedve megnéznék egy gameplay múvit dx11 maxon, mivel haveroknak nincs dx11.
    Utólagos köszönet a feltöltőnek!
  • DarkSector
    #237
    Nah erre gondoltam. :(
    nem vagyok harcias típus és frankón elvagyok a játékkal, de a portoló csapatot elköltöztetném Kolontárra ba+.

    DX9
    1680x1050
    V-sync: ON
    AA: OFF
    Blur: ON
    Medium
    High
    High

  • Csavez
    #236
    Pár kép 3D vision surrounddal!
    3944x720 3D-ben minden max. 30-40 fps.



  • Shep
    #235
    Azt a file-t nekem a Dead Rising 2 hiányolta, de letöltöttem a dll downloadról.
  • DarkSector
    #234
    dx hibára utal.
  • strebacom
    #233
    Nekem meg most msvcp100 dll hibát ir ki....mi a fax lett vele???
  • DarkSector
    #232
    jah ettől féltem.

    mert én a Chapter 2 utolsó Mission-nál voltam (gondolom a Mission 3-nál) a nagy viziszörnynél.
    és kilépés után csak az Chapter 1 - Mission 3-tól tudtam folytatni.

    jó nemsokat kell mennem, mert rövidek a Mission-ok, de akkoris nem értem miért nem lehet elmentetni ha egyszer már valamit megcsináltam. :S
  • Shep
    #231
    Azt mondjad inkább mire kell nyomni ha kiléptem és később folytatni akarom4 Megint create game és kiválasztom ahol tartok?
  • DarkSector
    #230
    Jó azért valljuk be sokan a laggolás, meg a lassú egér miatt szoktak morogni, most megkaptuk, annyira érzékeny, hogy már átlendültek a ló tuloldalára, de hálisten 2 opció is van a Controls-nál, amivel lehet kalibrálni.
  • Tatyla
    #229
    egy műbrokit
  • Rage47
    #228
    a fejlesztők már az egér portolását sem képesek megoldani.. tudnám ők mit haszanálnak, mikor megalkotják a játékokat
  • Rage47
    #227
  • Shep
    #226
    Na ez engem is érdekelne.
  • Shep
    #225
    Na csak leszedtem a 4 gigás verziót és belenéztem. Az átvezetők nagyon jók maga a játék már nem annyira. Pálya elején ez a visszaszámlálás, meg a Ready ultra gáz (mi ez valami autóverseny?) a pálya végi Area Clear és visszaszámlálás szintúgy. A lövölde is olyan fura és az egér is mintha olyan nehezen mozogna, bár mintha az első rész is fura lett volna ebből a szempontból. Na de a menü, hát ez valami borzalom, jól néz ki meg minden de átláthatatlan az egész (jó nyilván nem, de szerintem túl van bonyolítva).
  • DarkSector
    #224
    igen lehet nálam vannak csak bugok, de x-en játszottam ott ilyen gondjaim nem voltak, és a látvány jobb volt.

    nem is akarom hogy full ugyanaz legyen de ne legyen a távolban a fű helyett kopárság, amikor meg odafutok, mintha kinőnének a fűcsomók a talajból, ez már nem akkora nagy igény szerintem egy mai játéktól.

    mindegy túltettem magam ezenis, de gondoltam megemlítem.
  • CalebJoe
    #223
    az grafikai bug inkább, de azért a grafika nem olyan ronda sztem
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1083685761&no=9113

    ja meg hogy végre nem csak hó van benne hanem változatos
  • strebacom
    #222
    Ha kiléptem, hogyan lehet folytatni a játékot, mire kell kattintani???
  • Attelee
    #221
    coop müködik?
  • DarkSector
    #220
    Még annyi, hogy elég rövidek a missziók így az elején, de ettől még elvagyok vele. :)
  • DarkSector
    #219
    Baszom a kurvaanyát, ki akartam lépni az első boss-nál pihenni, én nem mentette el amit csináltam a 2. chapterben, beszarok.
    Meg hányinger kerülget hogy az első Boss-nál a pofám előtt rajzolja ki a gép a FÜVET. Komolya mondom ez a grafika terén egy vicc.

    A játék végén csak mindig a Chapterek végén ment a játék vagy mi a tököm, olyan sincs hogy Continue? vagy hogyvanez?
  • DarkSector
    #218
    peccs kell hozzá. vagy az isot ne mount-old, hanem a fájlokat szedd ki, és ugy telepitsd.
  • szapor
    #217
    hali, a játék telepitésénél a végefelé mért irja ki hogy kéri a 2.dvdt?mi a megoldás, bocsi hogyha volt már csak én nemtaláltam :S
  • DarkSector
    #216
    Nah nagyjából meg vagyok elégedve.

    Sikerült tesztekkel kitapogatnom hogy akkor nem bolondul meg a játék, ha mindent hagyok csak az árnyékokat (Shadows) leveszem közepesre.
    Így még marad 34-38fps-em :)
  • strebacom
    #215
    Akkor ez "user error" vagyis nálad van a hiba, valami összeakad valamivel...gondolom sokat segítettem ...
  • Sgtfathi
    #214
    De a Benchmark sem megy ez a durva!
  • strebacom
    #213
    Sztem szar a törés......
    faxa géped van nem azzal van baj ez biztos....
  • Sgtfathi
    #212
    EZT IS IRTAM:

    Bármivel inditom """""dx9 vagy dx11"""""" A teljes ,vagy a Benchmark-nál is ez a hiba:
    Lost Planet 2 működése leállt