411



Lost Planet 2
  • grebber
    #11
    Lost Planet 2 Co-Op Demo Coming to Xbox Live on Aug. 19!
  • grebber
    #10
    A jövő hét végén kerül megrendezésre az idei Comic-Con.
    A Capcom viszi a Lost Planet 2-öt is!
  • grebber
    #9
    8 új kép Sajnos elég kicsik.
  • grebber
    #8
    Új képek
  • grebber
    #7
    13 új kép
  • Murder3
    #6
    reméynkedjünk nekem 2giga ram 7600gt meg vmi szar amd proci van a gépembe szal nem mai darab:D
  • jackcsabi
    #5
    Nekem az elsö nagyon bejött (még nem játszottam ki), még egyszer Steamen vettem 5eurós akcióban. A multi nem müködött de sebaj :)
  • Rage47
    #4
    Az első résztől nem sokban különbözik a grafika úgy láttam, szóval nem lesz vészes a gépigénye remélhetőleg. Meg a Capcom újabban igencsak jól optimalizál PC-re, láthattuk ezt a DMC-4nél is.
  • grebber
    #3
    Worthplaying Preview (angol nyelvű)
  • Murder3
    #2
    A nagy várományos

    eszméletlen jó lesz főleg hogy csapatjátékra fog építeni ahogy elnéztem.
    Meg gondolom megint lesz egy jó kis sztori is bár fura lesz msot a snow piraték bőrében:)

    remélem nem lesz nagy gépigénye bár az én régi lassú gépemen tuti ne mfog már futni úgyhogy mindneképp kéne egy új gép.

    ha lesz pénzem az elsőt megvezsem már végre mert a multit nagyon ki szeretném próbálni csak eddig nem tudtam live accot csinálni...
  • grebber
    #1
    Lost Planet 2 premier

    Chavalier 2009. február 24.

    Tegnap hivatalosan is lerántotta a leplet a Capcom sikerjátéka mindmáig ügyesen titkolt folytatásáról.
    E.D.N. III tíz évvel az első rész eseményei után...
    A két évvel ezelőtt debütált Lost Planet: Extreme Condition folytatása ezúttal különböző hókalóz frakciók szemszögéből meséli el a történetet. A jég olvad, a vízszint emelkedik, néhol pedig élettől hemzsegő fülledt dzsungel vár reánk.
    A környezetváltás és a kipofozott grafikus motor önmagában még nem lenne elegendő a sikerhez, így a játékmenet is változik (javul?). A rajongók kívánságait szem előtt tartva ezúttal kooperatív játékmódban is ízekre szedhetjük a "meleg" ízeltlábúakat. Az emberi társak mellett a nagy tűzerejű lépegetők és a Gears of War 2-ből kölcsönzött hordozható pajzsok, fedezékek segítenek ebben.

    info: Gamestar

    Ami a bejelentés óta történt:

    Lost Planet 2 Előzetes
    E3 Trailer
    Lost Planet 2 képek,infok,trailerek


    Ez nagyon jól fog kinézni és coop is lesz majd!!!!!!