532
Brink - FPS a Bethesda Softworks közreműködésében
  • foxxi
    #331
    Települ... :)
  • Ironman2
    #330
    Directx mappát,meg az msvc2008sp1 mappát ki lehet törölni a játékból,nem?
  • Nagylaci
    #329
    Ez jó...

  • Smithwarden
    #328
    Remelem uninstallal helyreall a grafika. :p
  • Ariakus
    #327
    Hát ja, nekem kb. olyan "nyers" GTA IV érzésem volt a grafikai bugok meg a rossz optimalizálás miatt.
  • Nagylaci
    #326
    Egyébként érdemes megnézni a metacritic oldalán a játék összesített pc -s értékeléseit!

    metacritic

    8 tesztelőből 4 jó és 4 vegyes, negatív kritika egy sem! Felhasználóknál 86 -ból 61 pozitív (!), 4 vegyes és 21 negatív. Szóval a PC verzió a teszterek szerint kimondottan jó, a felhasználókat már jobban megosztja, de azért a többségnek kimondottan tetszik.
  • Smithwarden
    #325
    Azt a programot mar elotte is hasznaltam, de abban joval kevesebb beallitasi ertek van, mint ebben az fps autoexec-ben.
  • Nagylaci
    #324
    Használd a progit amit linkeltem Azzal vissza tudod állítani amit akarsz legalábbis gondolom mert én leszedtem a warezt. Most már várom az eredeti játékot! :)
  • lolSL
    #323
    hát játsz akkor bc2-vel vagy vmi mással a duke foreverig, ott igazi jó single várható :)
  • Smithwarden
    #322
    Uhh, ezzel mar nagyon ronda lett a jatek. :(
    Remelem van valami alap autoexec is, nem nekem kell kitalalni hogy mire allitsam vissza kb azt a 100 erteket. :o

    Amugy ismet egy jatek amit szarul adnak ki PCre.
    Eros gepekkel is szenved sok helyen, pedig abszolut nem nagy szam a grafika.
    Hihetetlen hogy lassan nem adnak ki PCre normalis bugmentes jatekot, foleg multit.
  • grebber
    #321
    Én világ életben single játékos voltam és ez soha nem fog változni.
    Néha néha nyomom a BF BC2-öt meg kiegjét multiban az nagyon tetszik.
  • lolSL
    #320
    csak gyakorlás kérdése, egyszer el lehetne kezdeni, ha jól látom időd elég sok van a játékokra.

    valahogy gyógyulj már ki ebből a mindent le kell warezolni, mindennel játszani kell betegségből
    pontosan az kéne hogy leülj vmi elé 2 órát multizni amíg megszereted és utána normális gamer lennél, nem a kedvenc torrent oldalad game szekciójának #1 letöltője, hanem egy szerver #1 játékosa
  • grebber
    #319
    De jó kinyírni a hülye ai-t "single" néven futó részben!
    Multiba én lennék a hülye AI ezt a szerepet meghagyom másnak!
  • Nagylaci
    #318
    Más viszont nincs neki. Szóval kijelenthetjük, hogy téged úgy ahogy van a játék nem érdekel.
  • lolSL
    #317
    akkor ne játssz vele.
  • Nagylaci
    #316
    A bibliát most inkább hagyjuk... :D

    Arra jó, hogy ebben a játékban sem lehet részletesen beállítani jó néhány dolgot és ez a kis program elvégzi ezeket neked. Tulajdonképpen egy külső options menü...
  • grebber
    #315
    Engem a multija nem érdekel!
  • lolSL
    #314
    ez egy multiplayer játék, senki se akarja hogy szép legyen, csak hogy fusson jól.
  • grebber
    #313
    Nem a nevedet kérdeztem!
  • lolSL
    #312
    lol
  • grebber
    #311
    És ez mire jób szebb lesz tőle a game vagy mi?
  • Nagylaci
    #310
    Részletes konfig. program a játékhoz:

    Link
  • Nagylaci
    #309
    Kipróbáltam, működik. Elég "fapados" lesz a játék miután használtad, de hát pontosan ez a cél.
  • lolSL
    #308
    Here's a good Brink fps cfg:

    http://www.syncore.org/brink_fps_cfg.zip

    To install, extract it to: Steam\userdata\[random numbers]\22350\local\base

    random numbers will be different for your computer, but the folders inside will be "22350\local\base"
  • lolSL
    #307
  • lolSL
    #306
    semmi köze hozzá
  • Nagylaci
    #305
    Szerintem te csúnyán alulértékeled a seggedet... :D Ennél még az is jobban teljesítene!
    Igen a legdurvább a hack és az enginerrel való "hegesztés". A hack -nál annyit tudsz csinálni, hogy figyeled a radart és ha piros pontokat látsz közeledni azonnal váltasz fegyverre és megpróbálod egyedül túlélni. Viszont ha nem sikerül akkor a kínkeservesen feltornázott hack % -ot pillanatok alatt lekapja egy enginer.
    A "hegesztés" -ben az a könnyebbség, hogy azokat nem lehet "visszacsinálni". Ugyan teljesen ki vagy szolgáltatva miközben dolgozol, de ha eljutottál 10% -ig legalább az úgy is marad.
    Aztán nagyjából az utolsó 2 percben érdemes komolyan támadni mert akkorra az ellenséges botok behülyülnek a mieink viszont elkezdenek védeni minket. Akkor sikerülhet.

    Közben eszembe jutott egy újabb negatívum.
    Annyira az sem élvezetes ugyanis, hogy minden alkalommal csak a kezdőpontról lehet spawnolni. Heavy karakterrel játszva nagyon sok időbe telik mire így elérsz egy távoli célhoz.
  • ratgab
    #304
    Olyan hülyék ebben a játékban a botok, mint a seggem! Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni a security 6. pályát... nem tudok egyszerre hackelni is és lőni is... társak meg csak golyófogók! SP-ben ez a játék játszhatatlan!
  • elitehun
    #303
    Csak sajnos igy a legfontosabbat hagyják ki, a játékélményt....
  • Fpocok
    #302
    "1. reviewerek akik nem játszottak online, és lehúzták a játékot SP alapján."

    Elnézést, de miért kéne ahhoz online menni? Játékmenet, grafika, hangok, parkour, célkereszt... ezekhez nem kell online menni, hogy lássam.
  • Tatyla
    #301
    ha leértékelik a steamen beruházok rá ha már hasonló mint a L4D,az nálam nyerő...
  • Nagylaci
    #300
    Nézd, biztos vagyok benne, hogy a játék nálam SP -ben nem 30 FPS -el fut hanem felette. Belinkelhetnék még képet kisebb felbontásokban, más programmal rögzítve, de ha nem akarod akkor úgysem hiszed el.
    Én már megjelenés előtt is figyeltem a játék híreit :P, azóta olvasom az idevágó fórumokat, kipróbáltam a warezt, és még mindig elő van belőle rendelve 2 db...
    A három kategóriádat kiegészíteném még egy negyedikkel a "former ETplayer" -ekkel. :) Meg ne sértődj nem piszkálni akarlak csak tény, hogy minden fórumon ott vannak az Enemy Territory játékosok akik pedig már eleve pozitív előítélettel állnak a játékhoz. Nincs ezzel semmi baj lehet, hogy ti már tudtok valamit amit az ET -vel nem játszók még nem.

    Egyébként nekem a véleményem eddig a játékról:
    Nagy baklövés volt a kiadótól azt hangsúlyozni, hogy a játéknak van klasszikus értelemben vett sztori orientált egyjátékos kampánya! Gondoljunk csak bele ezek után az értékelést készítők már ezt is beleveszik a kritikába hiszen az ígéretek között szerepel. Tehát egy újságírónak azt is közölnie kell a célközönséggel, hogy :"Vigyázz pistike megpróbálnak átb...szni!" :) Remélem érthető mit akarok mondani. Egy újságíró megnézi mit ígértek az egyjátékos résszel kapcsolatban és amikor (azonnal) rájön, hogy ilyen kvázi nincs a játékban már pontozza is lefelé. Biztos vagyok benne, hogy a játék "mulipayer only" kritikái sokkal jobb pontszámokat kapnának! Szóval ha a kiadó régóta elismerné, hogy SP nincs a játékban, de azért feldobják pár extrával a botok elleni lövöldözést akkor most kisebb elvárásoknak kellene ezen a téren megfelelnie a játéknak.
    Amúgy a botok elleni játék több sebből is vérzik sajnos. Pár meccs után nem lehet nem észrevenni, hogy a csapattársaink úgy 3-as IQ -val kezdik a küldetéseket amíg az ellenfél jóval ügyesebb. Mielőtt letelik az időzítő egy feladathoz akkor meg megfordítja ezt az arányt. Társaink megtáltosodnak, ellenfél meghülyül. :) Ennyi a koncepció. Kb. 6 percig szopunk aztán kettő alatt teljesítjük a feladatot. Hát nem minden idők legszórakoztatóbb játékmódja annyi biztos. Felejtsük is el a SP-t, de gyorsan. :)
    Multiban ugyanis tök más a helyzet, bár ezt még csak hírből tudom. De NYILVÁN ott azonnal eltűnik a hülye botok miatti frusztráció (persze némelyik ember se sokkal jobb... :D ). És itt jönnek a képbe a MW2-n szocializálódott "csak a K/D ratio fontos" játékosok. Ugyanis egy ilyen játékban kismillió dolog fontosabb mint, hogy hány "heccsátot" lőttél össze. Itt néha viszonylag unalmas feladatokat is el kell látnia valakinek mert az létfontosságú a győzelemhez a végén.

    Ami tetszik:
    -rengeteg kiegészítőkkel testre szabható fegyver
    -karakter vizuális testre szabhatósága
    -remek pályatervezés
    -értelmes feladatok, mellékfeladatok
    -csapatjáték erőltetése, jutalmazása
    -S.M.A.R.T rendszer nyújtotta újszerű játékélmény
    -challenge küldetések (több kellene!!!)
    -hangok nagyon jók

    Ami nem:
    -operative elég "haszontalan" a többi kaszthoz képest
    -enginer "turret" -je elég csirke
    -gránátok lehetnének erősebbek

    Bocs kicsit hosszú...
  • Sound
    #299
    Én megjelenés óta folyamatosan olvasom a reakciókat a játékkal kapcsolatban, és 3 csoportot lehet kialakítani:

    1. reviewerek akik nem játszottak online, és lehúzták a játékot SP alapján.
    2. COD-os kisgyerekek, akik képtelen adaptálni az új játékmentet.
    3. Végül vannak akik odavannak a játékért, mert már nyomták multiba.

    Szerintem érdemes olvasni a SD/Steam egyéb fórumokat, ahol COD-os józsikák jönnek, és hözöngenek komolytalan dolgok miatt. Majd erre reagál az értelmesebbje, és beoltja őket.


    ~ former ETPlayer ~
  • Sound
    #298
    Hiszen mindannyian tudjuk, FRAPS eredményei tudományosan megalapozottak.

    *sigh*
  • Nagylaci
    #297
    Ez egyszerűen nem igaz...



    A kép a kampány egyik pályáján készült és mint régebben írtam a gépem sem egy nagy szám. SP -ben annyi FPS -el megy amenyit bír a vas.
  • Sound
    #296
    The server/client side FPS thing is a little tricky to explain. I'm not sure how many people used to play CS where people would advertise 1000 FPS servers as being "better". Here is the reason, in theory.

    On server side the FPS value basically is a definition of how often the server is recalculating everything. In Brink's case, it seems like it is locked at 30 FPS, so calculations are done once every 33.3 ms. Those 1000 FPS CS servers were technically calculating ever 1 ms (there are reasons why this isn't necessarily better but I won't get into that).

    When you connect to the server, you get whatever FPS your computer is able to calculate that, and it is displayed back to you. The calculations server side still happen at 30 FPS.

    When you play single-player, YOU are the server. Thus you are calculating at 30FPS, and it is also seems to be locking your display back to you at 30 FPS, regardless of you getting 100 FPS or 600 FPS.

    Where I get hazy is, do the calculations and the display need to be the same, or is that an engine issue. The simple solution of course, would be to unlock the server FPS on listen servers.


    Lényeg a lényeg, hogy amikor SP-ben nyomod, akkor te vagy a szerver ezért az 30fps-en lockolva van. Dedikált szerver esetén ez nem gond. Vagyis multiban nem lesznek fps gondjaid.
  • foxxi
    #295
    Olyasmi, csak ez MULTIPLAYER próbálkozás -- majd lesz
  • Mr_no_NaMe
    #294
    Ez egy ugyan olyan fejlődgetős fps mint a Borderlands? Mér nincs benne kalasnyikov?
  • stardate
    #293
    Én két konfigon is teszteltem a játékot:
    1,Asztali: Intel corei7-870,ati 6850(11.4),3.5Gb ram 90 alá nem ment de eléggé ugrált az fps, high-ra állítva 1680x1050
    2,Laptop: dual-core T3400 2.1GHz,nvidia 9600m GT(270.61),2Gb ram 30 fps minden a lehető legalapabbra állítva 1280x800-ban (tűzharcban 22-24-re leesik), de van némi grafikai anomália a lövéseknél, bár igazából leszarom mert az is csoda hogy elindult a laptop-on, nem hogy még játszható is
    Egyik konfigon sem szaggat a tört verziós single, persze különbség azért van bőven!!!
  • AnarchoiD
    #292
    meg1 kerdes : xboxos kontrollert be lehet valahogy izzitani ? elszoktama billentyurol jatszastol...