311
A Capcom új játéka
  • Palinko
    #311
    könnyűn nyomtam, de nagyon kiakadtam a 2. fejnél nyomkodom és azt hittem be kell töltődjön a csík, pár mm volt a végétől és hülye fejemmel feladtam :D aztán 2. szorra megcsináltam és akkor láttam ez az utolsó tennivaló a játékban :D
  • Optimus Prime
    #310
    Igen, az már a vége. Van Prologue és 3 Episode vagy Chapter és azonbelül az 3-4(?) Episode/Chapter. A végső boss fight durva lesz, készülj fel. És nincs benne mentés. :P
  • Palinko
    #309
    nah nem is tudtam hogy ennyire a végén vagyok 3episode 4 chapter a vége
  • Palinko
    #308
    neked egy kis emlékeztető:
    http://youtu.be/r7mdXGVqvDY

    de hány episode, chapterből áll?
  • Optimus Prime
    #307
    Nincs jetpack? Az hogy lehet? Esetleg néz utána Youtube-on, fejből már nem ugrik be a megoldás. Fél éve vittem végig Hardcore-on, 11 óra volt. :S
  • Palinko
    #306
    kéne egy walktrough, mert megint elakadtam, mikor azok a liftek visznek, és nincs lift de le kell jutni. 20 méteres zuhanásba meg belehal :S háti hajtómű meg nincs
  • Palinko
    #305
    jah igen így kellett, én meg rakétákkal akartam megoldani :D
  • Optimus Prime
    #304
    Melyik? Bár ha fejezet címet írnál se ugrana be, de volt egy amit tudok: ott a z ágyúit majd a... generátorokat kell kilőni. A két szélén kell berepülni a gépbe tán. Kész rémálom, de később csak nehezebb lesz.
  • Palinko
    #303
    mikor támad a csatahajó mi a teendő? szétlövöm a pajzsot, jönnek a gyenge pontok, ott hiába géppityuzok vagy rakétázok semmi.
  • Optimus Prime
    #302
    Egy kedves barátom volt szíves megajándékozni vele mikor Steamen akciós volt. És nem csalódtam a játékban, a demója után nálam azonnal must have listás lett. A játék 11 órába tellett Hardcore szinte, ez már maga csúcs manapság. Azonfelül szemérmetlenül jól futott max grafikán, low PhysX beállítással. A harc és fedezék rendszere elég egyedire és használhatóra sikerült. A repülést szokni kell, de nekem sikerült. A szinkron és a sztori is jó, nem értem miért kapott ezért a játék. A Crysis-t oda-vissza alázza. A zene meg... hát, aki már hallotta Bear McReary-t az tudja miről beszélek, csak a zene miatt megérdemel a játék egy min. 9-es értékelést. Nálam üti a Halo és az Advent Rising játékok zenéjét is.
  • Evin
    #301
    Nekem nem rémlik ilyen.
  • The Protector
    #300
    rohadt áruló!!!!!
    Elhagytad a 8800GT-sek táborát és még van pofád irogatni?:)
    Amúgy milyen az új kari?Hogy szuperál?
  • grebber
    #299
    Már nem emlékszem a fullban is van benchmark rész?
  • grebber
    #298
    De az nem a fullhoz van? Mindegy egy próbát megér csak vga teszt miatt kell!
  • norbi2fraktal
    #297
    ha jól tudom kijött egy physx patch hozzá, azt fel kell tenni elötte
  • grebber
    #296
    A netről letölthető benchmarkban hogy lehet maxra tenni a physx-et? (Mert csak LOW-ot engedi alapból)
  • Qwerty4
    #295
    Persze, fel volt/van...

    Ki tudtam próbálni, de a játék kényelmetlen így.

    Már mindegy.Amúgy sem tetszik.Így az egér gombokkal való lövést sem engedte, egyszerűen használhatatlan volt.De ezen kívül is rossz az irányítás, főleg a levegőben.Elég volt ebből ennyi...
  • Evin
    #294
    Fel van telepítve a PhysX?
    És igen, akkor is kell ha ATI kártyád van.
  • Qwerty4
    #293
    Hello.

    Nekem miért nem indul el rendesen a játék.RELOADED verzióm van, előtte tptb volt, de mindkettőnél megjelenik egy szokásos win üzenet indítás után.Ha nem nyomom a Dont Sendet (illetve nem nyomok semmit), akkor kis ablakban bejön a játék.Ha megnyomom kilép és annyi.
    Mi a baja?

    Itt a kép (üzenet)!!!
  • grebber
    #292
    Zavvi-n akciósan 2300ft szállítással együtt!
  • Caine
    #291
    Nekiálltam én is és meg kell mondjam, kellemesen csalódtam a játékban.
    A játékmenet és a történet elég közepes (el lehet vele lenni), de a jetpackes repkedés az beszarás. Hatalmas hangulata van, nagyon sokat dob a játékon.

    Most kezdem újra harcoreon és nem veszélyes, főleg a felturbózott fegyverekkel, amit tovább hoz.

    Viszont úgy tűnik a "greasemonkey" achi rendesen bugos, nem kaptam meg, amikor kimaxoltam az összes fegyót.
    Tud erre valaki valami megoldást? Találkozott már más is vele?
  • MerlinW
    #290
    Köszi az összefoglalót, most már nem kell végigjátszanom

    A fordítást a többiek nevében azért köszönöm:)
  • strebacom
    #289
  • norbi2fraktal
    #288
    köszönet!! most már neki állhatok végig nyomni
  • Evin
    #287
    Most leírom, mert később csak kevesebbre fogok emlékezni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az idegenek olyan nagy technikai fejlődést értek el, ami a civilizációjuk kárára ment, és a bolygójuk és népük nagy része elpusztult. Átmentek az Ürességbe, és utána találtak rá a Földre. Akkor jöttek először, mikor még mi primitív ősemberek voltunk. Nem tudták egyedül felépíteni azt a környezetet, amit elvártak, ezért keresztezik a saját DNS-üket a miénkkel, és készítettek egy munkás fajt. A tudomány ezt nevezi a hiányzó láncszemnek. De nem tudtak belőlük eleget "előállítani", így szaporodási lehetőséget adtak, mire nagyon elszaporodtunk. Ők támadtak, majd mi is, és nagy nehezen visszakergették őket az Ürességbe.
    Most emberi formában járnak át hozzánk, gyengítik a kormányt, háborút szítanak, hogy a győztes oldalon állva végül elfoglalják a Földet, és minket rabszolgasorsba taszítsanak újra.
    Az, hogy mi is elpusztítjuk magunkat ha elérünk egy bizonyos fejlettségi szintet, pont mint ők, szerintem csak propagandaszöveg hogy embereket állítsanak maguk mellé és inkább csak le akarnak minket igázni.

    És akkor mi átesünk az egyik résen az Ürességbe, szembeszállunk velük, és legyőzzük a portál/kapu őrét. De ettől még semmi sem változott. Ők a túloldalt vannak és át akarnak jönni.
    És a vége fele kiderül, hogy mi is Adept-ok vagyunk (akikről kb 2-3x esik szó az egész alatt!) - természetfeletti képességgel megáldott ember.

    Szerintem nincs lezárva a történet, vagy ugyanabból az okból, amiért pár dolgot kihagytak vagy elnagyoltak. Ezt nem tudom.
  • grebber
    #286
    Hát lehet én vagyok az értelmi fogyatékos ,de még magyarul elolvasva sem kerek a történet :(

    Elvileg megyünk repcsivel.Lezuhanunk és 2 világ közötti térbe kerülünk?
    Aztán jönnek a robotok (idegenek) elvileg ők az "istenek" akik anno segítettek az emberiségnek a fejlődésben.
    Át akarnak kelni a kapun a mi világunkba és leigázni azt mert az emberiség nem megfelelően fejlődött és ez bassza a csőrüket.
    Mi meg megakadályozzuk őket.
    Ennyi a nagy story?
  • grebber
    #285
    Na akkor elolvasom erre vártam azt törlöm is a rákba
    Köszönjük!
  • Evin
    #284
    Tölthető a fordítás.
  • Evin
    #283
    Ezt valójában átvettem, mint fordítást. Amúgy is meg akartam csinálni, csak később. Szóval nem, nem fordítok le bármit pénzért. Legalábbis eddig nem volt rá példa. Meg nem szívesen küzdeném magam végig olyanon (mert tesztelni vagy fordításhoz legalább 1x végig kell játszani), ami egyáltalán nem tetszik.

    Persze, hogy tetszik. Mikor kijött végig is vittem, meg a 2.részét is. Ha alkalmam adódik, a másodikat is megcsinálom. Csak annak egyelőre technikai akadályai vannak.
  • grebber
    #282
    Off:

    Amúgy tetszik neked az Obscure game?
    És ilyenkor ha felkérnek hogy fordíts le valamit és nem tetszik akkor is elvállalod (gondolom ha hivatalos nem ingyen csinálod) vagy [ezt most nem rosszból] "pénzért" bármit lefordítasz amit le lehet?
  • Evin
    #281
    Csak annyit tudok, hogy elvileg rajta lesz a lemezen.
  • grebber
    #280
    Ha hivatalosnak nevezhető akkor esetleges magyar bolti kiadás várható ?Vagy erről nem szabad szólni?
  • Evin
    #279
    Obscure
  • grebber
    #278
    Szabad tudni melyik lesz az a hivatalosnak nevezhető fordítás?
  • norbi2fraktal
    #277
  • Evin
    #276
    Nem tudom milyen magyar főnökre gondolsz. :D
    A hétvégére fejezek be egy hivatalosnak nevezhető fordítást. Utána befejezem ezt. Lényegében a tippek és naplók vannak még hátra.
  • strebacom
    #275
    Hát aki képben van az képben van....
  • grebber
    #274
    Te képben vagy?

    Magyarításról kérdezte Evint, ugyanis ő készíti el a játékhoz!
  • corleoneking
    #273
    mien magyar nem azért de ha valaki máshoz van kérdésed akkor azt csak neki írd
  • strebacom
    #272
    Mikor lesz kész a magyar fönok....???