311
A Capcom új játéka
  • Csokis
    #151
    Tegnapi WHQL driver-t, illetve PhysX driver-t feltetted? Nálam van PhysX 9600GT-n (de minek).
  • oregon1987
    #150
    Nekem működik a játékban a physx csak a 9600GT-m kevés hozzá! :(
    Amúgy tényleg látványosabb lesz vele!
  • grebber
    #149
    Érdekes játékban hiába teszem highra a physx-et nincs benne.
    Ebben a benchmarkban pedig csak lowra engedi de itt már érzékelhető hogy van valami!
  • Csokis
    #148
    Jaja, nálam is ez van. Eredeti exe-t is visszatettem, úgy se. Bemásolva a játék mappájába és onnan indítva se jó, sehogy.
  • grebber
    #147
    Csak feltenném azt írja nincs is fent a game.LOL
  • grebber
    #146
    Dark void PhysX benchmark és Physx patch

    Felteszem a patchet hátha attól lesz physx-en is végre!
  • Csokis
    #145
    Ahha, szóval ezt máshogy kell.

  • Csokis
    #144
    GPU PhysX in Dark Void
  • Solid Snake
    #143
    Nyomj egy "skip"-et és tovább megy
  • Evin
    #142
    Ezt a repüléses irányítást szerintem egy patch-el meg lehet majd oldani. Legalábbis nagyon ajánlom nekik.
  • Suttyó20
    #141
    Nekem ugyan az a bajom mint ami eleinte a Sabotuer-rel volt.
    Felveszem a stukkert aztán meg exe hiba és kilép...
  • Maxtreme
    #140
    b+... nem :D
    Nem is tudtam hogy van, jó hogy mondod. thx :)
  • Csokis
    #139
    A mai új WHQL driver-t (196.21) feltetted?
  • Maxtreme
    #138
    Voltam. Olyan 70 fps körül ment ott. Ami azt jelenti hogy valamiért itt sem megy a pisisx :D
  • Vass Gábor
    #137
    Meg még azt szeretném kérdezni, hogy mostanában a duke nukem-hez hasonló játék van ami olyan sokáig készül már.
    Mert én egy ilyenre emlékszek az egy ürstratégia, még 2008.-ban írták amikor egy ürstratégiát teszteltek a nyáron, és alá volt írva, hogy veszélyben a duke nukem trónja.
  • Vass Gábor
    #136
    Ja értem hát azért fura lett volna ha tényleg annyi idő után jött volna ki, vagyis annyi ideje csinálták volna, akkor lesöpörte volna még a duke nukemet is réges régen.
  • Csokis
    #135
    Egyébként ajánlom mindenkinek ezt a cikket! Pár pálya után én is pontosan ugyan így érzek, mint a cikk írója. Mi a fene lenne a történet, az valóban nem derül ki. Tényleg olvassátok el, megéri.
  • Csokis
    #134
    Hmm... Szerintem félre érted. Jött ki akkoriban egy Dark Void Zero nevű játék. Ezek után valamelyik emberkének (pár évvel ezelőtt) eszébe jutott, hogy van ez a Dark Void Zero játékunk és csanáljuk meg mostani köntösben és így lett ez a Dark Void játék. Ugyan úgy, ahogy a Bionic Commando.
  • Vass Gábor
    #133
    Azta akkor jó régen már, és azóta még csak most jött ki a hivatalos verzió az szép, egy összefoglaló vidi van róla hogy mi történt vele ennyi ideig?
  • Csokis
    #132
    Zero, ba+. Már írni se tudok.
  • Csokis
    #131
    Azért nem addig, de valóban akkor jelent meg a Dark Void Zéró, még 8bit-es gépekre.
  • Vass Gábor
    #130
    Ezt tudtátok hogy 21 évig csinálták?
  • ricsa008
    #129
    oks thx
  • Csokis
    #128
    ALT+Enter és megoldva.
  • Fehercsoki
    #127
    Windows 7em van,ati HD 4850,és a játék mindenképpen ablakban indul el,ez miért lehet?Esetleg hol lehet átállítani?Sehol sem találtam:S
  • grebber
    #126
    Simán én is azzal tolom semmi gond vele.
  • Carloska
    #125
    msot hogy visza olvastam inkább lese töltöm :D

    pedig már örültem végre egy játék :D
  • Csokis
    #124
    Voltál már a "lézerágyús" részen? Nekem ott lett szó szerinti diavetítés (olyan 1 kép/3 sec ) Low PhysX-el.
  • Maxtreme
    #123
    később nah :)
  • ricsa008
    #122
    most a sima reloaded akkor lehet telepíteni v. nem? mer nekem már a felénél tart a letöltés
  • Maxtreme
    #121
    zsír, akkor lehet későn én is krvaanáyzni fogok vele :D
  • Csokis
    #120
    Persze, a repülési irányítás el van bacva. Konzolosok is szidják, de rendesen. Nem véletlenül lett ilyen az értékel szinte minden hol.
  • Maxtreme
    #119
    Nemtom, sztem a repülés sem gáz! :)
    Maga a játék viszont...khmm.. Meglássuk, a demo nem győzött meg.
  • grebber
    #118
    Nekem meg érdekes módon HIGH PhysX-re téve mintha nem is lenne benne :(
    Nem értem mi a szar lehet!
  • balee4
    #117
    A repülés azzal is szar? Mert a sima TPS részekkel egérrel sincs gond.
  • Csokis
    #116
    Nálam Low PhysX-et engedélyez, de vele is belassul időnként egy számjegyűre az FPS! Xbox360 Controllerrel tökéletes az irányítás, már persze a repülési részt kivéve.
  • Maxtreme
    #115
    nekem nincs vele problémám.
  • balee4
    #114
    X360 gamepaddal milyen az irányítás?
  • grebber
    #113
    Ez érdekes mondjuk a videokban ami volt Physx-es cuccos nem mindenhol érvényes??
    Maxra tettem de az elején a robotok egyátalán nem ugy murdelnek meg ahogy a physx-es videokban hogy olyan szikrák távoznak belőlük.
    Olyan mintha nem is lenne.
  • norbi2fraktal
    #112
    meer?? tuti joy-al nyomta max azért írta ki