358
  • GX25
    #158
    bocsi már rájöttem :)
  • GX25
    #157
    felraktam ezt a hamachit de hogy tudok kapcsolódni a Pure-SG szobához? Mire mennyek?
  • greenwar
    #156
    olyan kérdésem lenne hogy nektek nem szokott random kifagyni 20-30 percenként?

    nem a crack a ludas, mert mind2t probáltam, és emulálással is elindul, de ugyan ugy kifagy, tudtok erre valami trükköt vagy valamit mert a játék nekem bejön, without óta nem játszottam ilyen fasza kombókkal rendelkező játékkal
  • mikiking
    #155
    este lent van nekem,most nézem.Szoval majd msn
  • NeBby
    #154

    Jolvan , jolvan , leszünk rendesen , nekem is jön majd ma , meg pár nap múlva még 4-5 haverom!
  • zzeN
    #153
    én még tudnék talán egy embert hozni úgy néz ki
  • mikiking
    #152
    én is mennék.... de még nincs lent,de ha lent lesz majd egyeztetünk
  • NeBby
    #151
    Protector , Chucky gyertek és mehet a game !
    Chucky , veled nem GRAW2ztem anno?
  • ChuckyHUN
    #150
    Nah, hozom is a gamepadot, most installálom, tesztelem!
  • NeBby
    #149
    Mikor megvan a csillag ugye , akkor megnyomod a special trick gombját+egy irányt (balra , jobbra , föl , le (a föl , le nem egyenlő a gázzal és a tolatással) és a trick tweak gombot!
    Blackflipet pedig a felfelével kell , tudod könnyíteni pl a Scorpion Jender Kiss trükkel a fordulást! (nehéz trükk gomb+fel)
  • NeBby
    #148
    4 , jön 1 haverom mindjárt ;)
  • The Protector
    #147
    Pontosan letudnád írni h hogyan kell specialt.Mikor nyomjam meg ez+azt.És a backflippet is jó lenne tudni.Mert ha simán átfordulok a levegőben az felejtős.
  • zzeN
    #146
    na már 3-an vagyunk:)
  • NeBby
    #145
    Tudsz más , jobb helyet ahol tudnánk gyülekezni?
  • NeBby
    #144
    Nekem se eredeti... Lehet online nyomni törtel!
    De hamachira gyere , ott van gyülekező!
  • The Protector
    #143
    Nekem nem eredeti!!!Mennék multizni de a hamachi felejtős mert gyűlölöm azt a szart.Ha ez nélkül lehetne és nem számít az eredetiség akkor oksa.
  • NeBby
    #142
    Hamachin fogunk gyülekezni.
    Letöltöd a Hamachit , telepíted és kapcsolódsz a Pure-SG (jelszó: pure) szobához.
    Ezután majd megegyezünk , hogy online vagy hamachin keresztül fogunk-e játszani , mert ha online játszunk , akkor bárki bejöhet hozzánk , ha hamachin , akkor csak mi. (bár lehet h online lehet kódot tenni a szobára , nemtudom)
    Online úgy tudsz játszani , hogy simán csinálsz egy accot és bejelentkezel.
    Akkor kezdjük a játékot , amikor vagyunk elegen
  • ChuckyHUN
    #141
    Maaaajd megyke valamikor:D
    Feltéve ha nem döglik nmeg a gépem mert eléggé haldoklófélben van:D
  • GX25
    #140
    Én mennék multizni de nem tom hogy hogy kell. Le tudnád írni hogy mire kell menni? És mikor lesz?
  • NeBby
    #139
    zzeN , többiek , nemjöttök multizni? Kéne olyan 6 ember és tolhatnánk egy hosszabb versenyt! Eddig vagyunk 3 an
  • zzeN
    #138
    kb. az ugrató felénél megnyomod(right controll), és az ugratás pillanatában engedd el
  • Zickler
    #137
    Hi all.

    Lenne egy kérdésem. A preload-ot hogyan kell használni vagyis mikor kell lenyomni, mert már kezdem unni hogy a többiek 2-szer tovább ugratnak.
  • NeBby
    #136
    Bocsánat , rosszul írtam!
    Szóval , megnyomod a special gombot , egy irányt és a trick tweak gombot egyszerre!
  • ChuckyHUN
    #135
    2óra múlva ér le:D
  • NeBby
    #134
    Ha valakinek van kedve multizni , az jöjjön be ebbe a hamachi szobába , itt meg lehet majd beszélni , hogy online melyik szobába menjünk (ugyanis törtel is lehet online nyomulni) vagy lanon is tolhatjuk , hogy ne jöjjenek be mások!
    Szoba: Pure-SG
    Jelszó: pure
  • NeBby
    #133
    Attól függ mivel vagy , meg kell nyomni a special gombot és nekem pl a balrát , akkor bejön ilyen kínai zene és csinál egy hosszú kombót
  • The Protector
    #132
    Nekem 20mp alatt tölti be.Próbálkozzatok defraggal vagy töredezettsémentesítővel.Jah és nem tudjátok h h lehet specialt csinálni?Mert az összes trükköt meg tudom csinálni csak azt nem.Pedig a nitrom maxon van én sem tok semmit sem.
  • ChuckyHUN
    #131
    Logitech Rumblepad2 vel jól lehet irányitani, nem?
  • NeBby
    #130
    A töltéssel nekem is gondom van , legalább 20-30mp et tölt a semmire... Nagyon gázos
  • zzeN
    #129
    nekem kb. fél percet a menübe lépésnél is, meg a verseny kezdésénél is
    nem lehet vhogy beállítani, h a menő jöjjön be elsőnek, ne a tutorial pálya?!
  • GX25
    #128
    Nektek is sokat tölt egy-egy verseny előtt?
    nekem van hogy 1 vagy másfél percet is tölt.
  • The Protector
    #127
    Aki teheti billel ne fogjon hozzá.Én kifejezetten mindent billel tolok pedig van gamepadom nem is rossz de ez nagyon nehéz vele.Mellesleg kurvajó game.Max-on ha nagy csődület van megy 30 fps-el mindenhol nagyon magas fps-el.
  • NeBby
    #126
    Aki billentyűzettel tolja , az így állítsa be szerintem , nekem ez vált be a legjobban:


  • PunkZoli
    #125
    preloadolni kell az ugrás előtt!!! :)
    és te is messzire fogsz repülni,
    megnyomod a ctrlt az ugrató felénél és mielőtt ugranál elengeded... kiír majd vmi százalékot
  • Prince23
    #124
    Na épp most ugrott egy hatalmasat előre...install csíkon:D
  • Prince23
    #123
    Basszus, már negyedórája telepít, és még a felénél sem tart:( Kiábrándító :F
  • Firerock
    #122
    semmilyen
    12-vel jön
    és így 5nap a letöltési idő
    és nekem nicns annyi időm
    ezért szeretnék kérni valakitől PRIVÁTBAN egy jó torrentet
  • GX25
    #121
    Rájöttem hogy hogy lehet olyan magasra ugrani, az ugrató előtt folyamatosan nyomd le az 1-es gombot (amivel a trükköt lehet csinálni), és mikor az ugrató tetején vagy engedd el és magasra ugrassz.
  • reaper4
    #120
    nem is próbáltam billel :)
  • zzeN
    #119
    azt bírom benne h az ellennel megyünk 1más mellett, semmit se turbózik és mégis vagy 50 méterrel messzebb repül...ennyivel erősebb lenne a gép?!