358
  • NeBby
    #238
    Én még sose fagytam...
    Nálam sokkal gyorsabb lett!
  • HoReSz1975
    #237
    valóst nem is engedi, csak a magast, de semmi változás nincs
  • arty
    #236
    valosidejüre én nem tenném, csontra lehet fagyni :) magas talán jobb ötlet ...
  • NeBby
    #235
    A legfelső hsz-t nem tudtad elolvasni?
    Nem , nem csak vistára vonatkozik , mivel nekem se az van... ( de vistán is ugyanez a szitu )
  • Firerock
    #234
    ezt nemvágom:D
    melyikre kell állítani?valós idejűre vagy normálra?ez csak vistára vonatkozik?
  • NeBby
    #233
    Valós idejű természetesen
  • ricsa008
    #232
    most a képen melyik a lényeg a kék valósidejű vagy amelyik bevan jelölve?
  • HoReSz1975
    #231
    szaltót valaki megoldotta már

    billentyűzet, vagy joystick kombináció



  • NeBby
    #230
    Töltési időre megoldás:
    (nálam kevesebb mint a negyedére csökkent)
  • saxicola
    #229
    Hi!
    Nekem vagy 4-5 perc a töltési idő. Marha idegesítő.
  • The Protector
    #228
    Nah.Tegnap este elég sokat multiztam.egész jól ment.Magyarokat is láttam naftalin meg vmi tibi névvel. a szerőkereső elég gáz mert 1szer talál játékot 1 szer nem.szal próbálkozni kell.Ha gamen belül megoldható akkor hétvégén összejöhetnének az sg-s pure arcok aztán tolhatnán 1-et.
  • Lobsterman
    #227
    korrekció: nem kell feltétlen ugrás pillanatában nyomni
  • Lobsterman
    #226
    Gyromaniac-ot hogy lehet csinálni? Csak videóban láttam de elég őrülten néz ki :)

    Amúgy sikerült rájönnöm a szaltó lényegére. A kívánt irányba előrehajolást kell kétszer lenyomni, és nyomva tartani közvetlen az elugrás előtt. Trükközni is lehet forgás közben. Van pár elég durva :D
  • HoReSz1975
    #225
















  • arty
    #224
    TDU bármilyen gépen képes akadni, mivel ahogy haladsz a szigeten, folyamatosan töltögeti :(
  • m0na
    #223
    emberek mi mind 2 perces töltési időkről beszélünk???? mert nálam annyi... az aláírásomban látható konfiggal :S
  • ricsa008
    #222
    én marhára nem foglalkozok vele nekem nagyon bejön sőt a konfigommal majdnem maxon fut és én inkább ezen csodálkozok
  • saxicola
    #221
    Szerintem a játék legnagyobb hibája a töltési idő. Még 3 giga memóriával is jelentős ideig tölt.
    Érdekes, hogy a TEST DRIVE UNLIMITED esetén az egész szigetet be kellett tölteni és az kevesebb ideig tartott, mint ennél a játéknál 1 pálya betöltése.
  • Balumann
    #220
    Nekem nagyon tetszik a játék grafikája is, gyönyörűen néz ki, és meg sem akad egyszer sem. Töltés idő szerintem teljesen reális, bár nemigazán értem miért kell a videókat is betölteni, meg a mentést annyi ideig tölteni mint a pályát :D De szerintem teljesen tűrhető.
    A kamera lehetne rosszabb is azért (van rá példa), bár tényleg én is elbuktam párszor azmiatt...

    Nekem csak az irányítás bonyolult, időnként érthetetlenül lelassul, kanyar előtt meg mindig felgyorsul :D (de lehet csak optikai csalódás). Az a vicces, hogy ugratás közben levegőben időnként eltéríti a quadot. Ugratók és látom, hogy egyenesen kiesnék a pályáról, erre az út közepére visszatérít. De ez nélkül mondjuk elég nehéz lenne a pályán maradni ekkora ugratóknál :))
    A hangok szerintem nagyon jók, 5.1 -ben játszok és teljesen korrekt.

    Nekem tetszik a játék, pedig szinte egyáltalán nem szeretem a versenyzős játékokat. Hátránya, hogy szerintem nagyon hamar megunom valószínűleg, mint minden ilyen versenyalapu játékokat, nem is vagyok jó ezekben :(

    Továbbra is jó lenne, ha valaki megmondaná hogyan kell szaltózni :D
  • m0na
    #219
    eléggé összecsapták ezt a pc-s portot. Pedig marha jó játék. Nem csak az a baj hogy 5 perceket tölt de még grafikai effekteket is kispóroltak. ps3-on sokkal több a fény. Azért feketék sokszor a karakterek mert hiányzik egy fehér csillogó plusz layer.
  • Lobsterman
    #218
    Kamerával annyi a baj hogy lassan fordul, és sokszor van hogy nem látod meddig tart a kanyar. Rengetegszer buktam pozíciót azzal hogy nem láttam mi van előttem mert a kamera a tájat nézte mellettem.
  • Lobsterman
    #217
    Sp2 alatt is lassan tölt szóval... :)
  • m0na
    #216
    találtam valahol egy használható megoldást a lassú töltési időkre ami vista alatt jelentkezik:

    "Run in compatibility XP SP2 and disable visual themes in the shortcut. This was suggested within the help section for performance under Vista"

    még nem volt lehetőségem kipróbálni. Ha valakinek így megoldja a problémát jelezzen vissza légyszi!
  • Maxtreme
    #215
    Tessék ide tettem egy rakással a napokban..
  • HoReSz1975
    #214
    Szerintem tuti játék, nekem nagyon bejön és a grafika is nagyon jó fullon
  • priluki
    #213
    Elsö benyomás.. Grafika sztm nemrossz fullba elég szép, nemtudom én vagyok e a láma de kameranézetet nem tudtam váltani,ezt hiányolom,hangok háát foglyuk rá halottam már jobbat is,játékmenet elég Arcados sztm hamar unhato az egész,de ami a földbe döngölt az a töltési idö.. Commodoros idöket idézi nálam,a magnos betöltésre várva:D
  • strebacom
    #212
    Oké, de ne felejtsd el.....
  • HoReSz1975
    #211
    megyek melózni, majd holnap dobok fel neked fullos képeket
  • strebacom
    #210
    Érdekes, hogy senki nem tett még fel fasza képeket, hogy mégis milyen full grafikán a game....na ilyeneket kérnék..sokat.....
  • HoReSz1975
    #209
    minden trükköt meg tudok csinálni, csak a szalltókat nem

    mondjuk van special ugrás mikor szaltozik és forog a levegőben, de sima szalltó nem jön össze
  • Balumann
    #208
    Szerintem többiek se tudják, én is kérdeztem már 2x :P
  • Lobsterman
    #207
    Ez a szaltó dolog engem is érdekelne. 8km magasra felugratok, az sem nagyon elég neki. Azért ami idő alatt megcsinálok egy extra-specialt, egy szaltónak bele kéne férnie :S
  • HoReSz1975
    #206
    előre szalltó és hátra szalltó kombonációja mi
  • arty
    #205
    mit érsz vele, ha megtudod? tedd fel
  • ricsa008
    #204
    találtam egy Crackfix-et az mit javít?
  • NeBby
    #203
    (köszi!) Bocs , kicsit fáradt vagyok
  • NeBby
    #202
    Ksözi!
  • xido
    #201
    hirtelen ennyi találat...

    Pure music
  • Balumann
    #200
    De a szaltózást el tudná valaki mondani? :S:D Nem sikerül sehogysem.
  • NeBby
    #199
    Ha esetleg valakinek meglenne a soundtrack , az szóljon plz , én nem találtam sehol