358
  • tomi151996
    #358
    hogy lehet nagyot ugratni?
  • Lorant999
    #357
    bemész az optionsba,controls és megnézed !

    bcrics nekem is ez volt a gond...indítsd rendszer gazadaként... xp sp2 ...talán megy ;)
  • sniperelite
    #356
    hy mi az a preload? :S mindig mondja hogy csináljam de nemtom mi az
  • bcrics
    #355
    Hello,,van 1 kurva nagy bug a játékban nálam,,ha nyerek 1 versenyt és mennék a kov,, akkor nem indul el a móka,,eljut a toltoképernyore és ott megáll,,viszont a loading felirat sincs sehol csak a karakter majomkodik ott..most erre van vmi patch?
  • lowgeci
    #354
    sziasztok
  • Fehercsoki
    #353
    Valahogy nem lehet megoldani free roamot singlebe?
  • Lorant999
    #352
    rájöttem, akinek alap a irányítás beállítás : q+a+preload
  • Lorant999
    #351
    akinek hibaüzenetet dob ki az frissítse a vga - drivert:D nekem is ez volt a gond
  • Lorant999
    #350
    nekem is az a gondom , h nem csinálja a pull a tricket de escape és quit azt má csinálsz amit akarsz ja és ha vki tudja h hogyan kell megcsinálni és mit kell megnyomni
  • InfectedMann
    #349
    Windows 7 alatt játszott már vele valaki?
    Van amikor szépen fut, de van amikor kifagy mint a gerely. Kép megmerevedik, a hang 'beakad' és ennyi. Mikor először játszottam vele simán futott, azóta semmi különös nem történt se a winfossal, se a géppel, hogy ilyesmiket műveljen :(
  • The Protector
    #348
    szerintünk is.és a multiba is nézz be(warezzal is müxik)
  • ast00
    #347
    ott tartok, hogy pull a trick. Hiába nyomom a trükk gombot, nem csinál semmit. Ez miért van?
  • ast00
    #346
    magyaritás van hozzá?
  • balint1111
    #345
    Szisztok. Nagyon jó ez a játék mind játékélményileg mind grafikailag.
  • Richardix
    #344
    én konkrétan nem a amrkolatra meg iylenekre gondoltam... hanem amik adnak különböző teljesítményt is és sztem hülyeség h minek van 2-3 ugyaolyan alkatrész ami ugyanazt a teljesítményt adja de am olyan mélyen el van dugva a quadban h a kutya nem látja...
  • decoy
    #343
    és mér van az h ha online akarok jáccani a haverommal belépünk a játékba elindul,beteszi pályára és visszaszámolásnál kiírja h network connection lost?és csak entert tok nyomni h ok és visszalép a menübe
  • joe1980
    #342
    Próbáld meg úgy ,hogy duplán nyomod meg a elörét vagy amivel szaltózik!
  • decoy
    #341
    az első hozzászólásnál nem tükör hanem az az izé ami a markolatnál van
    -.-BOCSI:D
  • decoy
    #340
    ja és lenne 1 kérdésem:amikor szaltót akarok akkor nekimegyek a legnagyobb ugratónak dőlök előre vagy hátra folyamatosan és mindig fejre érkezik ez a szar.hogy kéne csinálni?
  • decoy
    #339
    Richardrix:
    gondolom azért mert elég egyhangú lenne a játék ha 1 tükör lenne benne egyféle lábtartó,egyféle gumi meg hasonló.most ugyan olyan mint 1 autónak minek kell matrica?nem lesz gyorsabb.azér kellenek új alkatrészek mert amikkel kezdesz elég csúnyák.és sztem FÖLÖSLEGES ITT PRELOADOZNI!sokkal könnyebb ha az ugrató előtt hátradőlsz a quaddal majd előre és repülsz is.
  • Richardix
    #338
    Lenne egy érdekes kérdésem:
    ahogy megyeka world tourba oldok fel új alkatrészeket. De mi értleme annak h lesz egy bizonyos alékatrészből 2-3 olyan amik tulajdonságilag ugyaazt adják a quadnak???
  • Dominic901
    #337
    Ezt a mini image-t nem ismerem olyan mit a Daemon Tools?
  • arty
    #336
    eredeti?

    ha crackelt, probáld ki mini image-vel, hátha a rossz a krekk
    vagy vedd meg
  • Dominic901
    #335
    Hali
    Olyan problémám lenne hogy amikor elindítom a játékot akkor egyből beadja
    hogy A(z) Pure.exe hibát észlelt, ezért leáll. és ennyi másnak is volt már ez? Hogy lehet megoldani? előre is köszi a segítséget
  • arty
    #334
    tudom, arra írtam ;)

    _JÓ_ billentyűzetes elrendezés ehez (és az ilyen stílusú) játékhoz nem létezik. Mintha szimezni akarnál a nyilakkal ...

    A lehető legkomolyabban írtam, szerintem - ha kedveled a stílust - gondold át egy gamepad beszerzését. És akkor már vehetnéd a "legjobbat".
  • Richardix
    #333
    nos a preload az "elrugaszkodás". Mielött ugratnál le kell nyomni és magasabbra ugrasz.. mondjuk még így se sikerül utolérni az ellenfeleimet a felhőkben...

    arty:
    látom nem tudsz olvasni. Azt kérdeztem valaki tud-e BILLENTYŰZETTEL jó elrendezést...
  • darkrage
    #332
    Hello nekem tetszik a játék meg minden de az hogy lehet hogy amikor én ugratok alig repül magasra az ellenfelek meg a felhőket súrolják? vagyis hogy lehet elrugaszkodni? ugrani? vagy valami? mert nem vágom:D és mi az a preload vagy mi?
  • arty
    #331
    ms x360 gamepad
  • Richardix
    #330
    Tud valaki ajánlani egy viszonylag jó billentyűelosztást, mer az irányítás nem épp 1xrű...
  • ChuckyHUN
    #329
    Boltból.
    Mondatot nagy betável kezdjük. Végére írásjelet teszünk.
    honan = HONNAN

    ban
    bbthxplzbai!
  • nemethpityu
    #328
    honan lehet leszedni
  • Lsilent
    #327
    Hali! Nekem csak egy kérdésem lenne. Miért nem látszódnak az emberek? Elég vicces emberek nélkül versenyt nyerni, meg trükközni.
  • FTXteRMiNal
    #326
    Sziasztok! Lehet online is jáccani, gyertek minél többen! Várom a hozzám hasonló fanatikusokat :) a nevem VladesHUN. (nem kér semmi extrát a netes csatlakozáshoz)
  • SötétBarom
    #325
    50 euró volt (még amikor 220 körül volt :) )
  • Freddycom
    #324
    a wireless mennyiért vetted?
  • SötétBarom
    #323
    Nekem van egy wireless. Sztem a legjobb kontroller amit valaha létrehozta.. Fogtam már sokfélét, de ez über. Annyival sztem elmondok mindent, hogy lehet vele irányíta szimulátorokat (analóg gázkar, ami frankón érzékeny, analóg fék, stb.) :)
  • Freddycom
    #322
    tudom h vicc, nem "haragosan" mondtam [#vigyor2

    Amit én láttam kontroller az 8k, illetve vehetek wirelesst is, de az 14k. Vagyis marad az USB-s.
  • arty
    #321
    csak vicc probált lenni :D (amugy már csak 42k az árkád, minusz a kontroller 5-8 ezres ára amit amugy is megveszel ;) )
  • Freddycom
    #320
    Na ja, nemrég vettem gépet (ami az alámban van) 127k-ért, nincs rá keretem h vegyek még 50k-ért egy X360 arcade-ot.
  • arty
    #319
    vedd konzollal együtt, akkor töltés bug sem lesz ;)))