280
  • dante3
    #80
    A farancba , már én is kipróbálnám, de csak este "érkezik meg"!
  • hykao #79
    Hát én ezt nem értem. Nálam mi a túróért nincs akkor!?
    Főmenü nem lehet orosz, csak a főmenü gombok feliratai (új játék, betöltés, beállítások, stáblista, kilépés). Ezekkel szenved most Piedon, mert ezek (is) grafikus dolgok, nem sima szövegek (akárcsak az ékezetek...)
  • strebacom
    #78
    Ja és majd el felejtettem, hogy nálam a fömenü továbbra is orosz, de a többi magyar, ez igy jó, vagy ilyen???
  • strebacom
    #77
    HDR igen van!!
  • dante3
    #76
    Én még csak most szedem a gamet, remélem jó lesz!
    A magyarításért thx!
  • hykao #75
    Akkor átírom "közeli fókuszpont"-ra. :) Már csak az a kérdés, hogy ilyen miért nincs nálam a menüben? :O HDR állítási lehetőség van nálatok?
  • strebacom
    #74
    Olyasmi, mert ha közelmészvalamihez, akkor tisztán élesen látod távolabbra homályos, köszi a bétát, már teszem is fell!!
  • Hellsing47
    #73
    asszem csak annyit csinál hogy a távolabb levő (tehát nem a fókuszban levő) dolgokat elhomályositja,elmossa egy kicsit
    (de aztán lehet rosszul tudom)
  • hykao #72
    Na ez érdekes. Én ezzel a "DOF"-fal csak a szövegekben találkoztam, a játék menüjében nálam nincs ilyesmi. Mi ez egyébkén? Ha jól emlékszem "távoli fókuszpont"-nak fordítottam.
  • Hellsing47
    #71

    úgyis pont annak a magyaritására várok hogy végig tudjam tolni :)
  • hykao #70
    Persze. Közben Jegorov + faterja is beszállt a számomra nehezen kibogarászható kézírások értelmezésébe. Ezt csak gyorsan meg akartam csinálni legalább menüszintig, hogy aki nem ismeri egyáltalán a cirill betűket az is elboldoguljon legalább a menüben.

    Ha kész a YAE teljesen, befejezem ennek a párbeszédeit is.
  • Hellsing47
    #69
    thanx
    de ugye közben halad a YAE magyaritása is? :)
  • hykao #68
    Na itt a magyarítás első publikus 0.3-as bétaváltozata. (menü + egy két felirat még)
    Még hátra van: Menü egy-két grafikus elemének magyarítása, párbeszédek fordítása.

    INSTINCT hun 0.3 (béta)
  • grebber
    #67
    Nekem alapból nem indul a game :(
    Mármint új játékot kezdenék tölt azt mindig bead valami hülye hibaüzenetet :(
  • strebacom
    #66
    Ja nekem is igy van és megvan mi volt a hiba valai "DOF" be volt X-elve, és ez okozta a homályt....
  • Kaslerka #65
    Tuti, hogy valamit nem állítottál be jól.
    Amúgy patch-el nálam sem megy. Felrak valami újabb starforce védelmet és kiirja, hogy emulátor progi van a gépen. Úgyhogy NO patch!
  • strebacom
    #64
    Lehet hogy valamit nem kapcsoltam be, azért ilyen???Mindent maxra állitottam az angolositás fenn van!!
  • Kaslerka #63
    Bár nem értem a kérdésed, mert strebacom képein is ugyanúgy vannak a nevek mint ez enyémeken.
  • Kaslerka #62
    Akkor passzolom. Feltelepitettem és bemásoltam az angolositast. Ennyi.
  • hykao #61
    Hát attól nemigen, mert az csak egy szöveges fájlt módosít, a fegyverek nevei meg grafikusan vannak.
  • Kaslerka #60
    Felraktam az "angolositast" lehet attól nem?
  • hykao #59
    Ezek saját készítésű képek? Hogy lehet, hogy a fegyverek nevei latin betűkkel vannak nálad?
  • hykao #58
    Nemsokára magyarul lesz olvasható a menü. :) (és később a párbeszédek naplózása is...)
  • reaper4
    #57
    osztom a nézeted. a you are empty sokkal jobb , mint ez szvsz!!
  • Kaslerka #56
    Nah, valahogy igy néz ki, bár ezeknél is szebb egy cseppet, csak ez a feltöltö oldal átméretezi és nem egy photoshop. :)

  • Kaslerka #55
  • Kaslerka #54
  • Maxtreme
    #53
    Há mondjuk nem lowba kéne nyomni xD
  • hykao #52
    Hát nálam nem ilyen ramatyul néz ki. :) Mindjárt dobok képeket. Közben haladok a menüvel, csak szivatósabb, mint a YAE, mert több a grafikus szarság...
  • Kaslerka #51
    Valami nagyon nincs beállitva nálad. Nálam ezerszer szebben néz ki a gém. Abszolút nem ilyen. Az emberek sem ilyen poligonszegények mint ezen a képeken. Nálam totál olyan mint az eredeti hivatalos oldalon.
  • strebacom
    #50
    Hát a game jól fut, képek valóban eléggé haloványak, meg életlen az egész, de a game ilyen ugyanis van benne Blur effekt, hát a graf sokkal szarabb mint a You Are Empty......
  • Hellsing47
    #49
    :-o
    ez ilyen ronda és szintelen? :-/ (mármint az emberek és a fegyverek)
    hivatalos oldalon sokkal szebbek a képek
  • grebber
    #48
    Hogy fut a game?
  • strebacom
    #47
    Néhány kép:











  • hykao #46
    Még sehol nem járok. Gyorsan nekiugrottam a menü magyarításának, de aztán meg egyszercsak nem akar elindulni a játék. Menüig ill. bevezető képekig oké, de ahogy továbbléptetem hibaüzenet érkezik. Itt még túl tudom léptetni, de aztán pályabetöltésnél újabb hibaüzenetek és annyi... Már többször újrainstalláltam, és ugyanaz. Egyszerűen nem értem mi a fene van.
  • strebacom
    #45
    Te hol jársz a játékban, a 2. pályán merre kell menni az elsö zombicsapat után, lemegyek egy létrán ott van egy monitor, rajta egy kinyitott lakatábra,lenn az alagsorban vanegy ajtó de nem tudom kinyitni???
    Merre, mit??
    Köszi!!
  • strebacom
    #44
    Nekem a"you are empty" jobb volt, mint játékmenetben mint grafban is...
    Nincs egy két hangeffekt meg lövés, lépések hangja stb....
  • hykao #43
    Hanggal nálam nem voltak problémák.
  • strebacom
    #42
    Bazz nekem se megy a peccsel, viszont nekem vannak hanghibák, nálad is van, most csinálok egy reinstallt...
  • hykao #41
    Ki kell próbálni. Másoknál pl. megy a peccsel is. Az, hogy nálam nem, az csak egy dolog...