280
  • Empty
    #200
    Pedig jó játék szerintem a maga stílusában.
  • hykao #199
    Nem hinném. Túl sok macera lenne vele, és ahhoz képest mérsékelt az érdeklődés a játék iránt...
  • Rash87
    #198
    Thx,most már értem

    Amúgy nem igazán tudom,konkrétan mit történik a játékban,de sokkal jobb a You Are Empty-nél.Csak kár,h nincs kihajlás :) meg a fegyvereknél ráközeleítés,de így is naon jó játék sztem.
    Már biztos nem sok van a végéből,mert "38 perc van a robbanásig".

    Nem fog készülni hozzá egy olyan magyarítás,ahol a átvezető képregény szerűségek is feliratot kapnak?
  • hykao #197
    Már végigjátszottad? Itt olvashatsz egy kis infót angolul, ha azt jobban érted, mint az oroszt: KATT :) ...itt meg némi magyarul: KATT

    Egyébként ha figyelted a képregény-szerű átveető videókat és a párbeszédeket elolvastad, akkor nagyjából ki kell rajzolódnia a történetnek.
  • Rash87
    #196
    Valaki (Hykao ) elmagyarázná röviden v. hosszan a játék történetét?
  • Empty
    #195
    Ezt a patch dolgot megnézem. Eddig jól ment. De kipróbálom a patchelés után is kíváncsiságból.
  • Seagal
    #194
    A peccs nálam is újratelepítéssel ment csak fel.Meg megin vmi új starforce driver van, most már kétszer indítja újra a gépet telepítés ELŐTT. (Meg közbe eszembe jutott lehet,hogy nálam az Service Pack 2 is bekever,mert egy agyonbaxtatott 1,5 éve használt oprendszerre raktam fel nemrég a Stalker miatt.)
    A YAE-t meg várok még vagy 3 napot hogy válaszol-e a srác,aztán megbeszélhetjük:)
  • hykao #193
    Nem, a magyarítás nem kavarhat be semmit elméletileg, igaz én csak a peccseletlen verziót próbáltam, mert peccselve már nem indult el (starforce miatt).

    A YAE-t szívesen átveszem, ha nem jelentkezik a srác. :)
  • Seagal
    #192
    Jah, felraktam a peccset, továbbenged de aztán megint kidobj meg pofázik vmi "R6025 pure virtual function call" ról is. A game oroszföldről van meg unokabátyám felesége orosz és havonta szoktak kijárni. A YAE is megvan eredetibe,egy fórumtársunknak hozattam meg, de nem jelentkezik érte:( . 1ébbként kösz a segítséget,ja jut eszembe az nem lehet hogy a magyarítás kavar be vmit?
  • hykao #191
    Volt már róla szó ezerszer. Sajnos bizonyos rendszereken nagyon instabil a program új játék indításakor. Vélhetően a fizikai és virtuális memória mérete, kezelése a ludas. Először is rakd fel a peccset, ha még nem tetted volna meg, és próbálkozz kitartóan, előbb utóbb, továbbenged, és a későbbiekben - mentett állás betöltésekor - már nem jellemző ez a hiba!

    Amúgy honnan van meg az eredeti játék? Kéne egy biztos orosz játék beszerzési lehetőség.
  • Seagal
    #190
    Helósztok, nekem rögtön kilép a játék az elején ilyen hibaüzenettel:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20070613203123Snap2.jpg
    Zsír eredeti, orosz verzióm van. Találkozott vki ilyennel már,ha tudtok segícsetek lécci!!
  • kolonel
    #189
    Köszönöm a magyarosítást.Bár még csak most kezdem el a játékot,de nagyon jól jön!
  • AntiHero
    #188
    Nekem simán elindul, viszont a havas pályán úgy felídegesítettem magam hogy nem is játszottam vele azóta...
  • hykao #187
    Az nekem egyelőre sehogy sem indul, illetve nagyon úgy tűnik, hogy valamilyen speciális, nem szokványos formátumba vannak becsomagolva a fájlok, tehát nem egyszerű a helyzet. Meglátjuk mi lesz vele...
    Kár, mert messze az tűnik a legjobbnak mind közül, talán majd ha meglesz eredetiben...
  • grebber
    #186
    Kösz! Remélem egyszer be is fogja tölteni majd a pályát!
    Várom a Death to Spies magyarítását :D
  • Hellsing47
    #185
    király :)
    köszi szépen
    igaz még a yae-t se toltam végig :D
  • hykao #184
    Tölthető a magyarítás 1.0-ás verziója
  • csoola
    #183
    ha vki tud adni egy linket downloadhoz priviben megköszönöm!
  • hykao #182
    Addig is két képecske a témáról:

  • Hellsing47
    #181
    ohh jee :)
    köszönjuk ezt is
  • ricsa008
    #180
    szuper::)
  • hykao #179
    Tegnap befejeztem a fordítást. Hétvégén letölthető lesz. Így már a PDA naplózások (párbeszédek) is magyarul lesznek olvashatók a játékban.
  • hykao #178
    1.1-es peccset felraktad amúgy?
  • Csuhai G
    #177
    Off: már vannak részletek a kiutazással kapcsolatban? :)
  • Samanoske
    #176
    Valamelyik ment lehúzással ez nem akar úgyhogy delete.
    A pop3at nem kellett lehúzni.
  • hykao #175
    Várd meg a magyarítást.
  • helga1986
    #174
    SEGITHETNE VALAKI MÁR JÓ IDEJE ELVAGYOK AKADVA EGGY HELYEN.NEM TUDOM MERRE MENJEK.EGGY NAGY SZELŐZŐ RÁCS VAN CSAK NYITVA,DE HA OTT BEMEGYEK LE ÁLITJA A JÁTÉKOT.
  • hykao #173
    Kelleni ugyan nem kell. Mivel a PC nem konzol, így mindenki gépe más-más alkatrészekből állhat...van akinél megy lehúzás nélkül, s van akinél lehúzással sem... Ez van. Remélem nemsoká összejön a kiutazás eredeti példányokért, és akkor nem kell trükközni az indítással...persze csak annak, aki rászán kb. kétezer forintot majd. :)

    Más: mivel úgy tűnik a YAE magyarítás fordítási része befejeződött, így pár napja nekiálltam folytatni az INSTINCT magyarítását. (az első pálya szövegeivel meg is vagyok, bár megmondom őszintén néhol rendesen megizzaszt, mert tele van szlenggel...)
  • helga1986
    #172
    SAMANOSKE NEM KELL LEHUZNI A KÁBELT ANNÉLKÜL IS MENNIE KELL.
  • Samanoske
    #171
    Lehúztam a meghajtót mégse megy!
  • hykao #170
    Vagy Oroszországban a boltok polcáról vagy pedig ismertebb torrent oldalakról...(linkeket ne kérj)
  • deeron
    #169
    No, patch az van (kösz hykao). De magát a játékot HONNAN lehet leszedni???
  • ricsa008
    #168
    ó thx in már jön is lefele
  • hykao #167
    A torrenten mellékelve volt a peccs is...de persze a google segítségével is megtalálhattad volna...
    ÍME egy másik link, innen már csak menni fog a letöltés neked...(angolul is ki van írva)
  • ricsa008
    #166
    Torrentről szedték le nekem is de a patch -et én se tudom kibogarászni:(
    pedig megörültem neki
  • deeron
    #165
    Egyáltalán megvan ez a játék vhol neten, mert én biza nem találom.
  • deeron
    #164
    Hova kell klikkelni a letöltéshez az orosz oldalon??
    Elvesztem benne...
  • ricsa008
    #163
    kössy szépen
  • hykao #162
    INNEN letöltheted.
  • ricsa008
    #161
    de a hivatalos oldal nem jön be magát a játékot pedig nem én töltöttem le