280
  • mester1987
    #280
    BUÉK 2012 xD
  • tzsoltika
    #279
    BÚÉK 2010!
  • grebber
    #278
    Milyen hosszú a game kb 8-10 órás vagy mennyi?
  • chaoss66
    #277
    jah semmi megvan már:S
  • chaoss66
    #276
    oke:) na szoval ott tartok, hogy van 1 helység abbol 3 ajtó nyilik de mind zárva es van 1 lift is ami felig nyitva van es egyik ajto mogott 3 zombi zabálja a csávot + 2 katona is van ott meg 1 kulcskartya na ott mit lehetne tenni?:P linkelek majd 1 képet is ha nem tudjatok meikrol beszélek:) ha tudtok segiteni akkor köszi
  • hykao #275
    Miért nem itt teszed fel a kérdésedet? Erre való a fórum.
  • chaoss66
    #274
    Sziasztok! Kéne egy kis help, aki már végigjátszotta a játékot az megdobna 1 msn cimmel?:) hátha tudna nekem segiteni benne elore is koszi
  • hykao #273
    A Digital Spray Studios (You Are Empty, Instinct) új projektbe kezdett. Annyit lehet tudni, hogy ez is FPS játék lesz. Azonban ami érdekesebb: szeretettel várnak minden érdeklődőt a kijevi irodájukba, aki kipróbálná, kommentálná, ötletekkel-javaslatokkal látná el a társaságot. :)
  • tzsoltika
    #272
    Végigjátszottam. Csalódtam a végében, mert nem számítottam rá. De mindegy mert jó játék és még 1x végigviszem :D
  • hykao #271
    Mivel hárman vagytok, és a mostani (FEHÉR) a 3. karakter akit irányítasz, így könnyen kitalálható, hogy több időbeli visszalépés már nem lesz. :)
  • Kau
    #270
    Köszi.
    Valóban az volt a megoldás.
    Hosszú játék ez egyébként? Mert már kicsit unalmas, hogy sose jutok a végére. Mikor már csak pár óra van a robbanásig, akkor valahogy kezdem a sztori elejéről megint... A csaj már meghalt kb. 1-1,5 órányi játékkal ezelőtt. Most kb 9 óra van a robbanásig. Igaz már tizenödödször :))
  • hykao #269
    Én élveztem az Instinctet is, de azért van egy-két még jobban összerakott orosz játék. (Pl. STALKER, Death to Spies)
  • felony
    #268
    ezek a ruszkik egyszerűen képtelenek minőségi és élvezhető játékot
    összerakni?
  • tzsoltika
    #267
    a tegnap voltam ott. Ahol van a szellőző, oda nem kell bemászni, hanem van egy kártya. Vedd fel a kártyát és menj ki az ajtón az első ajtóhoz. A kártyával tudod csak kinyitani. Amint kinyillott az ajtó, ott lesz egy zombi és egy shotgunos ürge. Lödd le mindkettőt és felémsz a lépcsőn, ott le van dőjtve egy szekrény és be tudsz menni a szellőzőbe.
  • hykao #266
    Az nem szív fel, hanem ahogy előjössz a járatból automatikusan felemelkedsz, és ez a baj... Tartsd lenyomva a guggolás gomját miközben áthaladsz a ventillátor alatt.
  • Kau
    #265
    Sziasztok.
    Kéne egy kis segítség. Elakadtam az egyik automatikus mentés után. Kb. 9 óra a robbanásig. Az egyik ajtó nem nyílik, a másik helységben meg a szellőzőben kell mászni, aminek a végén egy hatalmas dupla ventillátor van, ami egyből felszív. Már a poroltót is adatoltam mindenhez, de nem okozott semmit, belelövés után.
    Előre is köszi.
  • hykao #264
    Nem jó a megérzésed. Péntek éjjel végeztem az anyaggal.
  • tzsoltika
    #263
    Köszi! :D

    miért van az az érzésem hogy már régebben készen volt csak te elfeljetetted publikálni?! :)

    ma szereztem be a játékot, már játszottam is rajta, de az nem tetszik hogy egészen You Are Empty klonozás csak 2004-ben :)
  • hykao #262
    Már töltheted is! :)
  • hykao #261
    Remélem egy-két napon belül.
  • tzsoltika
    #260
    és az mikor lesz?
  • hykao #259
    Már kész van. Már csak telepítőbe kell rakni, és letölthetővé tenni...
  • tzsoltika
    #258
    Mikor lesz kész a teljes magyaritás az angol verzióhoz?
  • attosz1120
    #257
    Hello!Bővebben nem tudnád nekem leírni,ne hari,de nem találom!Esetleg msn-en is megtudnánk dumálni!Előrre is köszönöm!
  • ricsa008
    #256
    nekem is az van és nekem megy
  • robébi
    #255
    Hello!
    Valaki tudna segteni?
    Nem inddul el a játék.
    Videokártya igénye nagy?
    Nekem ati radeon 9600xt-m van
    Köszi
  • hykao #254
    Olvasd el az instrukciókat ott, ahonnan letöltötted...
  • attosz1120
    #253
    Hello!Vki segítségét kérném!Letöltöttem az Instict nevű játékot.És amikor feltelepítettem cheking disc-nél nem megy tovább!:)Mi lehet a baj?Segítséget előrre is megköszönném!
  • kryst
    #252
    Az nem kifejezés, hogy gyakran kilép.Inkább játszhatatlan a játék.
  • munyez
    #251
    Ok-Ok köszi, bár nem indul még mindig, nemtom mi lehet...
  • hykao #250
    Az angol feliratos verzió már biztosan tartalmazza a korábbi, orosz verzióhoz készített 1.1-es peccset. Más peccs egyelőre szvsz nincs.
  • #249
    Nekem sincs patch-em.
  • munyez
    #248
    Tudnál valamilyen patchet belinkelni? Sajnos az orosz oldalon, amit korábban tettek be, nem tudok eligazodni. Előre is köszi!
  • #247
    Nekem elég sűrűn kilép azzal, hogy a program hibát észlel,ezért leáll.
  • munyez
    #246
    Háát elég érdekes dolgokat művel ez a játék, most már továbbmegy a fagyáson, de sajnos még mindig nem indul el...
    A skip-et megnyomom lefagy fél percre, aztán előjön a replay-finish gomb és ott hiába kattintok semmi, csak úgy vannak és kattingathatok kedvemre :D
  • #245
    Nem szaggat. De az tény, hogy az ellenfelekkel vannak gondok :)
    De én azért jól szórakozom.

    Hosszú játék amúgy? Most járok ott, hogy a csajt írányítom.
  • munyez
    #244
    Kifagy, "nem válaszol", a gép nem lehet gond, most szereztem be..
  • hykao #243
    Kifagy vagy hibaüzenettel leáll?
  • munyez
    #242
    Akkor nemtom mi lehet a baj, mert nem megy végig a töltés a mentéseknél, egyszerűen kifagy, mint előtte az intro után... Patch kelle, mert nemtalálok sehol.
  • hykao #241
    A mentés az angol feliratos verzióhoz van.