207
Gyorséttermek
  • Esrohnoil
    #87
    :D
  • Esrohnoil
    #86
    Chipset nem eszek, de csokit igen, bár az utóbbit nem túl nagy mennyiségben, de annyi nem árt.
    Azért nem ugyanaz mintha rendszeresen szart zabálnék a mekiben. :D
  • CattiBrie
    #85
    bleee
  • kulabácsi
    #84
    igyunk sört, abban sok a kalória, végülis folyékony kenyér, szal teljesen jó, és még jó kedved is lesz tőle:D én most ezt is teszem, ezt a meleget nem lehet máshogy kibírni....
  • CattiBrie
    #83
    pontosan! :)
  • kulabácsi
    #82
    jah különben sztem ne is együnk semmit, és akkor baj nem lehet!! minek?? úgyis kiszarod:D
  • FLeK0
    #81
    en otthon se ennek a helyedben, lehet hogy mar a boltban osszenyalogatjak es virusokat injekcioznak a husba, a kenyer kozepebe meg allati csonkokat sutnek
  • CattiBrie
    #80
    micsoda?

    azt meg hogy?
  • CattiBrie
    #79
    de miért pont a mekibe?
    mármint miért csak?

    én ezt nem értem, hogy miért csak a gyorskajáldákról beszélünk (azon kívül h az a topic :D)


    de ha télleg így gondolkodom akkor soha nem eszem sehol máshol csak itthon
    ismerősnél aztért nem mert ki tudja...
    és akkor meg ne is vegyetek semmit tetkóban, meg egyik másik közértben sem.. láttátok már a tetkósban a maradakat? vajon azok hova ürítenek? csak nem az almákra?
  • joe14
    #78
    Régen nővérem barátnője megbetegedett, mert gyrost evett valami kis szar helyen.
    És here darabokat, meg ilyeneket találtak benne... a kajába
  • Mr_no_NaMe
    #77
    Hát akkor ezzel az erővel se csipszet se csokit meg ilyeneket ne egyél mer meghalsz 10-20 év múlva nem? Én max azért nem nagyon eszek mekibe mert beleszarnak/köpnek/recskáznak a kajámba ami nem túl guszta az én étvágyamnak.
  • kulabácsi
    #76
    annyi
  • Esrohnoil
    #75
    Jó étvágyat!
    ...Csak aztán 10-20 év múlva ne panaszkodjatok a dokitoknak érrendszeri megbetegedésekre, szívinfarktusra meg hasonlóakra!
  • CattiBrie
    #74
    igen.. és, hogy a "véletlenül" rákerült koszt "leporolják" meg is köpdösték :D
  • kulabácsi
    #73
    jó ebben is van vmi:D de lehet h mind2ő lesz a vége:D (nyersen még több is ragad bele a dzsuvából:D)
  • CattiBrie
    #72
    inkább legyen nyers, mint portörlő :D
  • kulabácsi
    #71
    hát ha meg nagy a forgalom, akkor szted minőségibb árut kapsz?? gondloj bele, ha vmit gyorsan kell csinállnod, akkor nem sütöd meg annyira, stb stb!!
  • CattiBrie
    #70
    ha minden napos lenne a megbetegedés, a fosás, akkor valszeg bezáratnák a mekiket (vagy nem :D)

    de gondolom a dobálózás is csak ultratop uncsi napokon van :D
    na, én olyankor nem járok mekibe :D
  • kulabácsi
    #69
    hát ha szeretsz fosni, akkor hajrá:D
  • CattiBrie
    #68
    nem mondom h gusztusos meg minden, csak annyira nem hűde csak azért mer meki..
  • CattiBrie
    #67
    hát ez nem annyira elrettentő
  • kulabácsi
    #66
    nah akkor mesélek kicsit!! a hús reggel amikor még nem nagyon volt használva a grill kajak olyan véres h én ki akartam dobni, de megmértük a hőfok jó volt szal mehet a vendégnek!! de szó szerint a vért elötte le kellett róla csöpögtetni, gusztustalan volt, sztem ott mindenkinek fosása volt!! és ez minden reggel + ami a földön van az még jó:D az h a srác köpködi a grillt, nem igazán zavart rajtam kívűl senkit, én azért lemosattam vele...szerintem a dolgozók még szarás után sem mosnak ott kezet, nem h szabályszerűen 30percenként!! a saláta ha lejár, az még jó, csak át kell cimkézni:D néha dobálóznak az emberek az étellel, de jóízüen eszi a vendék (néha olyan jó látvány volt h nézed h ott kajálja jóízüen, és csak mi tudjuk h mi történt elötte a szendóval:D) szal történnek dolgok, de ezek persze nem csak a mekiben fordúlnak elő!! az uccsó meg az h aki gondolkozott nyári melón a mekiben, az azonnal felejtse el, mert rabszolgamunka, és baszogatják az embert, én bírtam 8 hónapig, de az is csak azért volt, mert volt még pár spanom akikkel ökörködtünk a konyhán...szal jó étvágyat mindenkinek!! szia, mit parancsolsz?:D
  • I.C.ram
    #65
    Mondjuk nem is járok túl sűrün ilyen éttermekbe. BKban is utoljára kb áprilisban voltam.
  • CattiBrie
    #64
    :)
  • I.C.ram
    #63
    De most fog lejárni nemsokára :( Pont mikor a 15% is :(
  • CattiBrie
    #62
    aham
  • I.C.ram
    #61
    Ez azóta van? :D
  • CattiBrie
    #60
    még vagy 3-4 éve ..
  • I.C.ram
    #59
    Mondjuk úgyse fogom használni, mert van 15%os kártyám, az meg jobb sokkal, és nem lehet halmozni a kedvezményeket.
  • I.C.ram
    #58
    ezt már kipróbáltad? :D Nem fognak hülyének nézni? :D
  • CattiBrie
    #57
    nem kell színesbe :)
  • CattiBrie
    #56
    igen
  • I.C.ram
    #55
    Ezt kinyomtatom, és kivágom, vagy mi? :D
  • CattiBrie
    #54
    jaja mes!

    bár nem értem, h miért csak a mek lenne kivétel..

    gondolom BÁRMELY kajoldába (étterem, pizzéria, gyorskajolda) bemész és akár még "azt" is ehetsz

    ezt az azt-ot majd mr. kula elmesélni nekünk :)
  • joe14
    #53
    Mesélj már plz :)
  • Grenzjager
    #52
    aki a "mekiben" eszik, az meg is érdemel mindent!!!

    cöööcööööcö :)
  • kulabácsi
    #51
    srácok, srácok, én dolgoztam mekiben, nem tudjátok ti h mit esztek!! és itt nem az egészségtelenre gondoltam főleg!!!
  • TothLaci
    #50
    És pont most láttom, mikor ennék:D
  • Christiansen
    #49
    aha
    neem, habár a mekdonálcba is raknak bele mindenféle szart,
    tudnék mesélni..
    szóval azért normális és friss kajára gondoltam (mindegy=pizza,hamburger,melegszendvics,gyros stb)
  • FLeK0
    #48
    mustár helyett belehugyozós hely jó?