1124

  • dronkZero
    #924
    Jééézusom mekkora bughalmaz...

    Nem tudok haladni csinálni szinte semmit, mert folyton kiesek a pályáról. Load game nincs, csak a menüben, de ha kiestem a pályáról, akkor nem lép ki a menüben, hanem loading-nál megfagy.

    Elég gagyisztikus az összkép, a célzás"segítőtől" meg majd' megőrülök, nem hagy játszani...
  • tonyr #923
    lol nem lehet 1280x1024-ben tolni ? de miért ?
  • davidka003
    #922
    2xDVD5-ös verzióban írják:

    "Egyes rendszereken előjöhet egy úgynevezett "...insufficient RAM..." hiba.
    Ha találkozol ilyennel másold a Crack\Binkw32 mappában lévő binkw32.dll fájlt a játék telepítési mappájába és írd felül az ott lévőt.A jelenség
    nem ezen verzió hibája."

    Ha nincs meg a fájl neked akkor feltöltöm valahova.
  • royaltom
    #921
    Azt még hozzáfűzném hogy mindig újra indítja a legeslegelejéről a játékot!:(
  • Prince23
    #920
    Ékezetes profilod van... tehát a doksiban is.
  • royaltom
    #919
    Hello
    Megmondaná valaki hogy mi a francért nem tudom betölteni a már lementett állásomat?
  • predator0
    #918
    Konzolos átirat (lassan már az ilyenektől azt sem lehet elvárni, hogy egyáltalán működjön), nincs benne LAN. Ennyi.
  • bgabor
    #917
    Mert ha a 'Join Game'-re kattintok, egyből online accountot követel rajtam. Én meg nem online szeretnék coopozni, hanem LAN-on.
  • a.carkey
    #916
    Amgy végre belőttem a grafikát - tök bugos a beállítás menü -, és tényleg semmi gond vele, nem vészes, sőt, szépnek is mondható. Csak a water extrát kapcsoltam ki, minden más topon.

    Eleinte semmi vált. nem volt. Mondom, ennyire csúnya nem lehet.

    Levittem mindent lowra, még a felbontásnál is, sőt kikapcsoltam minden extrát. Aztán kiléptem a játékból és vissza. Átállítottam mindent highra, és utána ismét kiléptem. Mikor visszaléptem egy teljesen más, szinte már szép játék fogadott. Szerintem kellett neki egy lowos felülírás és úgy high, mert anélkül sznvedett és mixelte a beállításokat. Lehet, hogy csak szerencsém volt, de most már jó.
  • a.carkey
    #915
    Ki a horog, felkapod az baloldali piros konténert a kör mögött, beviszed a körbe, felkapod a roncsautót és ráteszed. Majd ráteszed a kis dobozt a ! jellel. És megvan az 5 méter. Gyakorlatilag egyszerű, de megcsinálni kurva nehéz. :D
  • hiba
    #914
    "merc2res" -el allitható a felbontás !
  • bgabor
    #913
    LAN-t kérdeztem, nem az online játékot. Helyi hálózatit.
  • moralosan
    #912
    "Join game" szerinted mit jelent? :)
    meg amikor betöltöd a mentést, a "Go online?"
  • McKangi
    #911
    Hali !

    Ha tudja valaki hogy mit kellene csinálni amikor a helikopterrel fel kell venni 1 csomagot a ház előtt a gyakorló üldetésben , akkor megköszönném !

    Sajnos nem tudok angolul,beszállok a helikopterbe a sárga körben levő piros dobozt felveszem , de nem tudom mit kell csinálni vele!


    HELP!

    Esteleg valaki tud hozzá magyarosítást?
  • erieskrisz
    #910
    SZia tiltsd le az automatikus inditásnál a CCC.exe t nekem is a fehér képernyő volt a játék legelső inditásánál le kell tiltani azt a szart
  • bgabor
    #909
    Hogy lehet a küldiket Coopban, lanon nyomni? Nem találtam multiplayer opciót...
  • The Protector
    #908
    De ez nem UE3.
  • shootme99
    #907
    Sziasztok!

    Na kipróbáltam ezt a gyönyörűséget, hát meg kell mondjam nem nyűgözött le. Ha felteszi az ember high-ra akkor még kinéz valahogy, de médiumon már ocsmány, és high-on kemény 7-8 fps fogadott a játék indításakor 1024*768-ban az ati 4850-es kártyámmal !!! (igaz a procim gyenge, de a crysis 1280-ban high-on elmegy tűrhetően) Ráadásul nem is lehet 1280*1024-re rakni, pedig a moncsimnak ez lenne a natívja...
    Nameg a videók kifagynak, gyanús nekem hogy ez is amolyan elcseszett unreal3-mas motoros játék, mert azoknak a videói szoktak kifagyni...
  • n3whous3
    #906
    Basszák akkor meg :((
  • a.carkey
    #905
    Ha valakit érdekel, itt rejtőznek a spare partsok (klikk)
  • a.carkey
    #904
    Jaja. Kézikönyvben le van írva, hogy 100% után már nem tudsz tovább nyomulni. :( Érdemes a legutolsó küldi előtt minden simát megcsinálni, terjeszkedni.

    Most jöttem rá, hogy a level 3 gyakorló küldik után jönnek a választható ruhák. Nem rossz. :D
  • crazyclone
    #902
    Végigtoltam boxon ...
    Röviden egész jóra sikeredett csak szvsz könnyű lett picit ...
    Egy problémám viszont akadt ...
    gondoltam végignyomom a küldiket a kalózoknak és az allied forcenak is ...
    DE miután a főszál végére értem és creditset leokéztam continuera valami nagyon régi állást töltött be...
    Mentegetni fiúk !
  • Elmör
    #901
    Köszi, közben rájöttem én is!
    A szerelő csaj küldetése kicsit megizzasztott, de legalább már értem mire is megy ki a játék. Ez a nagy káosz eléggé élvezetes!Loptam pénzt meg olajat is.
  • The Protector
    #899
    Vk a problémámra.Ratyi h nem nyomhatom.
  • n3whous3
    #898
    nézd már meg a controlst a menüben kéééérlek, ott van minden beállító gomb mellett egy piktogram...
  • moralosan
    #897
    Ötlet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Használj keresőt [oldal alján], vagy olvass vissza!
  • Master Rick
    #896
    Hi all! Az a bajom a játékkal h ha hijack-elek vmien járművet akkor minenféle barom piktogramokat használ és lövésem sincs mit kéne nyomni. Honnan lehet megtudni h meik mit jelent? Mert a tank elkötésénél rájöttem h ütés és ugrás, de most egy páncélozott autót kell hijack-elni(amikor a túsz van benne és meg kell menteni - UP küldetés) és nem tudom mit jelent az első jel...
  • SötétBarom
    #895
    Bocs benéztem. Az a video ramod.. Nézd meg a memcheck-el, hogy nem halt-e b valamelyik..
  • SötétBarom
    #894
    INSUFFICENT RAM.

    Ezen mi nem egyértelmű? Nincs elég RAM. Aláírásodból ítélve (512)..
    Szerintem 1 giga a minimum..
  • n3whous3
    #893
    Keress rá erre a kifejezésre a neten szó szerint ahogy van (" " közé zárva) és akkor talán lesz olyan oldal, ahol ugyanezt kérdezi valaki és van válasz is.
  • n3whous3
    #892
    Az a dll nekem is van és én se tudom mire jó :)

    Nem tudom akkor miért csinálja, lehetséges, hogy valami hihetetlenül peches összetűzés a géped és a crack között, avagy a játékkal közvetlenül, bár el nem tudom képzelni hogy lenne ez.
  • The Protector
    #891
    Az 54 megás van.Ami múlt heti metrt 1 hétig nem voltam.plussz egy cruise dll.Amit bemásolok de nem ír felül semmi.Mellesleg a memóriámmmal minden rendben ?Nincs elbaszva?Nem használ solkat az xp-m?
  • n3whous3
    #890
    Az az 54 megás fixed reloaded cracked van, vagy eredeti? Végülis nálam ez nem jött elő, de talán a korábbi crack miatt gond van :-|

    Feladatkezelőben mennyit ír ki felhasznált memnek egyébként? Bőven elégnek kéne pedig lennie, mert xp alatt még pár elvetemült háttér programmal se eszik 1 gigát. Neked meg van 2, ha jól emlékszem.
  • The Protector
    #889
    ÍGy van a virtuális memória.Ez jó?Újratettem a gép és ugyanúgy kidob ezzel:MERCENAIRES 2 WORLD IN FLAMES IS UNABLE TO CONTINUE DUE TO INSUFFICIENT RAM (610)REQUERED.

    És virtuális memória.

  • n3whous3
    #888
    Vezérlőpult, rendszer, speciális fül, teljesítmény, speciális fül, Virtuális mem -> Módosítás.
  • n3whous3
    #887
    Kapcsolj ki mindenféle vírusírtó meg stb a háttérből, ha megy a játék, ez is egy ötlet.

    Virtuális mem meg legyen mondjuk 1.5 giga.
  • The Protector
    #886
    Hát most lehet menni fog.Újratelepítem.Mert baszki a game a felét simám a c meghajtóba a másik részét meg a program filesba tette.EZt A SZART.És vki leírná h h kell a virtuális memóriát megnövelni és 2gb esetén mennyire kéne.
  • moralosan
    #885
    ???

    Mondjuk törölj pár futó alkalmazást, és próbálgasd.
  • The Protector
    #884
    ERRE SENKI?
  • n3whous3
    #883
    Ha azzal is fos volt, akkor teljesen felesleges. :-| Inkább keress még másik drivert, drivers.hu-t ajánlom. Dátum is meg verziószám is szerepel mindig. Ha még másikkal is rossz, akkor talán még más van elrontva, nem tudom...