1124

  • kispalika
    #1084
    megpróáltam feltenni az 1.1 patchet, de azt írja ki hogy "old file not found", stb.
    Mit nem talál?
  • kispalika
    #1083
    Elvileg így lehetne módosítani az ékezetes felhasználónevet:
    intéző/doukumentumokra jobb klikk/tulajdonságok/célban szereplő fhsz nevet átírni ékezet nélkülire. és a kérdésre igent nyomni és akkor semmi baj sem lesz más mentésekkel sem.
    De én ezt nem tudom megcsinálni, mert azt írja ki hogy nem sikerült a mappa létrehozása, a hozzáférés megtagadva.
    Miért lehet ez?
  • CamelX
    #1082
    Szerintem is, nem tudom miért fikázzák ennyien. Nem is 1 apache szimulátor, sem pedig 1 offroad LFS, kikapcsolódásnak viszont fullos. Kínaiakat írtani lánctalpas-duplagolyószórós-terepmotoron... megfizethetetlen :DDDD
    Főküldikkel nem is nagyon foglalkoztam, így jó 40 órás lett játékidőm úgy hogy ha kedvem tartotta 1-2 órát hülyültem. Bár még mindig az lenne igazi ha neten lehetne spannal krúzolni pl. 1 Blackhawk helikopter oldalsó minigunján :)
  • haxoror
    #1081
    Csak most volt időm kipróbálni ezt a játékot, óriási a hangulata!
  • CamelX
    #1080
    Update elég felesleges szvsz, ráadásul 1.1-en már a felbontás állító progi se műxik.

    Valakinek megvan amúgy eredetiben a játék, vagy elérte hogy tudjon online játszani? Kíváncsi lennék nagyon arra hogy úgy milyen, főleg mivel a legtöbb jármű többszemélyesre van tervezve. Mekkora jó lehet pl. azzal a bazinagy helikopterrel írtani a kínaiakat oldalsó minigunnal miközben a társunk repül :)
    tudom, dudával be lehet csalogatni AI-t is, de rohadt idegesítő hogy folyton pofázik a 4-5 mondatból álló szókincsével!
  • Colton
    #1079
    Hali! Valakinek megvan ez?: Mercenaries.2.World.In.Flames.Update.1.1.Cracked-BAT

    Ha igen az Küldje el nekem erre a címre: [email protected]

    Köszi!
  • CamelX
    #1078
    Opciókat is nézni kéne mik vannak beállítva, de ha minden alapon van akkor "V". Ja és mielőtt jönne újabb kérdés, nem csak felvenni kell, hanem konténerekből kell emelvényt építeni a megadott magasságig, és arra rárakni
  • Maxtreme
    #1077
    Srácok kéne nekem egy kis help :)
    Az első helikopteres traning küldetésnél (mikor egy piros csomagot kéne felvenni) hogy kell leengedni a "csörlőt"? Már végignyomkodtam mindent a bill.-en, de nem igazán tudok rájönni :)

    Előre is köszi.
  • Pákozd
    #1076
    Szia!
    Kaptál gondolom, remélem segitséget, amit szeretném, hogyha megosztanál velem mert én pont most tartok annál a küldetésnél és totál nem tudom hova kell vinnem a rakétákat és hogyan tovább. Megköszönném!
  • Peakman
    #1075
    Nekem minden videónál és átvezetőnél kifagy a játék, ha nem skippelem el. Van esetleg valami megoldás rá, hogy normálisan működjön?
  • huneng94
    #1074
    Rhece Phice szia, felraktad a gamet, 1.1 crack és azt az indítót, amit megodot egy gyerek neked. ebben a sorrendben nekem is el fog indulni? mert nekem sincsen 1.1 crackem
  • newc22
    #1073
    Nálam mindig kilép valaki HELP!!! :(
  • gabuka
    #1072
    csákány valaki tud adni 1 kódot amit a játék elinditásakor kell beirni valami ea kód de nem találok sehol help me légyszíves
  • newc22
    #1071
    Semmi ötlet? Egy idő után egy ilyen hibaüzivel fogad a játék: A Mercaneries 2 World in Flames hibát észlelt és leállt a kellemetlenségekért elnézést kérünk! Patch fenntvan valakinek esetleg ötlet?! Előre is köszönöm! :(
  • sir Hunnish
    #1070
    Köszönöm!
  •  Evil
    #1069
    Space - Bakancs
    R - Tölténytár
    E - Ököl
    F - szintén ököl

    Útsó kettő változik, de másodikra úgyis sikerül :)
    Ja és ha villog valamelyik akkor folyamatosan kell gyorsan nyomkodni.
  • sir Hunnish
    #1068
    Sziasztok! Meg tudná nekem vki mondani, hogy a fenébe lehet tovább menni azon a ponton, amikor a PSZH-t kellene kivégezni abban a nagy házban. Addig eljutok, hogy felmászok a gép tetejére és ledurrantok a búvónyíláson kibúvó fickónak egy iszonyatot, de amikor a második ikon megjelenik, hogy rúgjam le, vagy ilyesmi, akkor már végképp nem tudom mit nyomjak. Hiába próbálgatom a gombokat...semmi. Bocs, hogy nem olvasom visszább, de családapa révén erre elég kevés esélyem van. Előre is köszönöm!
  • newc22
    #1067
    Egy idő után egy ilyen hibaüzivel fogad a játék: A Mercaneries 2 World in Flames hibát észlelt és leállt a kellemetlenségekért elnézést kérünk! Patch fenntvan valakinek esetleg ötlet?! Előre is köszönöm!
  • dalmar
    #1066
    Sajnos akkor nem tudom ,hogy mi lehet az oka nekem így működött.
  • Baggio73
    #1065
    Nem érted, ezt már írtam az előző hsz-ben is, hogy ezek már mind készen vannak.
    Esetleg az számít, hogy a célszemélyt elfogom vagy kivégzem?
  • dalmar
    #1064
    A térképen láthatsz kék háromszögeket belsejében célkereszt.Ott vannak olyan célpontok,emberek akiket el kell rabolnod vagy meg kell ölnöd/Ha megölöd csak a vérdíj felét kapod/ha el akarod kapni le kell ütnöd egy közelharci támadással majd amíg a földön van meg kell kötözni,és hívni a helikoptert utánna beletteni a célpontot.Az elpusztítandó épületeket meg simán le kell rombolni.Ezek a "HVT"-k általában más frakció emberei úgyhogy náluk rossz pontot szerzel ha elrabolod a célszemélyt/persze ez is megoldható ha nem hagyod hogy rádiózzanak az emberei./
  • Baggio73
    #1063
    Ezért nem értem, mert minden küldetés kész van még a zölden jelzett mellék küldetések is, és a főbázison is x-jel van, hogy már nem adnak több küldetést.
    Ennek ellenére is piros egy-két megvehető dolog.
  • dalmar
    #1062
    A frakció fő küldetései oldják fel az olajtartályokat,a mellék küldetései/pl HVT elfogása / meg az egyéb cuccokat.De a gps -eden is meglehet nézni,hogy mit ad értük.
  • Baggio73
    #1061
    Sziasztok

    Nem tudja valaki hogyan oldódnak fel a piros megvehető cuccok a különböző szekcióknál?
    (pl. végeztem a VZ-vel, minden misszió teljesítve náluk, de nem oldott föl sok új járművet és olaj tárolót)
    előre is kösz a válaszokat
  • Baggio73
    #1060
    a robbantás után helikopter támad rád, azt elfoglalva tudsz visszamenni
  • highlander15
    #1059
    Indításnál kéri a serialt(tört verziót használok),amit a telepítésnél használtam,azt nem fogadja el,tud valaki egy jó cracket vagy crackfixet,esetleg mindkettőt hozzá?Nagyon megköszönném!
  • Örm
    #1058
    Hello!
    Annál PMC-s küldetésnél amikor egy helikopter elvisz egy helyre és föl kell robbantani egy bunkert majd 10 perc alatt vissza kell érni a bázisra ott, hogy kell visszamenni? Mert helikoptert nem tudok hívni, és uton meg nem elég a 10 perc. A PLAV-nál mik azok a destroy bildoards-ok? Kösz!
  • aiminet
    #1057
    köszi megvan bunker.!
  • aiminet
    #1056
    Szeva! Mit kell csinálni? help


    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20080908195334n_vtelen.JPG
  • Rhece Phice
    #1055
    UHH ISTEN VAGY!:D NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM! ha nem bánod megosztaám másokkal is,de ha baj szólj!
  • Bullet
    #1054
    ezt letöltöd és ezzel inditva jó lesz
  • Rhece Phice
    #1053
    Kössz de már vagy 20szor kerestem és midnenhol csak crack 1.0-t találtam,azért hülyének ne nézzetek,nem rögtön fórumba írok ha valami baj van...de azért várom a segítséget és szerintem nem csak én vagyok így vele,mert a v1.1 patch tényleg megoldja a betöltési problémákat,csak hát kéne végre egy 1.1-gyes CRACK...
  • n3whous3
    #1052
    Jó keresést kívánok a google.com-on.
  • Rhece Phice
    #1051
    Csáó!Lenne egy kis problem...fut a játék rendesen maxon meg minden,de nemtudja betölteni a mentéseket,mert kiírja h one or more savedgames are corrupted vagy vmi ilyesmi,na ennek utána néztem és azért van,mert olyan hülyén csinálták meg,hogy ahova ment ott nem lehet se betű se ékezet csak angol betű a mappákban.Tehát a példa:nekem Balázs a felhaszn.név és a játék csinál egy új felhsználót Bal£zs névvel,amit ha átnevezek akkor csinál megin egy újat mert az már nem ugyanaz ugyebár,tehát alapból szopó.Viszont van a v1.1 patch ami ezt megoldja,fel is raktam de ahhoz meg nincs crack(vagyis nem találtam) tehát megoldja a problemet de elinditani nemtudom szoval ez már szánalmas pedig jó a játék! szóval ha valaki tud v1.1 CRACK-et az pls szóljon nagyon megköszönöm!!!!
  • newc22
    #1050
    hogy mennyi fpst produkál a játék azt hol kell megnéznem?!
  • n3whous3
    #1049
    nem az a baj, hanem hogy rossz a crarck -.-
  • Mikiller
    #1048
    Rakd fel újra, ne legyél fennt neten és ne válasz online funkciót 1x se.
    Nem tudom ez akar-e telepíteni EA download managert a végén, már nem emléxek, de azt se rakd fel. Előzőleg ha felraktad szedd le azt is.
  • Mikiller
    #1047
    PageDown-al előhozol egy menüt és ott kiadja a megfelelő opciót, majd egérgombot kell nyomni.
  • dániel222
    #1046
    Sziasztok.Letöltöttem a játékot nem tagadom.Van 1 pont ahol kéri az install kódot,na azt beírom felrakja a játékot faszául én meg tök hapopy vok.Na de aztán crackelek indítanám el és it a bibi.Kér 1 regisztrációs kódot amit nemtom mi.Az install kódot nem fogadja el más ötletem meg nincs.VKI HLP ME PLS!!!!
  • DarkSector
    #1045
    és a kaput a legelején hogy robbantottad fel?