4171
  • Csibusz
    #4011
    Hello meg szeretném kérdezni, hogy amikor csinálom az új accountot, akkor kötelezően meg kell adnom a telefonszámomat az itthonit? mert azt írja:S meg utca házszám.. muszáj ez?:S és miért?
  • ItemDuper
    #4010
    moderálva
  • Gubberx
    #4009
    lesz előnye mert vehet cc-ért: defense, dodge, attack potionoket amivel szarrá ver még ha kisebb is szintileg nálad :)
  • Munszu
    #4008
    Sziasztok,szerintem én,meg a barátnőm is elkezdjük a játékot.
    Azt szeretném kérdezni hogy az a fizetős cucc a CC...
    (nem tudom mit jelent)
    az mennyiben,ad előnyt a játékosoknak,akik megveszik?
    És ha én nem veszek fizetős cuccot,ugyan ugy boldogulok mint mások,pvp-be ellenem nem lessz előnye azoknak akik fizetnek dolgokér?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • attyspocak
    #4007
    Fent kattintasz és eljutsz az archlord.extra.hu oldalra. Ott van némi info. De miért is kell sűrgősen? Még hónapokig bizonyosan nem lesz EP4.
    Ha meg itt lesz végre, fogod látni, hogy miket újítottak.
  • hubayzoltan
    #4006
    Tud valaki dobni egy linket ahol el tom olvasni hogy mien újításokat tartalmaz az ep 4????pls naon gyorsan kéne!!!!!
  • hubayzoltan
    #4005
    ha valaki tud jobbat hallgass arra mert én nem naon vok otthon archerben!!!
  • hubayzoltan
    #4004
    és itt a pvp build lv 60 ig http://mmodata.org/archlord/db/?s=b&link=HA.Tx.Ls.ns.Tl.Df.Lt.Tf.9t.nD.nt.vt.nS.fS.egb.kcb
  • hubayzoltan
    #4003
    http://mmodata.org/archlord/db/?s=b&link=HA.fg.ns.9f.Tl.Df.Lt.Tf.9t.nD.nS.fS.egb.tcb
  • hubayzoltan
    #4002
    itt egy link human archer pve buildre lv 60 ig
  • hubayzoltan
    #4001
    Evengardán keresd a HunHad nevű klánt igaz nem túl nagy klán de naoon barátságosak és segítenek ahol tudnak!!! skill build a köv üzimben lesz de még utánanézek hogy biztos legyen!!!
  • kastil
    #4000
    Na, nem panaszkodok többet, lvl15 1 mill+3reinf poti.
    Jó ez. Viszont egy normális, nem 2 éves buildet megköszönnék!
    archer vagyok, elsősorban pve-re kellene, gugliztam, de nem sok sikerrel =/
    Ja és egy klán is jól jönne, uncsi egyedül :) Evengarda szerver...
  • kastil
    #3999
    Ja, amugy evangarda vagy mi, és N0vi
  • kastil
    #3998
    Oké, de Te nem ma kezdted, értessz hozzá komolyabban...

    mondjuk Ah alap, hogy nézem az árakat, de befektetni nem tudok még :D
  • Bobber
    #3997
    Nem teljesen értek egyet azzal hogy nincs szüksége rare itemre a kezdő karakternek.

    Nemrég kezdtem egy új karaktert és nem sokat szórakoztam

    félreértések elkerülése végett másik szeron mint ahol a fő karakterem van szóval nem volt anyagi támogatása.
    teljesen 0-rol ment midnen és most 23 as szintű szóval nem egy hatalmas karakter de mindig szétnéztem AH-ban és fillérekért tudtam venni magamanak jó cuccokat. És nagyon sokat számított hogy rare cuccokban voltam mert amikor hullotak mellőlem az emberek én még akkor is talpon voltam:)
    sőt most már meg tudtam azt is tenni hogy unique fegyót használok ami fel is van kövezve, és mégis van egy pár misi a bankban.
    természetesen ehez kellet mázli is hogy találtam 2 egész jó unique cuccot amit egy pár milióért el tudtam adni. De ha az nem is lett volna akkor is tud az ember pénzt szerezni csak kicsit lassabb amig megynuzza kibelezi stb a dögöket.
    Szóval én nem bántam meg hogy rare cuccokban szaladgálok és szerintem simán meg lehet oldani.
    Meg kell nézni mi az ami olcsó és hogy megéri e megvenned.
  • kastil
    #3996
    Gondolom az első kérdés itt is poén :D

    Archer, pve, reset után pvp
  • kastil
    #3995
    Ezt ugye poénnak szántad
  • hubayzoltan
    #3994
    Archer buildet is írok neked ha kell csak mond meg hogy human orc vagy moonelf és hogy pvp vagy pve karit akarsz!!!
  • hubayzoltan
    #3993
    ja és az optionsban van oan hogy character meg envrionment annak nem high on kell lenni hanem overall-on és akkor messzebbre látsz el!!!
  • hubayzoltan
    #3992
    új playernek nincs is szüksége rare itemre mert minek?lv 20-25 ig nem számít mien fegyód vagy armorod van úgyis egy-kettőre kinövöd!!!Sztem lv 30 körül kell megvenni az első jobb armort meg fegyót addig meg spórolás a köbön!!!
  • kastil
    #3991
    Aztapicsa! megnéztem ah-t, nevetségesen árak vannak :D
    új playernek esélye sincs mégcsak egy rare itemre se ah elnézem :D
    na ennyi
  • kastil
    #3990
    Ja és kellene egy link archer buildre :**
  • kastil
    #3989
    Na, végre siker.

    Feszülés lesz megint, bejövős:) csak egy dolog zavar, ha valaki távol van tőlem, mondjuk úgy 30 méter, akkor miért nem látom? optionst nézegettem, maxom minden
  • kastil
    #3988
    Köszi, de még nem jutottam be =/
  • hubayzoltan
    #3987
    Ha kell in-game help /w Bumc :)
  • kastil
    #3986
    változtattam, köszi!
  • hubayzoltan
    #3985
    nekem is csinált iet anno!!! menj az accountod beállításaihoz változtass jelszót várj egy órát és már tolhatod is ^^
  • kastil
    #3984
    csináltam accountot.
    subscribe is megvolt. mégis azt irja, hogy hibas password =/
  • kastil
    #3983
    néztem, csak furcsa, hogy itt nincs tolongás :)
  • attyspocak
    #3982
    Kattints fent az intro alatt a nagy betűkre. Ott sokan írnak.
  • hubayzoltan
    #3981
    Evengardán is kb 150-200 mill 1k cc szal a helyzet nem könnyű!!!!külö mygar fórumot meg nem tudok!én általába az angol fórumokra írok!!! ^^
  • kastil
    #3980
    Köszi srácok!

    még 1 óra és install.
    Van valami egyéb forum, ahol esetleg az a "jó sok" magyar playa fellelhető?:)
  • attyspocak
    #3979
    Szerintem (bár tudom nem számít) közel azonos a magyarok száma a három alap szerveren. a ciripen nem tudom.
    Gaiahonon a CC ára veri a 200M-et már, vagyis igen csak sok goldot kell összeszedni, ha ingame akarsz megvenni CC itemet.
  • hubayzoltan
    #3978
    szia! nemtom pontosan hogy menyi magyar gémer van de jó sokan vannak, főleg az Evengarda szerón!!!Mostanában nem laggol a játék kivéve a városban ahol többezren is összegyűlnek egyszerre!!!Ha nem akarsz ft-ot költeni a gémre akkor nem költesz, in game gold-ért is meg lehet venni a fizetős cuccokat (cc) bár az elég nehéz és ára is van jócskán!!!Evengardára gyere mert a nagykarim ott van és tok segíteni ha kell csak írj whispert "Bumc"-nak!!!!
  • kastil
    #3977
    Sziasztok!

    Régen játszottam, de most ujra szeretném kezdeni, ezért lenne pár gyors kérdésem;

    kb. mennyi magyar jatszik vele?
    laggos? (régen az volt)
    Ha egy arva forintot sem adok ki érte, mennyire boldogulok? ingame be lehet szerezni a fizetős cuccokat?
    melyik szervert ajánljátok?

    hirtelen ennyi, előre is köszi
  • hubayzoltan
    #3976
    Egyébként bárkinek segítek skill buildben berzerker knight és sorci skilleket tom fejből a többi skillbuildet meg kell néznemmin dent én sem tudhatok
  • hubayzoltan
    #3975
    Zorallgyerek!!!!Nekem van egy nagy szintű sorcim /70+/ szal ha kell segítek neked skill buildben ha kell a help írj pm-et vagy megtalálhatsz gémben is Bumc a kis-sorcim általában délelőtt vok fent.
  • TreDoR
    #3974
    Azt kamuztam nekik, hogy mostmár van statikus ip címem, erre elkérték XD, beszar*s
  • TreDoR
    #3973
    Az ok, csak azt nem vágom melyik emberük annyira ráérős, hogy állandóan bannolgasson engem.
  • attyspocak
    #3972
    Nem tudom mit szolnék, de azt ettől még megértheted, hogy a CM nem fog érted sírni, le sem sz@rják, hogy mit akarsz és hogy mi a véleményed. Mivel ingyenes és a CC vétel nem kötelező, így semmilyen garanciát nem vállalnak és őnkényesen szabják a feltételeket. Ha tetszik, tetszik, ha nem nem. Ez van.