4171
  • ricsa008
    #4091
    mi magyarok most nem is tudunk vele jáccani ? mer nem találom a kliens letöltést
  • hubayzoltan
    #4090
    ezt írja ki a webzenes gém mikor az oldalon rákattintok a start game-re:

    Not exist anything element into XML! ez m mi a fxxszt jelent? pedig használok proxyt mégse indul a gém!!! pls help
  • Apocalipto
    #4089
    Ki fog derülni október 4-én.
  • Gubberx
    #4088
    Ja ez engem is érdekelne hogy honnan mi merre mikor és hogyan:D
  • hubayzoltan
    #4087
    valaki tud vmit erről a webzenes dologról??? azt tom hogy a cm és az nhn szerződése lejárt és szért nem lesz cm-es arch de a webzenesre át lehet vinni a karikat!!! csakhogy ugye cc itemeket nem lehet átvinni de még azon kívül mit nem? inventory-ban lévő iemek jöhenek??? storage és guild storage itemek?gold coinok is jöhetnek vagy csak gold??? felszerelés /armor fegyó ienek/ vagy csak a csupasz kari?
  • dragon11
    #4086
    Nagyon-nagyon szépen köszönöm!:)

    Rendes vagy.;-)

    Már patcheli is!
  • hubayzoltan
    #4085
    Na szal a patchelés addig nem fog menni míg a hivatalos archlord oldalról le nem töltöd a fontos login patchet!!!! Íme: http://www.codemasters.co.uk/downloads/details.php?id=37009&territory=EnglishUK ha ez megvan utána már minden ok elvileg!!!!
  • dragon11
    #4084
    valaki?^^

    Pocak?:P
  • Gubberx
    #4083
    értem :)
  • dragon11
    #4082
    MSNen is megírtam, de ide akk. ide is leírom..:D

    1éve kiírtam DVDre a clientet azt raktam föl..:-P de idegesít, hogy nem bírom felpatchelni..:(
  • Gubberx
    #4081
    te hogy tetted fel? :D nekem már akkor hibát dob mikor a setup exe-re kattintok :S (aztirja corrupted fájl és szerezzek be frissebb verziót, pedig a legfrissebb EP3-as kliens)
  • dragon11
    #4080
    Újra felraktam a gémet, megjött a kedvem komolyabban..^^

    Nem tudom felpatchelni.. a portokat amiket használ a gém kiengedtem a routerban..(régen is volt routerem és akk nem volt beportforwardolva és ment..) aztán aefclient+archlord exet az avira premium security suite tűzfaljában allowoltam.. minden oké.. mindenhol ki van engedve^^ még winfos LETILTOTT tűzfalán is.. és nem tudom felpatchelni.

    valami ötlet?^^

    Kikapcsoltam teljesen az avirát, úgy sem ment a patchelés..


    thx
  • attyspocak
    #4079
    A CM Archlordnak vége van! Kattints fent az "ÚJ Magyar Archlord Oldal" feliratra és elolvashatod, hogy miért nem tudsz belépni új regisztrációval. Ha AL-t akarsz játszani keresd azt a webzen oldalon.
  • gyepesjoint
    #4078
    halihó,hullahó!!
    ma leszedtem a géjmet,felraktam,a telepitő végén bejelöltem a create account szarságot is,csináltam a codemasterse acc-ot,de ahol ki kéne választanom az archlordot,ott csak 3 ilyen gagyifaszom géjm van...a codemasterses acc-al pedig nem tok belépni az archba....pls help,mert nagyon tetszik a gém!!!!
  • attyspocak
    #4077
    Ezek nélkül az általad kityazabálókén emlegetett népek nélkül egy másodpercig sem játszhattál volna az AL-el.
  • hubayzoltan
    #4076
    azt vágom csak azért mégis volt benne valami ami miatt nem anyira éreztem koreainak de mostmár ez is elszállt!:(
  • Apocalipto
    #4075
    A játék eddig is koreai volt, csak a CM "forgalmazta"
  • hubayzoltan
    #4074
    arra azért kíváncsi lennék hogy áll majd fel a webzen 2 nap alatt a szerverekkel de ki tudja mire képesek ezek a kutyazabálók!!!csak kér hogy ez is koreai kézre kerül!!!!és rem a karikat átveszik!!!
  • Apocalipto
    #4073
    A webzen ha midnen igaz átveszi a Codemasterstől a karaktereket is, így lényegében semmi nem fog elveszni. Csak a codemasters, de hát azt meg ki sajnlálja? Nagy ívben sz*rtak a játékosok fejére.
    Webzen powa!
  • Guillotine
    #4072
    De igen,részben.
  • Nenrandil
    #4071
    Kaptam én is egy mailt... ez most akkor... ugye nem...
  • Guillotine
    #4070
    Fontos olvassátok el.
    Archlord end of game Codemasters
  • ricsa008
    #4069
    ha el szeretném kezdeni mit kell letölteni ? csak ezt az 1500mb körüli EP3 nevű cuccot?
  • hubayzoltan
    #4068
    azt én is láttam már régen!!!:) nagyon ajánlom mindenkinek rendkívül elgondolkodtató film bár néhol el van bxxxva a gém benne de azért nagyon jól sikerült a film!!!!
  • ricsa008
    #4067
    OFF:
    Most néztem meg a BenX et ami egy az Archlord világában élő autista fiuról szól merem ajánalni mindenkinek elgondolkodtató tarténet
  • lg911
    #4066
    Ja arra én is emlékszek :D 10-11-ig inkább kiléptem mindig mert még Ah-zni se lehetett rendesen :D
  • hubayzoltan
    #4065
    Csatlakozok Pocak-hoz!!! régen oan szinten volt lagg hogy a 79es knightommal bebuffoltam /az kb 10-15 buff/ és nem történt semmi majd egy pillanat alatt rámjött az összes buffom...arról nem is beszélve hogy a városokban mozdulni nem lehetett nameg farmolni se meg ienek mert volt hogy 4300 hp-t levert rólam 4 mob amik 3-400 akat ütöttek rám!!!
  • attyspocak
    #4064
    Ugyan! ezek nem laggok! Amik egy éve voltak siege idején! Az vbolt lagg! :P
  • hubayzoltan
    #4063
    Nekem evengardán sosincs lagg igaz ehhez ki kellett cserélni az egész gépem belsejét : )
  • Apocalipto
    #4062
    Sajnos az összes laggol..
  • WorldTorrent
    #4061
    Ti meik szerveren jatszottok mert a gaiahon szinte mindig lagol nekem:S
  • hubayzoltan
    #4060
    az is érdekelne hogy honnan tom hogy az item dupe vagy nem????
  • hubayzoltan
    #4059
    én is azért kérdem mert már tele van a tököm hogy dupe-zott itemeket árulnak én meg veszem a goldot igazi forintért és mikor reloggolok az item nincs sehol más meg heteket farmol egy unique-ért vagy spórol 30 lv-n át hogy meglegyen a goldja rá!!!
  • attyspocak
    #4058
    Az ilyen gyökerek miatt hagyjuk ott sokan az Archlordot mint te is. :(
  • hubayzoltan
    #4057
    tud valaki működő cheatet dupe-t vagy iesmit?
  • hubayzoltan
    #4056
    Valaki pls tudna dobni egy moonelf elementalist skill buildet pve-re lv 50ig?
  • Apocalipto
    #4055
    Így majd leesik mit takar
  • attyspocak
    #4054
    köszi!!!
    Akkor ott jóval kényelmesebb a dungis fejlődés.
  • attyspocak
    #4053
    Meg ne sértődj, hogy nem vittme az egérkurzort a kis kép fölé, ami a te szeméyiségedet itt jellemzi. Mert ugye az aláírásodból nem a neved derül ki, hanem hogy micsoda egy vagány géped van milyen operációs rendszerrel. Bár ezen adat pár hackeren kívűl senkit ne mérdekel. :P
    Ha legközelebb azt szeretnéd, hogy valaki az általad választott néven szólítson meg, akkor tegyed egyértelművé, hogy az mi.
    J és akkor mi a fenét takar a sensation a kis képen ? :P
    boá!
  • Fayme
    #4052
    az insta teljes jelentése(tudomásom szerint) instance zone, ami arra utal, hogy ha bemész egy partyval, akkor nem fogsz senki más playerrel bent találkozni, annak ellenére, hogy más partyk is lehetnek ugynabban az instában, ugyanabban az időben (ergo mintha párhuzamos dimenziókban lennének).