748



Megnyissuk, avagy sem? Témaindító hozzászólás a #1-ben.



Update #605-ben. Nem lesz.


  • observer
    #585
    Félreértesz, nem erre a hozzászólásodra írtam én a Sodi basztatását, hanem a régi polfórumra, hogy olyan nem kellene.
    Ő úgysincs, az hallottam, IP címestől lett bannolva.
  • HUmanEmber41st
    #584
    elenni=elvenni na !
    (kapok lóvét leszek VIP már tényleg ! )
  • HUmanEmber41st
    #583
    éppen ide is politizálhatnánk, csak a kérdőjelet kellene elenni a címből :) :) :)
  • Sadist
    #582
    St szerintem nem írta, hogy a szavazás fog dönteni, csak arra van, hogy lássák, van-e rá igény.
  • Mr Csé
    #581
    egy szűk elitnek :(
  • R4VII
    #580
    Nagyon jó lenne a politikai fórum, csak félek időnként elfajulna a helyzet
  • haxoror
    #579
    És ez a mindennapi élettel együtt erre a fórumra is igaz (hála az égnek)
    :)
  • Fenrir
    #578
    Értem, szóval látszólag demokrácia van mert azt hisszük, hogy a döntésünk befolyásol valamit, közben pedig kemény diktatórium ahol már el van döntve minden :)
  • units
    #577
    Azért az említett megkötések mellet igencsak jól müködő topic lenne.
  • Jhonnyb
    #576
    Igaz én nem fórumozok annyit mint mások, de napi rendszerességel olvasom az oldalt. Szerintem így jó ahogy van. Aki politikárol akar olvasni, az mennyen más oldalakra. Majdnem mindenütt megtalálható. Az SG.hu így jó ahogy van. Főleg most választások idején jönnének azok a fajta dolgok, ami miatt nem érdemes elkezdeni, mert biztos vagyok benne, hogy sokan egymás torkának ugranának. Igaz a választásokról és az eredményről én is olvasnék 1 cikket.
  • Sadist
    #575
    Olvasd el, hogy mit írt St a mi kellene sg-nek topikba.
  • Prank
    #574
    második forduló? :P
  • Fenrir
    #573
    Meddig fog még tartani a szavazás? Valószínüleg úgy sem fog már az eredmény nagyban változni...

    Tehát lenne igény politikai fórumra, de a többség nem akarja. Most akkor mi lesz?
  • Vlala #572
    Az a gond, hogy a szabályozott körülményekből valószínűleg csak a "Best of büntipontok" gumitéma hízna meg, mert (gondolkodom, vajon kiemeljem-e aláhúzással) politikáról fórumon nem lehet személyeskedés és eldurvulás nélkül beszélgetni.
  • Pluskast
    #571
    Nem bassztattam senkit egy kérdést tettem fel, hogy kinek mi a véleménye. Egyébként tök mindegy mert még amúgy sem robbant ki a dolog, úgyhogy senkinek sincs fogalma, hogy miről beszéltem.
  • observer
    #570
    Régebben nagyon elvadult a topic, volt, amikor sztem senki sem érezte jól magát, csak a vagdalkozás ment, meg a (*)Sodi b@sztatása, ami kissé unalmas volt. Szabályozott körülmények között jó lehet, meg nagyon kíváncsi vagyok azoknak a véleményére, akik más hazugságokat hisznek el, mint én.
  • Garfield
    #569
  • Pluskast
    #568
    Engem ez a fórum egésszen addig érdekelt amíg ki nem vettétek a hozzászólásomat....
  • rafaello
    #567
    azis nagyon igazságos lett volna pffff
  • Botond #566
  • observer
    #565
    Szia Botond!
    Téged is régen láttalak.
  • observer
    #564
    Jó sz@rul áll a szavazás, jó lett volna, ha csak azok szavaztak volna, akiket érdekel ez a fórum a későbbiekben is.
  • observer
    #563
    Szia Garfield!
    Megörültem neked.
  • observer
    #562
    Hi! IGEN!
    Nem állítom, hogy minden hozzászólást végigolvastam, de jó sokat.
    A régi polfórumosok közül összesen 5-öt találtam, bár lehet, valaki új logoval lépett be.
    2003-tól polfórumoztam, amig meg nem szünt. Az akkori kemény magból, (igen ellenkező politikai véleménnyel) találkozókat szerveztünk, a legjobbat Dunaújvárosban Oli apánál, ahol a legnagyobb egyetértésben rúgtunk be, anélkül, hogy egymás torkának estünk volna.
    Vállaltuk a nevünket és az arcunkat is. Úgy azért nem anyázik, sémitázik annyit az ember.
    Nagyon szeretném, ha újra megnyílna.
  • Garfield
    #561
    Hát ezek a képek tényleg királyak, bár sok különbséget nem látok köztük.
  • gameplusz
    #560
    OFF

    EgY KiS HuMoR







    És EgY VéLeMéNy: sztem nem kell ide a politika, úgyis ez folyik (és fog is) a csapból. Felesleges ide is behozni... Különben is, mi jószármazhat belőle? (Hmm...) Körülbelül totál káosz, és anyázás lenne az összes topicban. Az emberek csak összevesznek minden hülyeségen, pedig az igazság a képeken van...

    Egyszóval, NE!
  • nyami
    #559
    1. kultúra

    2.kulturáltan

    nem túl nehéz megjegyezni :/
  • Raszkolnyikov
    #558
    szerinted melyik elvakult, hülye aktivista nem venné magára a "megcsináltuk"-os meg a "roszabbul élünk"-ös képeket?? Jó lessz ha osztják az észt? Nem hiányzik ide egy se.


    Egyépként meg ha lessz pol fórum én is ott fogom tenni az észt, mert nem fogom kibírni hogy ne.
  • Goth
    #557
    senki sem hiányozna ha nem írna ide.
  • Goth
    #556
    a polfórum nem büdös, és nem lop =)
  • franc0
    #555
    Sokan azzal jönnek hogy "ha nem érdekel nem mész oda és kész".

    Nos, nekem erről az jut eszembe amikor élem csendes életem, majd beköltözik a szomszédba egy cigánycsalád...
  • Lteebee
    #554
    Pedig van egy csomó ok.
    Senki nem fog visszaolvasni helyetted.

    Idiótaságról, meg hülyeségről beszélsz, másokat sértegetsz.
    Nem nagyon hiányoznál ebből a topicból, ha nem írnál többet ide.

    Előre is köszi.
  • Goth
    #553
    mondtam, hogy engem nem érdekel a politika, csak rávilágítottam a hülyeségetekre.
    a sok aktivista téged teljesen hidegen hagyna, ha a pol fórumba nem nézel bele, ezt már sokszor leírtam, hogy számodra és azok számára akiket nem érdekel a polfórum, semmi nem változna az sg-n, és ennyi.
    mi az a "csomó ok", amit a polfórum nemlátogatásával nem lehet elkerülni? olyan csomó ok nincsen.
    ezért téged nem érint. the end.
  • rafaello
    #552
    mindenki ugyanazt a szöveget nyomja hogy "mindenki újreg meg suta bunkó, bezzeg
    én kultúráltan kezelem a politikát" hát k...-ra unalmas ez má
  • Raszkolnyikov
    #551
    Hozz ide 1 embert, aki saját hozzászólásával kezét a szívén tartva azt mondja, hogy "én hülye fórumos vagyok és csak a játék érdekel és ezért szavaztam a nemre".

    Csupán üres találgatásaid vannak, hogy biztos azért vannak sokan a nemesek...értsd már meg, hogy van aki nem úgy gondolkozik mint te! Leírtak egy csomó okot, hogy mér ne legyen politika fórum!

    És az hogy ismertebb lessz az SG topic, az nekem különösebben nem érdekem! Hogy idejöjjön a sok aktivista a hülyeségeivel, meg olyan szűklátókörűek vitázzanak mint te (meg soxor én is!). Na ne, nem kell.

    És még valami! Ha már ennyire pol. fórumozhatnékod van, miért nem keresel egy másik honlapot?! Ja hogy ott újreg lennél? Mondjuk itt sem vagy túl öreg...(meg én sem persze)
  • Raszkolnyikov
    #550
    OFF
    Azért vannak tele a parkolók, meg azért megy ki nállunk a fél falu nyaralni külföldre ugye...hogy nyomorgunk, ha már felhoztad... (nem mondtam egy szóval se hogy nállunk a legjobb a helyzet, de a világ 2/3a így sem él mint mi...)
  • Vlala #549
    Már most megy a személyeskedés... mi lesz, ha beindul a politikai topic? Félek tőle, hogy akkor nem csak baloldali fások mennek majd...
    Ezért félek egy lehetséges politikai topictól.
  • Goth
    #548
    pont erről beszéltem, a polfórumban lehet hogy lesz flém, de az neked teljesen mindegy, mivel nem fogsz oda benézni.
    én se fogok amúgy de ez akkoris idiótaságra utal.
    azért szavaztam igenre hogy bővüljön az sg, és ennek a bővülésnek semmiféle negatívuma nem lesz.
  • Goth
    #547
    nem annak van igaza aki meggyőző hanem annak akinek igaza van.
  • Botond #546
    A toleráns vitatkozás. Aki nem ért velünk egyet az "sok balf@sz". Vhogy nem voltál meggyőző.