748



Megnyissuk, avagy sem? Témaindító hozzászólás a #1-ben.



Update #605-ben. Nem lesz.


  • Lteebee
    #625
    És ha meg arra kiváncsiak, hogy kik ugranak...
  • Sadist
    #624
    Ha a szín a lényeg, akkor azért lesz rossz a szavazás, mert csomóan kedvenc pártjukra szavaztak, ha meg a pártpreferencia, akkor meg azért mert sokan a kedvenc színükre szavaztak. Normális statisztika ebből az életben nem lesz már.
  • Vlala #623
    Na bumm, politizálni, úgy látszik, mindenből lehet. Már nem kérdezem meg, hogy "ugye háde mé nincsen a színek közt a zebracsíkos" :)
  • Shiwo
    #622
    én személy szerint a kedvenc szinemre és nem a kedvenc politikai pártom szineire szavaztam..
  • Lteebee
    #621
    Szerinted gondok vannak az arányokkal.

    Tehá úgy véled, túl sokan szeretik a kéket itt?
  • Prank
    #620
    majd hasonlítsuk össze a valódi szavazással, lehet, hogy az emberek a plakátok színére fognak szavazni :P
  • banok
    #619
    én sem értem mire jó ez az "álszavazás"...
    Nevezzük nevén a gyerekeket... :)
  • Prank
    #618
    csak poénból tették ki, hogy röhögjenek a reakcióinkon:)
  • szanics
    #617
    jaj, kell ez a szavazgatósdi a kezdőoldalon?
    ha már nincs pol-fórum, akkor már ilyen "ál-kérdésekre" minek van szükség?
    vagy tegyétek fel a kérdést az arcunkba [hogy mindenki értse, mert ezzel az arányokat látva vannak gondok], vagy hagjyuk már ezt...
  • Vlala #616
    Béke!
  • psg5
    #615
    Na de "újregek" nélkűl hogy él meg egy fórum, nem az a lényeg hogy minnél többen csatlakozznak az amúgy is népes táborhoz?
    Amúgy meg ha jól tudom van olyan fórum ahol az új regek kitiltódhatnak,
    ha mindenképpen valami szűk körű fórumot akarna a politikában vitatkozó réteg, nem?
    Amúgy hozzáteszem tényleg az a legfőbb baj, hogy sokan csak bulinak veszik a névtelenséget és szétbomlasztják a fórumokat. Pedig igenis szükség lenne egy olyan fórumra ahol sokan sokféle nézetet való emberkék vitatkozhatnának és ebbe beleférne még szerintem a sértések határát súroló heves vita is, de azt soha nem lehet majd kiszűrni, hogy valaki csak buliból vagy kicsit azért komolyabb megfontolásból keveredik egy adott fórumra, azonban ez valójában csak a moderátorokat terheli meg, hiszen ha valakivel szál szembe mondjuk egy vitában egy adott reggelt a vitapartner(ek) azért leszűrik, hogy érdemes-e vele "harcba" szállni vagy még arra sem érdemes, hogy válaszoljanak neki.
    Szóval azért az új reggek igenis kellenek.
    És kellene ilyen poli fórum sok-sok moderátorral.
  • Lteebee
    #614
    Szia

    Válaszom:

    Keresd a hivatalos weboldalaikon!
  • sike
    #613
    csá
    KÉrdéseim:

    hol lesz a fidesz és az mszp április kilencedikei "összejövetel"? a fideszé a millenárisban?
  • REALista
    #612
    POLITIKA FÓRUM REOPEN!
  • Fenrir
    #611
  • ReTeK
    #610
    nem csoda hisz tele van pár napos újregekkel (többnyire már csak ők "csinálnak" képeket)
  • DanielT
    #609
    Risztekpa!
  • Marki
    #608
    Kár, de valahol megértem. a "Rosszabbul Photoshoppolunk" topicot is tönkretették pár nap alatt.
  • HUmanEmber41st
    #607
  • Prank
    #606
    st-t kirúgták, mert politikai topicot nyitott...
  • St
    #605
    Nos, hétfőre ígértem eredményhirdetést.

    A szavazás eredménye, moderátorok többségi véleménye és az itt megjelenő eredmények alapján úgy döntöttünk, hogy jobb ha ettől a fórumtól továbbra is távol marad a politika.

    Sajnos az intelligens, politika fórumot támogató emberek mellett közöttünk van jónéhány olyan tuskó, aki csak flamelésre használná a politika fórumot, és ezzel csak a moderátoroknak csinálna többlet munkát. Ez volt 2003-ban is a dolog egyik halála és nyilvánvalóvá vált most ebben a topicban is.

    Ez nem zárja ki, hogy a jövőben politikát valamilyen szinten érintő, de nem közvetlenül politizáló fórumok nyíljanak (pl. rosszabbul photoshopolunk, stb.), ezek nem lesznek tiltva.

    Ennyi egyelőre.
  • HUmanEmber41st
    #604
    St bácsi !
    Nyilatkozz meg plíz!!!
  • BuzzFuzz
    #603
    lassan 2 hete vitatkoztok hogy legyen e politikai fórum.... kezd egy kicsit nevetségessé válni a dolog
  • Korppi
    #602
    Lesz egyáltalán?
  • Vlala #601
    Jó irányba haladunk, már ami a szavazást illeti.
  • OliApa
    #600
    Ahogy vesszük . . . Voltak hibái, bár ezt lehet, hogy csak a rosszulneveltségem mondatja velem. Karakteres volt. Kinek ez, kinek az.
    Azé', ha itt vagy, Isten éltessen közelgő szülinapod alkalmából Sodi!
  • Balo
    #599
    De legalább pörgött a Sodi topik...
  • Pluskast
    #598
    Na igen Sodi sok mindenkinek nem volt kedvére való....
  • haxoror
    #597
    CSÍTEREK!!!!!!44
  • HUmanEmber41st
    #596
    NNNNaaaaaaa!!!!!!
    Vegyétek el már azt a kérdőjelet plíz!!!!!!
    Legalább 24 óráig lenne nyitva próbaképpen!
    Be lehetne tenni a Gumiba, oda amúgy sem írhatnak újregek..
  • Prank
    #595
    45+34+22...
  • Goth
    #594
    ezt mondtam énis, de az emberi hülyeség határtalan...
  • Prank
    #593
    itt nem is az a probléma, hogy nincs rá igény, hanem az, hogy vannak, akik "normálisan" folytatnának eszmecserét a politikáról, és vannak, akik direkt kötekedni akarnak...
    a kötekedőket nehéz lenne szétválasztani, még erős moderálási szabályok alatt is...
    finoman el lehetne kezdeni egy ilyen fórumot próbaszerűleg, néhány változtatással, és ha nem megy, akkor meg törölni...
  • Fülüke
    #592
    Ne legyen.
  • BuzzFuzz
    #591
    Mióta kötelező egy topikot látogatni? ez örök talány marad számomra...

    ez a szavazás/vitatkozás is nagy hülyeség, meg kellett volna nyitni a topikot és akit érdekel beír, akit nem az meg elkerüli... ilyen egyszerű
  • HUmanEmber41st
    #590
    St !!!
    Vedd el a kérdőjelet, " aztán jó lesz "
    plíííízzz !!!!
  • OliApa
    #589
    Hát jöhetne a banda Obszikám! 20 fő jáccik!

    Topik meg legyen. Tök jó volt, amikor hol az egyik, hol a másik nyerte a választást, aztán volt arcoskodás!
  • OliApa
    #588

  • Fenrir
    #587
    Éppen ez az. Lenne rá igény, de a többség nem akarja...Ha 1 ember akarná csak akkor is igényt jelentene szvsz...
  • observer
    #586
    Hi!
    Nem olvasni akarunk a politikáról, (arra ott a Népszabi és azMNO) hanem beszélgetni, vitatkozni, győzködni, csalódni, idegeskedni akarunk egymással.