7613
  • Ginger17
    #7333
    Azért jó lenne hozzáférni a "gyári" pályákhoz.
  • Dietrich
    #7332
    nálam nem jött össze a régi módszerrel csak az autókat unlockolta a pályákat nem.
  • Ginger17
    #7331
    Írtam a RaceRoomos srácoknak és azt válaszolták, hogy az újra kiadott digitális változatra nem kell felrakni semmi patchet- az a legfrissebb, aktuális verzió. Az autók feloldására nem mertem rákérdezni... arra biztos van ötletetek, amit kíváncsian várunk.
  • Dietrich
    #7330
    köszi elmentettem.

    azóta a GTL-t a nálatok lévő tippekből az FFB-t javítottam mert driverben 90% a játékban 100% volt és alig volt ffb..olyan volt mintha jégen mentem volna a DFGT-vel.
    Mikor GTL toltuk 5 éve még wigmanom volt :p
  • Dietrich
    #7329
    Szia.
    visszaraktam a dobozosat és a "win7 miatti buzerálással" megoldottam.

    szerintem benne van a patch különben nem enged be a szerver ill a német szerver nem azzal dob ki, hogy nincs meg a pálya.
  • neilszab
    #7328
    Szia, itt a magyar nyelv: GTL hungarian

    Az 1.1-es patch dolgot pedig megnézem és jelentkezem...
  • Debilon
    #7327
    :DD nekem is orosz volt a kötelező..

    én lábrázást kapok, ha pl race07 vga driver frissítés után magyarul van..:DD
  • Dietrich
    #7326
    következő problem.
    TG2001.DYN fájl létrehozva a főkönyvtárban és nem unlockolta a pályákat sem az autókat ;9

    ennek az lesz a vége, hogy előveszem a dobozos verziót és buherálással de menni fog normálisan a GTL
  • pointer4
    #7325
    Nyikto nyet á szuszvujety :D
  • Dietrich
    #7324
    a fene tudja..hozzászoktam ha setup részbe lépek magyarul vannak a dolgok..GTR2,Race07,rfactor..nekem sajnos az orosz volt kötelező a suliban még..teccik érteni?
  • bardocz
    #7323
    :DDD
  • Debilon
    #7322
    jaaa...:D ezt nem tudtam
  • pointer4
    #7321
    Mert a 'join server'-kifejezés kúvára érthetetlen egyeseknek :D
  • Debilon
    #7320
    miért fontos a magyar nyelv?
  • Dietrich
    #7319
    lehet benne van a patch mert a német szerverre felengedett volna ha van az a pálya nálam is..
  • Enton
    #7318
    Mondjuk ha már eleve letöltéses az egész game, akkor várhatóan majd az 1.1 is letölthető lesz remélhetőleg, mert így sok értelme nincs.
    Elég lett volna simán egy exe-t kiadniuk email-ben megküldik a letöltési linket ami egyszerhasználatos, aztán azzal megy szépen a gyári lemezől feltelepített 1.1-es patchelt játék.
  • Dietrich
    #7317
    telepítéskor van angol, német, spanyol, olasz, francia nyelv magyar az nincs.
    1.1 patch csak régit találtam de az felrakja ezt a starforce védelmet.
  • Enton
    #7316
    Szóval se magyar menu se 1.1-es patch???
    HAbár gondolom 1.1-es patch is ugynaolyan vacak mert abban is benne van a starforce.
  • Dietrich
    #7315
    Feltelepítettem ajátékot ment is simán win7 alatt és akár szerverre is mehettem volna.
    A gond az, hogy verziónak 1.0-t ír és nincs magyar választható nyelv. Én azt hittem ha már digitalizálnak akkor rajta lesz az 1.1 patch is és magyarul működik a játék. No mindegy 1.1 patch felment rá majd jött a szokásos win7 üzenet a inkompatibilitás miatt blokkolt védelemről :)
    A játék meg állandóan újra akarta indítani a gépet.
  • Dietrich
    #7314
    Azt kirakják a letöltésekben nyugi. :)
  • Enton
    #7313
    Nekem így bármi, csak legalább az autok típusa legyen meg olyan 1-2 héttel hamarabb hogy az autokat kipróbálhassam.
    Plusz a pályák nevei hogy mit kell összeszedni hozzá főleg ha nem alap pálya, mert nekem még semmi ilyen extra auto vagy pálya nincs hozzá.
  • neilszab
    #7312
    Max 1 hónap! Az utolsó bajnoki 2 hét múlva lesz, az után. ;)

    Még gondolkodunk, hogy mi legyen a nyári bajnokságban, mi az ami nem túl nehéz, de elég izgalmas, érdekes... amire szívesen jönne mindenki...
  • Enton
    #7311
    A nyiltra simán benevezek. legalább meglátom végre milyen a hangulat. Mikor lehet rá számítani nagyábból? 1 hónap 2 hónap?
  • neilszab
    #7310
    Elkezdtük szervezni az új bajnokságot, aki esetleg szeretné kipróbálni majd magát, az már most részt vehet az ötleteléseben: HGTLM7 Ötletelés!!!

    Ez a bajnokság csak Ősszel indul, de hamarosan kihirdetjük a Nyílt Nyári kupát is, amin a részvételhez nem kell majd szervertagság, és ott majd alaposan megcsapathatjátok a most újból elővett GTL-es verdákat, mert leszünk majd azért páran egy jó kis kergetőzéshez! :D

    Majd figyeljétek a fórumot a részletekért! ;)
  • Debilon
    #7309
    szintén :) most töltöm
  • Dietrich
    #7308
    ma megjött a link és a serial hozzá.
  • Debilon
    #7307
    igen, ez a "lekönyvelős" email.. :)

    remélem lesz majd belőle valami
  • Dietrich
    #7306
    ma reggel elküldtem nekik megint..most jött egy ilyen mail:

    Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.
  • Debilon
    #7305
    nekem is csak ennyi jött..+ 1 email amiben a supporttól jött hogy milyen számon "könyvelték" a kérést..

    azóta semmi
  • Dietrich
    #7304
    Nekem volt regem már csak ide nem:
    Thank you for creating an account with our helpdesk.

    ennyi jött semmi más.
  • DonZorro
    #7303
    Nekem frankón működik VÉGRE!!!
  • pointer4
    #7302
    Akkor még nekem sem, az csak a regisztráció miatt kaptam. 16:40kor jött a levél a kóddal, letöltő linkel.
  • Dietrich
    #7301
    nekem meg nem jött semmi még mélbe :(
  • pointer4
    #7300
    Kaptam ajándékba egy steames formula raceroom addont(race07) :D
  • Dietrich
    #7299
    ja közben a csúszkát lejjebb húztam
  • neilszab
    #7298
    A ** általában azt jelenti, hogy a tovább olvasol, akkor a lap alján megleled a megoldást:

    "**Your RaceRoom user name, original Starforce, and Online Codes must be clearly readable in the photo you submit. Unreadable submissions will not be considered for replacement."

    Egyébként a Merci mellett is ott van tételes felsorolva:
    - GTL lemezek
    - GTL doboz
    - ezeken olvasható DVD és Online kulcs
    - egy cetlire a RaceRoom azonosítód és az aktuális dátum kézzel felírva
  • Dietrich
    #7297
    milyen fotó kell nekik? ez nem tiszta elöttem:

    5. Attach your photo as described below**.
    6. Submit your ticket.
  • neilszab
    #7296
    persze, és ezentúl nem kell hozzá lemez
  • Dietrich
    #7295
  • bardocz
    #7294
    No, ez jó hír, XP-vel is működik?:D