7613
  • neilszab
    #7373
    Hát akkor hajrá!! ;)
  • Dietrich
    #7372
    én azt nézem ami a táblázat tetején van 107%-os idő. azért azon belül illik lenni vagy csak útakadály az ember. :)
    na jó az nem elérhetetlen csak lekéne ülni a gép elé és gyakorolni, mert évek óta nem mentem GTL-el és elszoktam tőle :) holnap már lesz talán.
    Taky profi? Ugyan már..szerencsés csak :DD 4 ezreddel vert meg watkinson 1x egy fél órás capri versenyen..4 ezred...áááá nem felejtem el ezt sose :D
  • neilszab
    #7371
    A 107%-ot ne Taky idejétől nézd, Ő profi és nem fog Alfával indulni, hanem célszerű az első zöld, azaz a futamra nevezett köridőt nézni.. ;)

    Illetve a FunCup során nem él a 107%-os szabály, mellesleg a futam topikjában megtaláljátok Taky setupját és a hotlap replay-ét is:
    GTL Nyílt Nyári FunCup - Hockenheim GP
  • Dietrich
    #7370
    majd ha legalább 107%-on belül leszek offline akkor megyek szerverre :D
  • neilszab
    #7369
    Megint szép számmal gyűlünk: :)
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/4902

    Csütörtökön este futam!
  • Dietrich
    #7368
    Talán tudok menni majd már.
  • neilszab
    #7367
    Következő csütörtökön újabb futam, lehet jönni bátran, aki kedvet érez hozzá, előző versenyen is szép számmal gyűltünk össze és felbukkant pár fiatal tehetség is.

    Még nem maradtatok le semmiről, hiszen a nyílt nyári kupa sorozat végértékelésébe a legrosszabb két futam nem számít bele.

    További részletek itt: GT Legends Nyílt nyári FunCup
    Futam topikja setupokkal: GTL FunCup - Hockenheim GP
  • neilszab
    #7366
    nem kell újra regisztrálni, hiszen a regisztrációdat a lobby szerver tárolja, elég csak beríni a logint és a jelszót
  • Csabesz6
    #7365
    Játék reinstallnál ujra kell regelnem magam a multiplayer résznél?
  • Zsolt7411
    #7364
    Megoldódott.
  • Zsolt7411
    #7363
    Sziasztok

    letöltöttem a digitális kiadást és nem indul a játék bejön a video options és mikor inditom csak az jön be semmi más.Ilyenkor mi van? HELP!!!
  • Dietrich
    #7362
    Felraktam másik particióra a digitális kiadást és itt már unlockolta a pályákat és autókat is. Felmetem a szerveretekre is kipróbálni és nem vágott ki. Szóval ha lesz időm megyek majd.
  • Dietrich
    #7361
    egy kis érdekesség
    Retro a Race07-hez
  • pointer4
    #7360
    Nem szeretnék halszagú lenni :D
  • neilszab
    #7359
    Hát az élet nem habos torta! :D

    Lettél volna inkább halász.. ;)
  • Csabesz6
    #7358
    Szuper futam volt:) Kár a 2.on kapott S&G-ért, nagyon szépen fénylett volna az a 7. hely;)
  • pointer4
    #7357

    Szóval vegyes érzelmeim vannak, mennék én, de.... kevés idő/lustaság/bénaság/asszonyi közbeavatkozások állnak útba :D
  • bardocz
    #7356
    Fú, akkor rendbe kell tennem a gépemet rövid időn belül.
  • neilszab
    #7355
    Eddig úgy néz ki 30 fő fölött lesz a mezőny... :)
  • Csabesz6
    #7354
    Alig várom a holnapot:P
  • neilszab
    #7353
    Versenynaptár:


    További részletek: GTL Nyílt Nyári FunCup
  • Zsolt7411
    #7352
    Oké monduk már beirtam forditóval hogy nem tudok vele játszani WIN 7-en hátha jó lesz igy is.Még nem küldtek mailt remélem sikerül majd,mondjuk a kódjaim nem nagyon olvashatóak de látszik hogy eredeti.Jó lenne már újra nyomni ezt a játékot mert nagyon szeretem.
  • Dietrich
    #7351
    Én ezt másoltam be:
    GT-Legends Revival
    :)
  • Zsolt7411
    #7350
    A your questionhoz mit irjak?
  • Zsolt7411
    #7349
    nagyon köszi már csinálom is!!!
  • neilszab
    #7348
    Tessék itt a procedúra menete magyarul:
    GTL free digital Upgrade - hu

    Aztán majd gyere csütörtökön csapatni! ;)
  • Zsolt7411
    #7347
    Sziasztok
    Valaki segitsen nekem mit is kell csinálni pontosan hogy frissitsék nekem a dobozos verziómat mert nem tudok nagyon angolul.
    Köszönöm.
  • neilszab
    #7346
    Indul a GT Legends Nyílt Nyári FunCup!!

    A versenyeken való részvétel teljesen nyílt, a nyári kupának van fődíja is és az egyszerűség kedvéért csak eredeti autókkal és pályákon megyünk...

    Első futam jövő csütörtökön!

    Részletek itt: FuncupGTR-Masters - GTL Nyílt nyári

    Várunk mindenkit, akit kedvet érez egy jó kis csapatásra!
  • Dietrich
    #7345
    oké elfogadom nálam a hiba de nem tudom mi.
    digitálisnál nem müxik az unlock a pályáknal
    dobozosnál működik
  • neilszab
    #7344
    Ne feltettem a digitális kiadást 32bites Win7-re, kompatibilitás mód nélkül is lazán fut (admin módban kell tolni), a TG2001.DYN fájlos unlockolás is első pöccre..

    Lobby-t is lazán átállítottam és felmentem a Masters szerverre..
    És állítólag frissíteni sem kell az 1.1-es patch-el, mert benn van..

    No problem!
  • Dietrich
    #7343
    kompatibilitást nem is írok már ilyen régi játékoknál..
    az újnál nem unlockolta a réginél igen pedig mezei 32 bites win7 van nálam pont ezek miatt.
    de lasan jönnek az új gamek meg a win8 is
  • Ginger17
    #7342
    Na, kipróbáltam. Azzal együtt, hogy nekem csak WinXP kompatibilis módban volt hajlandó elindulni a képernyő beállítás, a TG2001.DYN fájl is feloldotta az összes autót és pályát, szóval a bibi nálad van Dietrich. Próbáld meg 0-ról még1x, bár ha a régi buhera is műxik, akkor tökmind1.
  • Dietrich
    #7341
    azt írtam a "pályákat nem unlockolta" az autókat igen
    a manit nem is néztem akkor ;)

    "akkor az rF féle módszernek is működnie kell"

    tudod mit kell ahhoz beirni?
    FFB ha nincs ugye ott alapból a F billt kell megnyomni..itt meg alt+f
    szóval nem biztos, hogy ugyanazt kell beirni.
  • Ginger17
    #7340
    Ismerem a trükköt, de előtte írtad, hogy ezzel a verzióval nem működik. Viszont ha ez is pénzes dolog, akkor az rF féle módszernek is működnie kell - annál meg nincs egyszerűbb. Ha lesz időm ránézek.
  • Dietrich
    #7339
    te tényleg nem tudod a trükköt? :))

    Hozz létre a GTL könyvtárba egy TG2001.DYN nevü file-t total commanderrel vagy jegyzettömbel. Ezután ha elindítod a játékot, és csinálsz egy új profilt, abban ott lesz minden erdeti autó, meg 100.000.000 mani.
  • Ginger17
    #7338
    Itt nem lehet a prl fájlban némi extra "pénzhez" jutni, mit az rF-ben???
  • Ginger17
    #7337
    1 óra alatt már simán el is megy a kedvem...
  • Dietrich
    #7336
    :))
    akkor kezdjél karriert a játékban oszt idővel majd (úgy cirka 3 hónap) meg is lesznek a lockolt pályák :D

    1 óra buhera még mindig gyorsabb :)
  • Ginger17
    #7335
    Persze, de a francnak sincs kedve ennyit buherkodni... ha kedvem van körözni, ne kelljen már előtte egy órát rakosgatni a fájlokat.
  • Dietrich
    #7334
    ezért téretem vissza a régi megoldáshoz #7273..így van minden mint a tejbe tök :)