466
Ki milyen módszerrel próbálkozott és milyen sikerrel..
  • MIMACSKA
    #1
    Na?
  • Dzsini
    #2
    koplalás, -25/30 kiló, attól függ honnan számolom - 2 hónap alatt. de nem ajánlom senkinek, nem normális módszer.
  • MIMACSKA
    #3
    Én nem bírom az éhséget!! :(
  • dashed_
    #4
    en se vagyopk egy sovany alkat de kaja nelkul nem birom igyhat maradok ilyen amilyen vagyok :)
  • MIMACSKA
    #5
    hogy bírtad?
  • dashed_
    #6
    az ilyen porokat is lehet szerintem elfelejteni na az se normalis modszer..
  • Dzsini
    #7
    én se bírtam... de mással volt elfoglalva az agyam. mellesleg a keveset de ritkán módszer szerintem jó lehet, viszont nagyon oda kell figyelni az ásványianyag bevitelre (gyümölcslevek) - azzal jól el lehet lenni.

    ezekben meg találsz még pár beszélgetést a dolgokról (a hánykilókban is, ott is szóbakerült többször a "hogycsináltad")
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1023299183
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1015754509
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=971700716
  • MIMACSKA
    #8
    milyen porokat?
  • OPM
    #9
    mozgás, sport
  • peet69
    #10
    ide is elnéztem nemvótmá ien Tma ?
  • Dzsini
    #11
    sport nem kell. normális mennyiségű mozgás (napi 40 perc - hogy ez séta, úszás vagy biciklizés az mindegy), és odafigyelve enni. ez bőven elég ahoz, hogy helyreálljon a test normál állapota.
    ja, és el kell felejteni a mérleget, felesleges.

    (ez persze nem zárja ki a beteges fogyási-hízási vágyakat, de az betegség, és orvosi felügyeletet igényel)
  • MIMACSKA
    #12
    rákerestem a fogyókúrára de nem volt találat.
  • peet69
    #13
    okzsa nem kötekedni akartam...!!!!
  • MIMACSKA
    #14
    látom van hízás meg ilyenek de hány szóval keresgessem hm?
  • MIMACSKA
    #15
    mozgás sport, odafigyelés a kajára....

    Valami csodamódszer?
  • cyrus #16
    mimács ne akarjá lefotyniö !

    szépekek vaty teö ity !
  • cyrus #17
    lezárható, mimacsnak nem kell fogynia....

    Uff én beszéltemö !
  • Dzsini
    #18
    nincs csodamódszer, ami végleges és egészséges eredményt hoz.
  • MIMACSKA
    #19
    :c))
    Ez csak beszélgetés :DD
  • FtranX
    #20
    dehogynem: életmódváltás.
  • dashed_
    #21
    pl az agykontrol tud ebbe segiteni nemtom ki mennyire vagja.. egyszer probaltam 1 hetig es segitett..
    azt tudni kell hogy en egesznap zabalok de ossze vissza mindent.. amiukor csinaltam egyaltalan nem voltam ehes.. volt hogy ettem reggel 2 almat majd este levest es eleg volt..
  • Dzsini
    #22
    az nem 2 nap alatt hoz eredményt, és különbensincs benne semmi csoda :)
  • MIMACSKA
    #23
    ez nem egészséges...
  • MIMACSKA
    #24
    Én nem bírnék koplalni
  • dashed_
    #25
    marmint az agykontrollal fogyas vagy hogy egesznap zabalok ? :)
  • FtranX
    #26
    Én úgy fogytam az elmúlt pár hónapban 9 kg-t, hogy a napi adagomat 500 Kcal-val csökkentettem. Aerob edzéseket nem végeztem (mer lusta vagyok).
  • MIMACSKA
    #27
    ha egész nap nemeszel :)

    lassan metyek aludni
    lassan
  • Dzsini
    #28
    ha nem használ el sok energiát, és van elegednő tartalék akkor elég lehet. 1-1 napot, vagy néhány napokat könnyedén el lehet lenni minimálétkezéssel, ami nagyon fontos, hogy folyadékot kell eleget bevinni, mert azt nem tárol a szervezet. minden másból "van elég" néhány napra.
  • FtranX
    #29
    az 500 kalória egy étkezést jelent.
  • MIMACSKA
    #30
    én ezt nembírom betartani :(
  • LittleL
    #31
    én módszerem:

    -Keveset kell csak enni, napi kétszeri evés
    -sok gyümölcsöt egyél, ha közben megéheznél
    - Közben a gyümölcsevés helyett lehet inni is, sőt sokat kell inni, legjobb a víz/ásványvíz
    - mozogni is kell valamit...

    ilyen melegben amúgy is sokat izzad az ember, hát ha még iszik is, és ezáltal méregtelenül a szervezet.
  • OPM
    #32
    csinálj 1 olyan napot, hogy csak zöldséget-gyümölcsöt eszel, az nagyon jót tesz a szervezetnek
    és ezt érdemes havonta 1x megcsinálni
  • Dzsini
    #33
    én a reggeliről évek óta leszoktam. a koplalós idő óta meg ebédre normális mennyiség, és közel minimális vacsi (max 2 zsemle valami sajttal vagy felvágottal...).
    ezalól kivétel a vendéglőzés ahol természetesen többet, és a kirándulós napok, amikor sokkal kevesebbet eszem
  • LittleL
    #34
    igen, a sok folyadék az nagyon fontos,

    ezt már a főiskolán is megtanultuk táplálkozástanból...
  • dashed_
    #35
    mellesleg a kevesebb etkezes a legjobb modszer szntem.. persze nem ugy hogy nem eszik az ember egesz nap semmit.. 3bol 1 etkezest elvenni es kesz..
    haverom igy fogyott 35 kilot kevesebb mint 1 ev alatt..
    aztmiondja eleinte szar volt mert mindig ehes volt de ez kb 1 hetig tartott.. utanna oszebbszukult a ggyomra es mar nem is kivanta a kajat..
  • LittleL
    #36
    jaja, énis délben eszem csak először,
    addig csak gyümölcs, és folyadék

    este meg vacsora, de ne sokat..
  • FtranX
    #37
    szerintem kibírnád. Egyrészt neked nem kell 500 kalóriával kevesebbet enned, másrészt az egy étkezés kihagyása nem azt jelenti, hogy ki kell hagyni mondjuk az ebédet, hanem ugyan úgy 6-szor kell egyni egy nap, csak kisebb adagokat.
  • FtranX
    #38
    jah és érdemes (nehéz) súlyzós edzéseket is beiktatni.
  • LittleL
    #39
    lehet, hogy előveszem anyám AB -Tronic -ját,
    és SG - fórumozás közben fogyasztom a pocakomat. D
  • Dzsini
    #40
    ami segíthet - ismerősnek legalábbis jó volt
    egy hétig NAGYON odafigyelve kijegyzetelni, hogy mikor mennyit és mit evett... minden nassolást, minden túrórudit és gyümölcslevet belevéve...
    aztán átnézte, és rájött, hogy a nagyobb része teljesen felesleges, és időkitöltő dolog volt. utána már "csak" oda kellett figyelnie, hogy olyankor inkább ne, vagy mondjuk csoki helyett almát.