1197
Colin McRae Rally 2005
  • blackfire001
    #1036
    Helló! Nekem is csalás kéne a CMR 2005-höz. És ne google-t rakj ki, mert megnéztem ott mindent, de semmi.
  • tzsoltika
    #1035
    Itt vannak
  • HUMOR123
    #1034
    helló kéne csalás a colin 2005 -höz légyszi aki tud az irjon!

  • Rappi
    #1033
    Emberek! Vista 32bites alatt fut a CMR 2005? Vagy kell valami hozzá?
  • leveee
    #1032
    Sajnos nekem pont ilyen gondom van, van valakinek ötlete???
    illetv még egy dolog, amikor feltettem nagyon jól ment minden szaggatás nélkül. Majd egy héttel később próbáltam újra, akkor már időnként szaggat mint álat, mi lehet ez van valakinek tipje?

    Elősre is köszi!

    Üdv!

    Levee
  • Attila889
    #1031
    Sziasztok.Egy kis gondom lenne.Méghozzá a Serivce Stationban nem engedi a setup-ot..vagyis a car setupto...kilép,és hibát észlel :S
    Mi lehet a gond? patch nincs rajta..mert nem indul úgy el :(
  • Balazs15
    #1030
    hello nem tudod hogy miért nem tudok multizni mikor eredeti a játékom?????????????????ezt irja ki:The game does not have enough openings for you to join..ha minden igaz ez azt jelenti hogy nincs elég PÉNZEM hogy csatlakozhassak EZ AZT JELENTI HOGY OYLAN MINT a WORLD OF WARCRAFT HOGY HAVIDIJAT KELL FIZETNEM...remélem ez nem igy van mer minyá tökön szurom magam hogy kiadtam a játékért 3000 ft ot...
  • Balazs15
    #1029
    Lehet hogy hülye kérdés de jo lenne tudnom..vannak a játékhoz kiegészitések??pl plus pályák autok,,ha igen vki egy linket tudna adni elöre is thx..
  • Zsolesz0721
    #1028
    azt gondoltam wazze :D
    de milyen progi kel hozzá?
    és tört gameval megy?
  • johnny1030
    #1027
    Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy mi alapján ad bütető időt a játék? Elvileg semilyen hibát nemkövetek el, minden szakaszban gyorsabb vagyok, mégis adja a büntető időt. (Karrier módba)
  • tzsoltika
    #1026
    az nekem is tetszene!
    Valaki elkezdené? Egy magyar CMR05 Offline bajnokság!

    Légyszi valaki fogjon neki!
  • David8
    #1025
    Nem fog indulni vmilyen Colin5 vagy Colin4 bajnokság a közeljövőben? Jó lenne
  • leho94
    #1024
    lehet.kell hozzá a játék meg internet:D
  • Zsolesz0721
    #1023
    Hi! lehet multiba játszani?
    ha igen mi kel hozzá?
    lécci segitsetek!!!!
  • tzsoltika
    #1022
    ugy van, hogy ha megnyered az első szakaszt/versenyt és kapsz 5 pontot, ezután már te leszel az első aki végigmegy a pályán és ezért nincs pályarekord (megfigyelhetted volna mikor átmész az egyik ellenörzőponton hogy nem irja a hátrányodat/előnyödet)
  • Light
    #1021
    Hali!

    Nem igazán értettem ezt a mondatot, amit írtál.
    A lényeg, amit nem értek, h az miért van, h a szakaszokon (az utolsón is) végig zöldet kapok, de néha a gép berakja, h 15.-nek értem be..?
  • ajem kisa
    #1020
    Amikor zöld, és kiirja az időkülömbséget is, akkor az azért, mert az első 2 gyors, és ha mindkettőn első voltál, akkor onnantol nincs kihez (nincs első) viszonyitania...Épp ezért zöld :)
  • Light
    #1019
    Hali!

    Nemrég kaptam meg a játékot és azt szeretném megkérdezni, h:
    Van olyan eset, amikor megyek a pályán karrier módban, végig zöldet mutat a szakaszokon, mégis 10vhanyadiknak érek be. Ez miért van? Általában megnyerem a szakaszokat, de néha csinál ilyet is.
    Esetleg azért, m lemegyek a pályáról egy csöppet? Néha kicsúszom.

    Köszi
    Üdv
  • Zsolt01
    #1018
    Erre gondolsz:

    | #1004 -> | #1005 !!!

    Hol kér kódot ?
    Használni nem használtam végülis még !

    Írtam is:
    "Ha jut vele valaki valamire ossza meg, kiváncsi vagyok !!!"
  • Bacsa Szabolcs
    #1017
    Zsolt01 szia!!!
    még régeben irtál egy oldalt hogy van ot egy cheat oldal ahonét letutam tölteni a játékhoz a programo és letöltötem de valami kodot kér és ezt szeretném megkérdezni hogy ne tudnád megadni a kodját????
  • Empi
    #1016
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem a Colin 2005-ben online amikor csatlakozok 1szerverhez ugye kéri a kódot ezzel semmi gond mert a game eredeti, de a kódot nem tudom beírni, mert nincs elég hely, vagy oda valami mást kell beírni?? Ha igen mit és, hogy jutok hozzá?? Előre is köszönöm
  • tzsoltika
    #1015
    csak az 1.1-es verzióhoz van crack
    az 1.0-hoz mini image van

    a gamecopyworld-ön kapsz 1.1-es cracket
  • nfs world
    #1014
    tudja vki hogy crack -et honnan zok leszedni hozzá?
  • ajem kisa
    #1013
    Nekem is sercegett, kikészültem a realtec hangtól, vettem egy hangkártyát, azota nem serceg a mekré, meg olyan hangminösége van a gyári hanghoz képest, hogy...
    Annyit megér, hogy veszel egy alap hangkártyát(8-10e Ft), és már a zenéket is sokkal másképp fogod hallani!
  • tzsoltika
    #1012
    hang nélkül szar játszani az igaz, de erre nem tudok mit mondani...
  • sztechnika
    #1011
    De nem tudok hang nélkül játszani
  • tzsoltika
    #1010
    ne aggódj, nekem sípol ha hangszóró mikor töltöm be...
  • sztechnika
    #1009
    Hali!

    Miközbe tolom a colint játék közben elkezd sercegni a hang mitől lehet?
    Köszi előre!
  • bad boy 2
    #1008
    rá jöttem az autó beállitásánál( car setup ) irja ki hogy értesitse a microsoft-ot. valaki segitsen légyszi!
  • bad boy 2
    #1007
    helosztok sos -esbe kell mért van az hogy amikor elinditom a bajnokságot és be tölti a szerviz menüt akkor le áll az egész és ki irja hogy értesitse a microsoft-ot a problémárol stb.ez mér van? lécci segitsetek köszi. ja mge ezt csinálja karier mod-ban és a többi -ben is mint pl:időmérő mindegyikben ezt csinálja!
  • ajem kisa
    #1006
    Hello!
    Volt már valakinek olyan, hogy játék közben egy pillanatra megáll, elindul, megáll...
    Eddig semmi gond nemvolt vele, de az a gáz, hogy amig nemraktam fel, addig jo volt minden más játék, de miota fönt van, a FEAR is csinálja, meg a Condemned is, a többi nem...
    Ha leszedem, nem lesz jo a többi sem, ati driver, direkt x frissitve...
    Ha valaki látta már ezt, és sikerült megoldania, mondja el nekem legyenszives.
    Most probálom a patch-et is, de az csak magán a játékon segit, nem a rendszeren szerintem...
    Azelött ezen a rendszeremen rendesen futott, nemtudom mi a hunyo?!
    Kösz
  • Zsolt01
    #1005
    Mozilla Firefox -al nem tudtam letölteni, Internet Explorer -el is csak úgy, ha nem letöltés vezérlővel.
  • Zsolt01
    #1004
    Én valami ilyesmit találtam hozzá. De, hogy mit lehet vele elérni, nem tudom. (Nincs fent a CMRR 2005, így nem tudom kipróbálni.

    Ha jut vele valaki valamire ossza meg, kiváncsi vagyok !!!

    És ha esetleg tud valaki biztosan működő Cheat"csalást" akkor árulja el !!!
  • Bacsa Szabolcs
    #1003
    és akor mijen kodok vannak hozá mer nem tudom megszerezni???????????
  • tzsoltika
    #1002
    Carrierben tudod megszerezni, ha ott sem akkor cheattel :D
  • Bacsa Szabolcs
    #1001
    sziasztok!!!
    lenne egy kérdésem hogy miért nem tudom megszerezni 4x4 autokat????

  • tzsoltika
    #1000
    ez az 1000. hsz!
  • tzsoltika
    #999
    Én a patchet innen töltöttem le, a cracket hozzá meg: #991
  • Zsolt01
    #998
    | #991
  • Toby0501
    #997
    Hello! Honnan töltötted le a patch-et és crack-et? Jobban csak a crack érdekelne :)