1197
Colin McRae Rally 2005
  • Airbus A380
    #1117
    És magyar menüt és navigátor hangot lehet szerezni?
  • Airbus A380
    #1116
    Tárgytalan. Letöltöttem a demót. 2 újjal játszottam a bill-en :D És mentem jól.


    Nem szerzem be a teljeset nem éri meg. Azért köszi hogy írtál.
  • Aquir
    #1115
    szerintem nincsenek packkok hozzá, és nem tudom az mennyire biztonságos
  • Airbus A380
    #1114
    Unnen biztonságos leszedni a játékot?
  • Airbus A380
    #1113
    Hali. Ehhez a játékhoz vannak autó pack-ek magyarosítás és magyar navigátorhang? (letölthető) köszi.,
  • rager
    #1112
    Miért van az, hogy a hang recseg ebben a játékban? Amikor megyek egy kocsival, olyan ez a recsegés, mint amikor a rádiót hangolod, és közben van az a hang. A játék menüjében semmit nem lehet beállítani. Mi lehet a hiba? (A Dirt 2-vel nincs ilyen gond.)
  • sebokmark
    #1111
    nagyon jó game ezzel tolom bár a fizikai tulajdonságok egy picit lehetnének jobbak de játszható GAME :D
  • Aquir
    #1110
    Én kikapcsolódásként most játszom harmadszorra vagy negyedszerre, jó játék
  • steweee
    #1109
    nem játszik mosanában senki rallysokkal ? mik az újak, cm dirt 2 ? nem érkezik egy hsz-sem az egész fórumon csak pályaversenyes játékokhoz...
  • csupor
    #1108
    sziasztok!
    játék közben furcsa bevillanások, fekete csíkok néha-néha megjelennek, egyszer fatal error is bekövetkezett: beakadt minden, és akármit csináltam egérrel billentyűvel, olyan képet kaptam mint mikor egy paint-be beillesztett print screen képet agyonfirkáltam volna mindenféle színű ecsettel... borzalmas :D ez milyen jelenség? van erre vmi patch vagy orvosság?
    üdv, csupor
  • gyuri35
    #1107
    szia!Én is régóta keresgetem már a navigátor magyar szinkronját,de eddig még nem találtam!szerintem csak úgy megy a dolog,ha az ember megveszi a boltban a játékot!Vagy megrendeled on-line
  • Foxi87
    #1106
    Helló mindenki. Meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudom letölteni a colin 2005-höz, a navigátor magyarosítást? nagyon jó lenne és fontos. valaki írja már meg. Köszi. Hy
  • Rodman6
    #1105
    Windows 7-en miért nem fut a game?
  • gyuri35
    #1104
    Ha ez célzás,inkább a gép előtt ülök mint a kocsmában!!!
  • gyuri35
    #1102
    Jó eza fórum,jó!De hol vannak a válaszok?
  • gyuri35
    #1101
    sziasztok!Azt mondja meg valaki,az miért van,hogy a karrier módban mindig csak tizedmásodpercekkel maradok le a pontszerző helyekről?Normál nehézségi fokban tolom.
  • Foxi87
    #1100
    Heló. Meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudom letölteni a colin 2005-höz, a navigátor magyarosítást? Előre is köszi.
  • krisz940122
    #1099
    de nekem is lenne egy kérdésem. amikor feltelepítettem a játékot indítanám el és azt írja ki h a telepítés befejezéséhez újra kell indítani a gépet. újraindul, megint indítanám el a játékot és megint ezt írja ki h a telepítés befejezéséhez újra kell indítani a gépet.ez ellen mit lehet tenni?hogy ne írja ki hanem indítsa a játékot?előre is köszi.
  • krisz940122
    #1098
    ez egyértelmű, hogy az a nehezebb a haladó.
  • fery02
    #1097
    Sziasztok!

    A karrierben két fajta nehézségi szint van:
    Normál és a Haladó
    Gondolom a Haladó lenne a nehezebb, de Dirt 2 Hardcore nehézségi szintjéhez képest itt gyerekjáték a győzelem.
    Nem próbáltam ki a Normál szintet, mert mindenképp nehezebb szintet akarok, de akkor elvileg ez a Haladó szint akarna lenni a nehezebb? :)
  • tozobá
    #1096
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én vagyok a bamba ezért előre bocsi.
    De, hogyan tudok vista alá cmr2005-öt telepíteni.
    Előre is köszönöm.
    Üdv.:tozobá
  • iguanodon
    #1095
    Szevasztok.
    Segítséget szeretnék kérni, megvettem eredetiben a szinkronos colin 2005-öt. Minden rendben azonban amikor játszom egyes pályákon idegesítő akadás van amikor a nap a képernyőbe kerül, már mindent kipróbáltam, indítás módosítással letiltottam a napot, a nap nem volt ott de, ugyanúgy elő jött az akadás.
    A rendszerigénnyel nincs probléma.
    Mi lehet a probléma? Segítségeteket előre is köszönöm.
  • halapilevi
    #1094
    sziasztok, nelem is segítségre lenne szükségem, én is torrentről töltöttem le, és ezt írja ki amikor beírom a cd key-t: Insert the Colin Mcrae 05 disc into another drive then press retry.

    A segítséget előre is köszönöm!
  • sovatalevi
    #1093
    az lenne a gondom h don,t send-el kidob.mi lehet a gubanc?
  • STESTE
    #1092
    colin mc rae rally 2005 hamachi weboldalunk.gyertek és csatlakozzatok játsszunk minden este!
  • Atesz91
    #1091
    Hello!

    Valakinek megvan az eredetie Ford Puma festés, sajnos nem csináltam biztonsági másolatot és egy másik puma festést tettem be ami nem indul így a progi se, ide vagy privátba irjatok nekem, kösz.
  • scania620
    #1090
    hello emberek!
    azt szeretném kérni h vki linkeljen nekem 1 no cd cracket!
    nagyon szépen köszi előre is!
  • Atesz91
    #1089
    Hello!

    Márciusban már kipróbáltam, nagyon jó, sajnos csak torrent-el tudtam kipróbálni, ma újra akartam menni vele eg bajnokságot, de ne mtudtam telepíteni és márciusban is alig találtam torrentet, valószínűleg sérült a telepítő szóval újra kell töltenem, tudtok valamilyen linket ami lejön pár óra alatt.
  • gyuszi junior
    #1088
    ja,már megvan
  • gyuszi junior
    #1087
    Nekem csak egy bajom van hiába írom be a cd-key-t nem akar elindulni,hibát ír ki.
    Segítenétek?
  • Daw1x
    #1086
    Hellósztok, valaki tudja, hogy honnan lehet a Magyar Colin McRae Rally 2005-höz Patch-et letölteni??
  • Laki89
    #1085
    sziasztok.,miért nem indul a játék el..elinditom és sötét képernyö orákik és nem megytovább.valaki segitene..??
  • STESTE
    #1084
    A hamachi server weboldalunk új cimen elérhető mostmár!
    http://colin2005.host22.com
    Gyertek ti is játszani!
  • STESTE
    #1083
    Mi még játszunk a colin 2005-el és új tagokat is várunk most épülő közösségünkbe, Hamachival LAN-ban, nézzétek meg az oldalamat:http://colin2005.p8.hu
    részleteket ott találtok.
  • Ben007
    #1082
    öreganyád térde kalácsa azt
  • Atesz91
    #1081
    Mgeoldódott a gondom, le kell tölteni egy no-cd crack-et és máris jó.
  • Atesz91
    #1080
    Bocsánat nemsikerült bemásol, tehát a kiirás: "INSERT THE COLIN MCRAE 05 DISC INTO ANOTHER DRIVE THEN PRESS"RETRY"." Mit kezdje kezzel?
  • Atesz91
    #1079
    Hello!

    Sajnos máshogy nem tudtam beszerezni a 05-öt csak torrentről, és nemtudok semmit se kezdeni vele a telepítés után, kellett vmi kódot beírni, de nem fogadta el és azóta semmit se tudok vele csinálni. Ha valakinek volt ilyen gondja kérem válaszoljon.EZT írja ki ha el akarom indítani: "
  • Barcsiii
    #1078
    OLyan jo hogy mindenki segit egymasnak
  • GX25
    #1077
    Hali!

    A CMR05-hoz csináltam Citroen C4-et. Ha igen légyszi adjatok egy linket ahonnan le tudom szedni. Köszönöm.