1197
Colin McRae Rally 2005
  • Aquir
    #1197
    uh, abban a Richard Burns játékban most végigvittem az egész tutorialt és vezettem pályákat, ne is mondd. Esik úgy a kocsi hogy rossz nézni de a kanyarodásnál ha csak egy kicsit jobban kimegy egyik oldalra alig lehet visszahozni. Szinte mindegy is milyen talajon vagyok, a kocsi akár kis sebességnél is csúszkál rajta ami elsőre elég érdekes :)   Realism ftw!
  • Aquir
    #1196
    ezeket. meg ha akarsz még kereshetsz

    After checking on here I found another post with someone who had had the fast moving heads issue and they solved it by turning v-sync on in the game's graphics settings. I did this and the fast scrolling, car rotation and heads was solved. Also, the noises from my GPU stopped.


    ##################################

    Try tweaking the hardware acceleration:

    Click Start in the lower left corner of Windows Vista.
    Click Control Panel, click Appearance and Personalization, click Personalization, click Display Settings, and then click Advanced Settings.
    Click the Troubleshoot tab, and then click Change Settings.
    Note: Change Settings will be disabled if the graphics card drivers do not support disabling hardware acceleration.

    Move the Hardware Acceleration slider until it is one notch to the right of None. This is the basic acceleration setting. You can also try it at different stages thru the slider too.

    ##############

    You can use a program such as Cpukiller3 - that way you can slow your CPU prior to playing and then when you've finished, just switch it back up to normal again.
  • repvez
    #1195
    Akkor nem tudom mi lehet a probléma, de bosszant, hogy akinek eladtam a gépem nem tudja rendesen használni mikor nekem minden kó volt és csak a VGA és a winyok lettek cserélve a gépben.
  • Aquir
    #1194
    Itt eddig nem gyorsult be gyorsabb gépen sem xp-n sem win 7-en, szóval nemtom.
  • repvez
    #1193
    tudnátok segíteni hogy miért megy felgyorsitva a játék? xp alatt x2 4000+ és 8400gs és 2gb memória mellett
    annyira begyorsul hogy nem lehet irányítani
  • szilijozsi
    #1192
    Szia a választ megkapod a magyarításhoz mellékelt CFG javításból Ha olyan magyarítást töltöttél le ha a CFG javítást megycsinálod akkor már nem lessz problémád.
  • mbru84
    #1191
    Szerintem akkor ugyan az a probléma.Viszont ha a magyarosítást nem rakom fel,meg tudom csinálni a fejlesztéseket,de akkor meg rally versenyben 2 szakasz között nem tudom beállítani a kocsit,mert ott fagy ki.Mondjuk angolul se lenne rossz,de beállítani a kocsit meg csak be kell.Jó beállítással lehet nyerni pár másodpercet
  • Aquir
    #1190
    nekem csak olyan volt, hogy nem lehetett megcsinálni egyes autóknál a motortesztet, stb. lehet rossz verzió vagy nemtom
  • mbru84
    #1189
    Hali
    Olyan kérdésem lenne,mikor a játékban karrier módban vagyok és fejleszteném a kocsit.A motor tesztél mikor váltok vissza akkor a 3ik sebesség ideje lejárna és kifagy a játék.Valami buffer overrun detected hibát ír ki.Próbáltam lengyel nyelvet,patch-t,magyarosítást ott mindig kifagy. Mondjuk egyféle képen tudnám megoldani a problémát,cheattel.De akkor akkor meg a játék veszíti el a lényegét.Szóval ha valaki találkozott már ezzel a hibával és a megoldásával,akkor ne kíméljen és dobjon egy üzenetet
  • gabbi00
    #1188
    Hali, régebben emlékszem h volt ezen az oldalon minden autós játékhoz sok kiegészítő: Blackhole Motorsports ... http://www.bhmotorsports.com/ de vmiért már nem jön be:S és nem tudja valaki hogy mi lett az uj cime vagy mi lett velük?? Mert a Colin 2005 az közelebb áll a szivemhez... és kéne hozzá kiegészitő, mod...régen volt olyan mod is amivel WRC mod volt, szal az összes ujabb autó kinézetét igazira váltotta.... vki segitsen:S vagy ha valakinek vannak modjai msn cimét mondja meg és felveszem vele a kapcsolatot. Köszi
  • Airbus A380
    #1187
    tessék.
  • gabbi00
    #1186
    köszi:S kár hogy semmit nem találni hozzá... És a Richard Burns Rallyhoz van olyan oldal ahol van sokminden kiegészítő??
  • wollnerd #1185
    Itt van egy-két pár kocsi
  • Airbus A380
    #1184
    1-2 autót ha vadáazod akkor találni de semmi többet.
  • Aquir
    #1183
    örülnék ha egyáltalán lenne kiegészítés
    #1164-eshez hasonlóan 2-szer még sikerült teljesen századmásodpercre pontosan ugyanazt az időt futnom
  • gabbi00
    #1182
    dehát valahol bizti találni nem?? nekem van hozzá eg ykét kocsim azt a bhmotorsport.com ról szedtem le, de nem müxik az az oldal, nemtudja valaki h mi lett az uj címe???? Lécci segitsetek nagyon kéne a kiegészítés:S
  • Airbus A380
    #1181
    Ehhez nincs. Ha ilyen irányba szeretnél menni játsz a richard burns rally-val az a végtelenség bővíthető.
  • Aquir
    #1180
    szerintem nincs
  • gabbi00
    #1179
    sziasztok, kérdezni szeretném hogy hol találok a colin 2005 höz autókat pályákat stb cuccokat? mert sok helyen kerestem de semmi:S aki tud segitsen, mert volt a bhmotorsport.com de nem müxik már az oldal:S
  • Airbus A380
    #1178
    itt meg a topikja. Elég komolyan értenek a játékhoz sokat segítettek nekem is.
  • Airbus A380
    #1177
    Magyar navigátor
  • djattys
    #1176
    linket tudnál adni h honnan szedhetem le a játékot plusz hozzá a magyar navigátor hangot? :)
  • Airbus A380
    #1175
    még magyar navigátor hang is van hozzá :)
  • Airbus A380
    #1174
    Nézd meg a richard burns rally 2005-öt szerény megítélésem szerint klasszisokkal jobb. (jóval kevesebb pálya és autó van benne számomra csak ezért volt jobb a topik témájaként szereplő játék a 36 autó és 72 pálya miatt, élvezhetőségben sokkal jobb a rbr link)
  • djattys
    #1173
    hát de jobb a gépem a minimális gépigénynél...am mindent megcsináltam amit írtál Aquir és most se jó. ugyanúgy sötét kép és kész. na mind1. azért köszönöm a segítségeteket! ;)
  • Airbus A380
    #1172
    Azt hiszem a minimális gépigény nem mindig elég...
  • Aquir
    #1171
    Próbáld meg kicsomagolni és használni a rart aztán írj, több ötletem nincs
  • djattys
    #1170
    most meg az van hogy ha elindítom a játékot sötétség jön be és kész...pedig tényleg minden megvan a minimális gépigényhez...sőt...
  • Aquir
    #1169
    azt jelenti hogy az alkalmazás már éppen fut. Leírtam hogy mi kell, gépigény, directx..
  • djattys
    #1168
    letöröltem egy pár dolgot a gépről most már van hely is meg minden elindítottam és ezt írta ki: Application Already running
    ilyenkor mivan?
  • Aquir
    #1167
    írtam neki gépigényt meg pár "eszközt"
  • Airbus A380
    #1166
    Bírja a gépeed biztosan ?
  • djattys
    #1165
    hát nem tudom mi van ezzel a játékkal...akárhonnan töltöm le egyik se jó...
  • Aquir
    #1164
  • djattys
    #1163
    vagy ha tényleg a játékkal van gond akkor megtudnátok mondani h honnan tudom letölteni??? mert ahonnan eddig töltöttem le az mind ugyanilyen volt....
  • djattys
    #1162
    hát nem boltba vettem. és nem kellett kódot írni neki...csak amikor elindítanám a játékot kiírja h insert stb stb...és legalul pedig két féle kódot...
  • Airbus A380
    #1161
    khm... gondolom nem boltba vetted. Az nem lehet hogy valami a játékkal van ? Én simán fel tettem beírtam neki a kódot és kész. A géped bírja ugye ?
  • djattys
    #1160
    igen.
  • Aquir
    #1159
    win XP-n indítod?
  • djattys
    #1158
    sziasztok. lenne egy olyan gondom h feltettem a játékot és vmiért nem indul el. azt írja ki h insertelni kell a játékot meg vmi kódokat ír ki az alján. ilyenkor mi a teendő????