16062
  • R0zs0máK
    #15742
    Csodálod? Most jövök LFS-ből, B8-on 1db szerver van, 2 emberrel...

    kb halott az LFS...
  • mackosajt
    #15741
    HInnye...
    Ilyen sokan járnak még ide? :D
  • mackosajt
    #15740
    Hali!

    Ötleteket szeretnék kérni tőletek, hátha tud valaki magyar lfs hoszt céget.
    Sajnos a clans.hu megszüntette az lfs hosztingot, így váltani kényszerül kicsiny csapatunk, és inkább fizetnénk magyarnak, mint dilis angoloknak vagy lengyeleknek.
    Ha nincs ötlet magyar lehetőségre, esetleg adhattok tippet külföldire is, bár 500servers-es negatív tapasztalatunk már van korábbról. Onnan nem épp jó kapcsolattal váltunk el.
  • Misi az ezredes
    #15739
    Szerintem egyre kevesebben várnak már..

    Szerintem már bőven elvesztették a szavahihetőségük a készítők
  • moonster
    #15738
    Sok karácsony óta várjuk :)
  • Wlanseraf
    #15737
    assetto corsa
  • R0zs0máK
    #15736
    mi az az AC?
  • GPx8
    #15735
    Jó lenne, de ha az AC valóban olyan jó lesz, mint várjuk, akkor nem tudom, hogy adnék-e rá pénzt, főleg, hogy nincs túl sok időm játszani...
  • R0zs0máK
    #15734
    Dejó lenne idén karácsonykor S3-azni :)
  • kifli
    #15733
    ne foglalkozz vele, ki mit ír, ez így van :D
  • R0zs0máK
    #15732
    de, volt benne pár hibajavítás.
  • Csabesz6
    #15731
    :ÐÐÐ
  • Boconadi
    #15730
    Magyarul kaptunk egy patch-et aminek semmi értelme sincs?
  • R0zs0máK
    #15729
    Amit én kivennék belőle, az az utcai autók VÉGTELEN számú beállítási lehetősége pl. Tök életszerűtlen...
  • Alexease
    #15728
    Plusz amiben meg a mai napig egyedulallo, az a realtime (az autoban ulve) beallitasi lehetosegek, es autospecifikus dolgok (mindenfele poziciok, nezetek, dinamikak stb.).
  • GPx8
    #15727
    Én is a kezdetek kezdete óta nyomom. Igazából vezetési élményre a mai napig nincs párja, ill. csak a szintén ős-régi RBR.
  • Alexease
    #15726
    En is mar 10 eve tolom, de mar nem emlekszem hol talaltam ra;)
    De arra emlekszem, hogy nagy elmeny volt az elejen, mert kis merete volt, ment egerrel, be tudtam vinni az irodaba is;D
  • precise
    #15725
    Én valami gamestar vagy pc guru dvd-n találtam, amikor először neki mentem a pálya mellet lévő gumiknak bl1-en majdnem befostam annyira tetszett hogy szétgurultak. :)
  • R0zs0máK
    #15724
    Ó és 2002 szeptember óta játszom az LFS-el :)))))
  • R0zs0máK
    #15723
    Én 2004-ben rendeltem elő az S2-t, aztán végül 2005 június 26-án jelent meg :))
  • precise
    #15722
    Egyébként én úgy emlékszem, hogy arról volt szó, hogy vegyétek meg a bétát vagy alfát vagy mi ez, és majd befejezzük. Ha nem kötött volna le vagy 5 évig (semmi mással nem játszottam ennyire hosszú időn keresztül) most "feljelentenék mindenkit", ahogy azt a gyöngyösi barátunk is megmondta. :)
  • R0zs0máK
    #15721
    Szolid 4 (NÉGY!) éve csúszik a VW...elvileg a megjelenése előtt lehetett volna vezetni LFS-ben, aztán lassan befejezik a gyártását...
  • R0zs0máK
    #15720
    Új fizika jöhetne már, kezd tele lenni a tököm ettől az alulkormányzott csúszkálástól...
  • precise
    #15719
    azért ez bátor:
    NOTE : THIS DOES NOT CONTAIN NEW TYRE PHYSICS / VW SCIROCCO / ROCKINGHAM
  • GPx8
    #15718
    FIX : Guests were often kicked after another took over their car
    Instead of "LAG (seconds)" now "username (seconds)" is displayed
    Timer bounding increased to 30 sec for normal LFS (graphic mode)
    Timer bounding stays at 6 sec for non-graphical dedicated hosts

    Legalább tudjuk, hogy Scawen még él... :)
  • hezi
    #15717
    Új test patch
  • masterboy69
    #15716
    Igen úgy csináltam de semmi. Na most vagy a letöltéseim nem jók vagy pedg túl kevés feladatot csináltam meg!
  • kifli
    #15715
    nem minden autóban van kipörgésgátló, egyébként o betűvel lehet bekapcsolni. Ha csak a gyáriak vannak, akkor pedig rossz helyre másoltad a filokat, a .dds fájlokat a dds mappába kell, a többit talán a vhe mappába, ha jólemlékszem...
  • masterboy69
    #15714
    Beleraktam egy pár autót de sehol semmi csak a gyáriak vannak benne. A kipörgésgátlót belehet kapcsolni?
  • precise
    #15713
    nem. :)
  • masterboy69
    #15712
    Csak felülírni engedi de akkor a gyári eltűnik gondolom. Mindegyik filét be kell rakni?
  • GPx8
    #15711
    Csak az autók karosszériája fog változni, más nem.
  • kifli
    #15710
    először is, a letöltött autók, lecseréik a jelenleg bentlévőket, nem kerülnek be a mostaniak mellé.

    Keress rá, hogy melyik mappában vannak, ugyanolyan nevű és kiterjesztésű file-ok. Na oda kell betenni.
  • masterboy69
    #15709
    Most szedtem le a játékot és töltök le autókat de azokat hova kell rakni??
  • Bazso24
    #15708
    Hali! Lenne 1 olyan problémám, hogy mindent megcsináltam megvan az S2 Licens is! A jelszó is stimm de multiba nem tud fel lépni a játék! Túl nagy méretű csomag és ilyen üzeneteket dobál! Nem tudok semmilyen szerverre csatlakozni! Mi lehet a problem??? :P
  • Hecker007
    #15707
    szard már le, vannak ilyen gyökerek akik mindent dislikeolni tudnak, semmi jelentősége nincs, értelmes embernek ha nem tetszik valami a videóban akkor ír egy kommentet hogy ez és ez szar benne legközelebb figyelj oda. ennyi
    Nekem pl a lentebb linkeld videód tetszik, de a falakra azért figyeljetek, volt ott 1-2 kocc :D
  • Bekalolz
    #15706
    Ez nem személyes vélemény..Figyeld tegnap feltöltöttem ezt a videót..Oké dislikeolják leszarom..De hogy az egész csatornámon lett minden vidóhoz 2 dislike az akkor hol személyes vélemény?..Haters gonna hate
    Ja amúgy kb 5 videómnál volt pár dislike mostmár mind a 29 videónál keletkezett 2 dislike :D akkor ez hol személyes vélemény?:D
  • Misi az ezredes
    #15705
    Nem lehet az embereknek személyes véleménye, akkor miért publikus?

    Nem lehet letiltani az értékelést?!
  • Bekalolz
    #15704

    Utolsó LFS videóm mert kurvára meguntam, hogy valakiknek akkora örömöt okoz az, hogy az összes videómat végig dislikeolgatják..
  • Medvecki Martin
    #15703
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét végre sikerült elindítani a játékban a multit köszi mindenkinek :)