16062
  • moonster
    #15902
    Úgy tudom, h csak egy játékvezérlőt képes kezelni az LFS. Esetleg a Joy to key -el megtudnád oldani, de lehet nem.
  • Buccck
    #15901
    Hello!
    Kis segítség kéne nekem h tudom megoldani h minden beállítás normálisan vagy inkább működjön a játékba itt gondolok irányításra van ugye egy kormány set ami okésan működik viszont van mellette bekötve egy gamepad amit csak hébe hóba érzékel erre van rá irányítva a váltó de nem akarja fogni a gombokat a játék erre tud valaki egy megoldást ?
  • R0zs0máK
    #15900
    ez egyre jobb...-.-
  • Blum
    #15899
    Koszi szepen!
  • pedobear
    #15898
    Live For Speed S2 HiRes Pack
  • Boconadi
    #15897
    Egy isten vagy, jövök egy sörrel
  • Blum
    #15896
    Hi-Res pack nincs meg valakinek? lfsdatabase megadta magat :|
  • Blum
    #15895
    Udv!

    Ebbe en is beleszaladtam. Teendo:

    1. Win+R-->regedit
    2. Elnavigalsz ide: HKEY_LOCAL_MACHINE-->Software-->Microsoft-->Windows NT-->CurrentVersion (csak siman kattintsd ra a mappara)
    3. Jobb oldalon a ProductID karakterlancra duplakatt es az erteket kimasolod.
    4. Ezutan elnavigalsz ide: HKEY_LOCAL_MACHINE-->Software-->Wow6432Node-->Microsoft-->WindowsNT-->CurrentVersion (ugyanugy csak siman egyszer rakattintasz a mappara)
    5. Ures helyen jobb klikk-->Uj-->Karakterlanc (vagy valami ilyesmi,nem tudom magyar winfosban hogy van ez elnevezve). Nevnek megadod azt,hogy ProductID erteknek pedig a mar kimasolt szoveget.
    6. regedit bezar,gep restart.
    7. Ismet aktivalod a jatekod es kesz is.
  • Boconadi
    #15894
    Valaki tud magyarázatot adni arra, hogy win7-en 64bit alatt miért nem akarnak menni a 0.6b verzió S2-es autói (pályái)? Aktiválás után az autókra kattintva egyszerűen nem töltődnek be, a pályákra kattintva nem jelenik meg semmi. Nem értem miért csinálja Eddig is ez volt a felhasználóm, tegnap raktam újra a gépet, és most nem megy :\
  • pedobear
    #15893
    Én néha előveszem azért. Elég sok autót csináltak hozzá, csak körülményes mindig berakosgatni őket.
  • Bekalolz
    #15892
    Komolyan nincs már cargame? :o Egyébként én is csak annyit lfs-ezek, hogy 1,5-2 havonta csináljak 1 videót (Hogy ne csökkenjen a subok száma). Legszívesebben rendes videókat csinálnék, csak előbb kéne kamera.. :D Addig meg marad LFS meg BF3. :D
  • R0zs0máK
    #15891
    Eh...pár hét után ma akartam játszani...cargame.nl megszűnt, maradtak a cruise szerverek, meg a pár drift szerver...na asszem itt a vége...
  • R0zs0máK
    #15890
    Csodálom a kitartásodat, hogy még mindig képes vagy ezzel a szarral videókat gyártani....:DDDDDD
  • Bekalolz
    #15889

    Ha azt mondjátok, hogy dubstep megeszem a kormányom. :D
  • krisztian1329
    #15888
    Hogy kell megcsunálni az zenét?
    Mert elindul és megáll ogg fájlban van.
  • Alexease
    #15887
    Koszi!
  • pedobear
    #15886
    Boldog szülinapot!
  • MerlinW
    #15885
    Boldog szülinapot!
  • R0zs0máK
    #15884
    Hagyjuk már ezt a baromságot plz...
  • lac coo
    #15883
  • moonster
    #15882
  • Alexease
    #15881
    Mar csak ezek a driftelosok tartjak eletben a tizeneves programot. Scriptelve nincs, ez igy sikerult. Persze ehhez sokat kell gyakorolni, erezni kell, es kellenek a tuti beallitasok is.
    Meg persze az egeres dolog nevetseges (tizedmasodperc alatt jobbra-balra kitero kerekek), es valszeg azzal a kormanyhasznalattal is a legtobben igazabol az elso kanyarban szornyethalnanak;D
  • lac coo
    #15880
    Olyan mintha scriptelve lenne ez a driftelés LFS-ben :))))szinte szögletesen mozog az autó :)

    Atom jó játék, de mindig azt mondtam, hogy túl engedékeny a megcsúszásoknál ...
  • Bekalolz
    #15879

    Tükörből fordítva vezetni eléggé bonyolult. :D

    Sima Egér Onboard.
  • moonster
    #15878
    A parancsokat az admin írhatja be a chat-be (T), /-el kell kezdődnie:

    /modified=yes
  • kifli
    #15877
    dedikált szerver, vagy játék közben csak indítasz egy szervert, és ameddig megy a játékod, addig a szerver is?
  • Boconadi
    #15876
    és egy kérdés, hogy azt hova kell beírni?
  • moonster
    #15875
  • kifli
    #15874
    aszem ez kell hozzá: /modified=yes
  • Boconadi
    #15873
    Ha megkérnék valakit szépen, eltudná mondani hogyan lehet olyan szervert indítani amin a tweak-ek engedélyezve vannak? Nem találok erről leírást sehol, azonban rémlik, hogy már valaki leírta, de nemtudom milyen kulcsszavakkal keressek :\
  • pedobear
    #15872
  • pedobear
    #15871
    Jöhetnének már valami normális pályák (Monte Carlo Monaco, Nordschleife, Donington Park, Laguna Seca, Alps, Spa Francorchamps) meg autók is.

  • Boconadi
    #15870
    remélem értitek :)
  • Boconadi
    #15869
    Működik. Egy a probléma: Mármint ha jól sejtem, a pálya, a BF1 modelljére lett ráhúzva. Ha a BF1-el mész, akkor olyan mintha a pálya modellel mennél.
    Kicsit furán hangzik, de így van, vagy mi értelmeztük rosszul, Ugyanis ha ugymont dedikált szervert csinálok (de nem), és én állva maradok, akkor állva marad a pálya is, és a többiek tudnak játszani. Kicsit hülyén hangzik, de ha kipróbáljátok látjátok.
    Amúgy csak egy szimpla layout, és a BF1 textúrái a modellek körben.

    Ez az én (mi) észrevételünk, szerintem nem éri meg kipróbálni
  • kifli
    #15868
    shift+u és törlöd a spawn pontot
  • pedobear
    #15867
  • pedobear
    #15866
    Nem sikerült mér írtam, csak kriksz krakszok jönnek be, a 4-es pontot nem éltem. Lehet más verzióval jó csak.

    1. Copy the folders to your /Live for Speed/data/ folder.
    2. Launch Live for Speed and select Autocross (Multi or Single player), also select the RnMsportsland layout. For the shadows to be correct, select the "Cloudy Sunset" weather.
    3. Select the BF1, use the "Track stock" setup, change fuel to 17% then click OK/GO.
    4. Go into the layout editing mode and delete the start/spawn position.

  • kifli
    #15865
    hétvégén tudok csak hazamenni, majd megnézek egy régebbi verziót, vagy ha szeretsz kísérletezgetni megnézheted addig, hogy nekem ne kelljen :DD
  • pedobear
    #15864
    Nem sikerült elindítani az 0.6B-vel.
  • kifli
    #15863
    Ezt a pályát valaki próbálta már?