1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Esrohnoil
    #1017
    51 a minimum ahhoz h. egyáltalán megpróbálhass lopni. :)
    Hátizsákot lehet bővíteni asszem 3* ahogy haladsz a történetben előre. Van ahol venni is lehet ha jól emlékszem.
    Asszem nekem 1.15-ös v. 16-os verzióm van és hiba nélkül végig lehet játszani.

    Milyen most a karaktered?
  • Noodlee
    #1016
    Másik dolog...
    Mekkorára kellene felhúzni a skillt, hogy a kulcsokat is eltudjam lopni az NPC-ktől?
    Most 52, de a kulcsok helyén csak egy kérdőjel van, egy kis háromszögben.

    Mikor lehet szerezni hátizsákot, mert az Inventory elég kicsike :(
  • Noodlee
    #1015
    Van egy régebbi mentésem, de ott is az a gáz. Talán akkor sz@ródott el, amikor kíváncsiágból megnéztem, hogy hova rohangál a rengeteg kajával a szakács. Asszem akkor állt meg talán az ajtó elött...
  • Esrohnoil
    #1014
    Tölts be egy mentést és nézd meg újra.
    Ha akkor sem jó akkor passz.
  • Noodlee
    #1013
    Hi!

    A problémám a következő:
    Bejutottam a goblinokhoz. A "szakács" zsinórban vitte a kaját a királyhoz. A feladat az lenne, hogy a tésztát kicsit megfűszerezem vörösborral. Ez megtörtént, de az a nyomorék kukta nem jön vissza a konyhába, egy következő adag kaját csinálni, hanem ácsorog a goblin király ajtaja elött!
    (eredeti progi, asszem v1.17)

    PLX HALP! :P
  • Shan
    #1012
    Mit kiabálsz?!

    Elmész a kocsmába és aláíratod az ott ücsörgő goblinnal.
    A kocsma a várral szemben (ahol disznók, megy tyúkok rohangálnak) egy rövid barlang végén van.
  • AtomAti 163
    #1011
    Hol a kocsma ????
  • AtomAti 163
    #1010
    Mit kell csinálni mikor a kereskedői engedélyemre egy aláirás kell a goblinfőnöktől?
  • Shan
    #1009
    Meg kell húzni a börtöntöltelék cellája melletti kart, az kiengedi, majd szét kell vágni a szoba közepén található csapóajtót.
  • littleNorbi
    #1008
    Mit kell csinálni a legelején mikor már kinyirtam a goblint ?????
  • Shan
    #1007
    Arx Fatalis Bonus Cd-ről hallottatok? Mit tartalmaz?
  • Shan
    #1006
    Játékhonosítások
  • Shan
    #1005
    [urlhttp://www.magyaritasok.hu/index.php?func=letoltes&betu=A]Játékhonosítások

    Magyar nyelvű leírást esetleg vki tudna hozzá?
    Védekezni hogyan kell? (kell egyáltalán, vagy magától csinálja faszikánk?)
  • Takimate
    #1004
    Magyarosítást, honnan ?
  • Shan
    #1003
    Csukd be magad mögött az ajtót, ha beértél a folyosóra!!! Csak akkor nyílik ki a szemközti, ha becsuktad!!
  • Bandew
    #1002
    A videók nincsenek feliratozva?
  • Bandew
    #1001
    Na most kezdem én is magyarul.
  • Bandew
    #1000
    ték. :-D
  • Amiga
    #999
    Akkor vissza is térhetünnk az Arx Fatalisra. :)
  • Amiga
    #998
    Király. Thx.
  • [Jakuza]
    #997
    Miota ?
    BTTR Amiga oldal

    Innen leszedheted az Action Replay Amiga Mk 1 -tol , mind a 6 darabot egeszen a Action Replay Amiga Mk 3-ig
  • rorr
    #996
    elküldöm az emailedre! a cucc jogvédett!
  • Amiga
    #995
    Úgy érted, a link? Végül is ja.
  • rorr
    #994
    és kell?
  • Amiga
    #993
    Nincs.
  • rorr
    #992
    bocsi!!! ezt nem ebben a topicban kellett volna!
  • rorr
    #991
    neked van action replay 3 romod az AMIGA emulátorodhoz?
  • Aquli
    #990
    Létszi segítsetek.
    Bejutottam az Akbaa kultusz templomába, a kocsmába kellett lemenni az ajtón.
    A gond a következő, a security szobában, megcsinálom a feladatokat, még a végigjátszást is néztem, de az ajtó nem nyílik ki! És mielőtt megldásnak azt mondanátok hogy csukjam be a bejárati ajtót, becsuktam! Becsuktam az összes ajtót a templomba, mégse működik.
    Plz help!
  • Amiga
    #989
    Eltárolni alapból jobbshift+ctrl és a varázslat lerajzolása. Ekkor a bal oldalon alul megjelenik a vari szimbóluma. Három ilyet csinálhatsz, előhívni az 1-3 gombokkal lehet őket.

    Magyarosítással most kezdtem újra a gamet.
  • Tombi
    #988
    huh, szerencsére 3. hozzászolásban le van irva !!
    nos igen, erre nem gondoltam volna..de tetszik ez a modszer..most már csak az érdekelne hogy hogyan lehet eltárolni pl a tüzgyujtást ( olvastam hogy 3-at lehet 1szerre) amugy a játék nagyon penge a magyarositással...
  • Seth
    #987
    "MERT SZÉTROBBANOK !!!"---abból szép kis tűz lesz :))

    De egyébként nálam se ment elsőre. A lényeg hogy a megrajzolt rúna (vagymiaszösz)ikonja jelenjen meg a jobb felső sarokban(ekkor tuti jól rajzoltad le). Ha jól emlékszek a tűzgyújtáshoz kettőt kell lerajzolni...namármost ha egymás mellett van a két összetevő varázslat, akkor engedd el a ctrl-t
  • Dynamic
    #986
    Lehet, hogy rosszul írod le a rúnákat.Lehet, hogy rossz sorrendben, az is számít hogy megtaláltad-e a tűzgyújtáshoz szükséges rúnákat(hiába tudod a mozdulatsort, ha nincs meg a rúna).Amúgy tényleg egyszerű, szinte el sem lehet rontani.
  • greco
    #985
    Pedig olyan egyszerű,hogy nincs is mit magyarázni rajta.
    Gyakorlás kérdése az egész.
  • Tombi
    #984
    lehet láma kérdés DE NEM TUDTAM TÜZET GYUJTANI a kijelölt tábortüzrakó :) helyen. hiába nyomom meg a mágihasználatot majd jáccok a fénycsóvával csak nem gyullad meg..
    1 órán keresztül próbálkoztam, de nem gyulladt meg..
    végső elkeserédsemben nekilátok és átnyálazom ezt a forumot, de pls vki irja le
    MERT SZÉTROBBANOK !!!
  • gandrus
    #983
    Nekem nagyon tetszik a játék. Mind a grafikája, mind a hangjai, zenéje, és ami a lényeg a
    játékélmény! A történet, a játszhatóság és a hangulat is remek, mintha Arx-ban élnék!
    Egy dolog van csak ami bosszant (a mágiahasználat módját már megszoktam, és nem is rossz),
    az, hogy még nem tudtam rájönni, hogy hogyan lehet a tárgyakra varázsolni.
    Megvan az enchant nevű varázslatom, de nem akarja megcsinálni, pedig elolvastam, és meg is
    értettem, hogy mit írt a varázslatról, de mégsem megy valamiért. Ha valaki megírná, annak
    örülnék. Előre is köszönöm.
  • Takimate
    #982
    Sikerült elindítanom a gémet végre. Le kellett szedni az Ace Mega Codec-et, és egyből elindult.

    Hallott valaki magyarításról ?
  • insp
    #981
    1500 nem nagy pénz. PC gurus van nekem is.
  • Gandibá
    #980
    Hát ha 4 rugo akkor lehet megvezsem, de előbb megpróbálok haveroktól kérdezősködni, hogy nekik megvan e.
  • Methylisocloro
    #979
    Állitólag a rip v1.0 nagyon bugos :(
  • ollie
    #978
    Megéri! Most néztem pl cdgalaxisban 4 rugó és az a kézikönyves változat. Nagyon hangulatos gém, de persze a Morrowinddel nem ér fel (8 rugó a GOTY változat). De ha sok ez a pénz, akkor még mindig ott van a pcguru 1500 Ft körül. Ez meg már csak másfél mozijegy ára.